Şimdi Ara

Raidmax yeni kasa modeli Seiran'ı Avrupa pazarına sundu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
3.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Raidmax ilk tanıtımını Ekim ayında yaptığı mid-tower formundaki yeni kasa modeli Seiran'ı Avrupa pazarına sundu. 490  x 205 x 485  mm boyutlarında olan Raidmax Seiran, ATX ve Micro ATX form fatktörüne sahip olan anakartlarla kullanılabiliyor. Tasarım özellikleri itibariyle ağırlıklı olarak oyuncuların hedeflendiği kasa, siyah, beyaz ve kırmızı olmak üzere üç renk seçeneğine sahip.

Ön kısma konumlandırılan giriş-çıkış panelinde iki adet USB 2.0, USB 3.0, iki adet ses portu ve entegre fan kontrolcüsüne yer verilen Seiran'da altı adet 3.5-inç sürücü yuvası bulunuyor ve bu sürücüler alet gerektirmeden hızlı ve kolay bir şekilde sisteme dahil edilebiliyor. Kasa içi soğutma için biri LED aydınlatmaya (Siyah ve Kırmızı renkli versiyonlarda kırmızı, Beyaz renkli versiyonda ise Mavi) sahip iki adet 120mm fanın kullanıldığı Raidmax Seiran, 69.90 Avro tavsiye edilen son kullanıcı satış fiyatıyla sunuluyor ancak Avrupa'da 62 Avro'dan başlayan fiyatlarla bulunabiliyor. 

• Kırmızı kasa "bence" iğrenç, çok çiğ duruyo.
  • fiyatı pahalı. ülkemize geleceği fiyatı tahmin ederek sixth element ve haf 912 gibi 2 büyük rakibi için pek bir artısı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saintroyo

fiyatı pahalı. ülkemize geleceği fiyatı tahmin ederek sixth element ve haf 912 gibi 2 büyük rakibi için pek bir artısı yok.

Bu fiyata bundan daha iyi ne bekliyordun ki? Kasa, fiyatına göre bence gayet özellikli olmuş.
  • Fiyatına bakmadan sadece resimleri incelediğimde en az 90€'dur her halde derken fiyatını 60€ civarlarında görünce şaşırdım açıkcası.Kasanın özellikle iç tasarımı güzel.Fiyatına görede piyasada ki bilinen markalarla yarışabilecek seviyede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

quote:

Orijinalden alıntı: saintroyo

fiyatı pahalı. ülkemize geleceği fiyatı tahmin ederek sixth element ve haf 912 gibi 2 büyük rakibi için pek bir artısı yok.

Bu fiyata bundan daha iyi ne bekliyordun ki? Kasa, fiyatına göre bence gayet özellikli olmuş.

62 euro diyoruz. yani 150 lira, o da en iyi ihtimalle.. ben bu fiyata bunu alacağıma aerocool sixth element ya da haf 912 alırım 170 liraya.. hadi olmadı madem ucuzcuyum gider 100 liraya sharkoon rebel alırım.
  • 912 ile kıyaslıyorsun ya hani. Bu kasanın 932 ile aynı hacimde olduğunu göz önünde bulundurmadın sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

912 ile kıyaslıyorsun ya hani. Bu kasanın 932 ile aynı hacimde olduğunu göz önünde bulundurmadın sanırım.

eğer orda yazan boyutları diyorsanız ona aldanmayın derim. ayaklar ve ön taraftaki çıkıntı dahildir ona.. benim kasanın boyutlarında bir kasa ki bana cidden küçük geliyor kullandığım lancool pc-k60w kasa
  • Göz var, nizam var. Yüksekliği ayaklar hariç bile hesap edilse, 9 tane HDD'yi alt alta koyabileceğiniz kadar yüksek bir kasa. Derinliği ise, sadece VGA yuvası 34-35 cm civarlarında sanırım. Üretilen PC parçaları içinde bunun içine sığmayacak ne var acaba? Bence hiçbirşey yok.

Üstelik, işlemci soğutucu boşluğu da 2011 soket anakartlar da hesaba katılarak bırakılmış. Daha ne olsun ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bocekgrafik -- 7 Şubat 2012; 16:06:05 >
  • Bence de gayet güzel bir kasa olmuş
  • Oh oh çok iyi konforlu bir kasa tasarm harikabence :)) oYUN severler için muazzam :)
  • oyunseverler ve serverseverler için....
  • ben beğenmedim ön tarafı ve üstü çok kötü gözüküyor belki beğenen olur ama üstte fan yerinin olmaması yeni kasalar için büyük bir eksi bence
  • Kasanın tasarımı gayet güzel.
  • Ufff tasarım süper.
  • ben hiç beğenmedim tasarım falan yok tasarım yapacağız diye batırmışlar.Makyajı çok kaçırmışlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.