Şimdi Ara

Kutu Açma: Resident Evil: Revelations

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
12.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nintendo 3DS için çıkışını gerçekleştiren, Resident Evil serisinin son oyunu Revelations'un, Circle Pad Pro ile bezenmiş özel kutusunu sizler için açıyoruz.

• teşekkürler.
  • 3DS' olsaydı kaçırmaz bugun alırdım Resident Evil'in özüne dönmüş olması(en azından bu oyunu ile) beni sevindiriyor.
  • bi yerde gömüştüm unchert 3 ün özel kutusu 898 tl idi şimdi bu da aşşağı yukarı öyledir siz sadece bizim için o kadar para veriyosunuz helal olsun valla alkışı hakediyosunuz bdc ye yakın bi yerde otursaydım beleşe çalışırdım çay demler yereleri siler yine de çalışırdım
  • bi şansızımızı deniyelim :)
  • Çok güzel inceleme olmuş tebrikler.
  • Benim anlamadığım Talha Abi her zaman yanında tornavida mı taşıyor? ._. Ayrıca yine çok bir program olmuş. Elllerinize sağlık. :D
  • Keşke Umbrella Corporation arması gibi birşey daha çıksaydı içinden
  • quote:

Orijinalden alıntı: wichtking

bi yerde gömüştüm unchert 3 ün özel kutusu 898 tl idi şimdi bu da aşşağı yukarı öyledir siz sadece bizim için o kadar para veriyosunuz helal olsun valla alkışı hakediyosunuz bdc ye yakın bi yerde otursaydım beleşe çalışırdım çay demler yereleri siler yine de çalışırdım

uncharted 3'ün bununla ne alakası var. onda heykel felan daha var bunda sadece circle pad var fiyatlarınında aynı olması imkansız ve bsc bu video için Nortec'in tanıtım için gönderdiği kutuyu inceliyor yani para verme durumu yok söylüyorlar videoda
  • Teşekkütler!
  • adam olun talha abi tornavidayı çıkardı :D
  • Katılmak çok kolay ama 3DS'im yok. İhtiyacı olanların şansını engellememek için katılmayacağım. Yine de teşekkürler.
  • Arkadaşlar yarışmamız başladı. Facebook sayfamızı takip eden ve gönderdiğimiz içeriği duvarında paylaşan bir kullanıcımız, bu güzel paketin sahibi oluyor.http://www.facebook.com/photo.php?pid=926035&l=f77a34faac&id=123143494391215
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Video oynatıcınız harikalar yaratıyor, biliyorsunuz değil mi?
  • video sizlere ömür :/
  • BSC'nin hızına yetişilmiyor ha. Helal olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gD

Video oynatıcınız harikalar yaratıyor, biliyorsunuz değil mi?

Merhaba,

Videolarımızı Türkiye'deki sunuculara taşıyoruz. Artık daha hızlı çalışacaklar.
  • video için çok tesekkürler...
  • kimin kazandığını ne zaman açıklayacaksınız?
    bu arada vakti zamanında videolarına ne oldu ?bayadır bi yayınlamıyorsunuz.
  • bu kutu açılımları dh'de her ürün için olsa keşke.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.