- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
TTNET OYUN Standart Paket Üyeliği Nedir?
5 Cevap1182 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

4975 Mesaj
7 Şubat 2012; 4:59:36 

NETLIMITSIZ Paket-Sinirsiz internet tarifesindeyim ve bu tarife ile beraber sunulan TTnet Oyun Standart servisi denen bir şey var.
Bunun ne olduğunu bilen var mı?

Motor+Egzos MegaChips Chip Tuning, EGR İptali, K&N Kutu İçi Filtre, HKS Super SQV Blow Off, Custom Egzos 60mm Boru (Çift Çıkış)
Yürüyen Aksam Eibach 4 cm Spor Helezon Yay Takımı, 17" O.Z. Racing Ultraleggera Matt Black, Dunlop 215/45 Lastik Takımı
Dış Mekan OPC Line Body Kit, Custom Karartılmış Far Takımı, Steinmetz Panjur, APP
İç Mekan Krom Pedal Seti, Armster Kolçak
Common-rail Direct Turbo Injection Power... Loading
100 Hp 240 Nm
Honda CBF 150

4975 Mesaj
19 Şubat 2012; 15:55:57 

Yok mu cevap verebilecek olan?

Motor+Egzos MegaChips Chip Tuning, EGR İptali, K&N Kutu İçi Filtre, HKS Super SQV Blow Off, Custom Egzos 60mm Boru (Çift Çıkış)
Yürüyen Aksam Eibach 4 cm Spor Helezon Yay Takımı, 17" O.Z. Racing Ultraleggera Matt Black, Dunlop 215/45 Lastik Takımı
Dış Mekan OPC Line Body Kit, Custom Karartılmış Far Takımı, Steinmetz Panjur, APP
İç Mekan Krom Pedal Seti, Armster Kolçak
Common-rail Direct Turbo Injection Power... Loading
100 Hp 240 Nm
Honda CBF 150

344 Mesaj
21 Mart 2012; 6:21:09 

yok mu cevap ?

1926 Mesaj
21 Mart 2012; 13:29:34 

TTNet'in kendi açtığı bir oyun sitesi vardı. Bu bildiğimiz Kraloyun kalitesinde bir site idi. Oyun oynamak için ttnet üyesi olmanız gerekiyordu. Daha sonra o siteye ne oldu bilmiyorum ama google da aratınca http://www.playstore.com şöyle bir online game marketing sitesi çıkıyor. Sanırım yalan olan bir flash oyun sitesine standard üyelik hakkı veriyorlar size

var bolum = null, links = document.getElementsByTagName("a");
var degistir = function(string){ for(var i in links){ var link = links[ i ]; if(typeof link.href != 'undefined' && link.href.match(/showProfile.asp\?memid=/)){ link.innerHTML = string; } } }
for(var i in links){ var link = links[ i ]; if(typeof link.href != 'undefined' && link.href.match(/forumid\_[0-9]+\/tt.htm/)){ bolum = link.innerText; } }
if(bolum == "LOL Genel" || bolum == "League Of Legends"){ degistir("HUEHUEHUE"); }else if(bolum.match(/Konu Dışı/)){ degistir("Balgam at."); }else{ degistir("Iron Maiden."); }

2404 Mesaj
22 Mart 2012; 2:16:09 

quote:

Orijinalden alıntı: Yengas

TTNet'in kendi açtığı bir oyun sitesi vardı. Bu bildiğimiz Kraloyun kalitesinde bir site idi. Oyun oynamak için ttnet üyesi olmanız gerekiyordu. Daha sonra o siteye ne oldu bilmiyorum ama google da aratınca http://www.playstore.com şöyle bir online game marketing sitesi çıkıyor. Sanırım yalan olan bir flash oyun sitesine standard üyelik hakkı veriyorlar size

Geçen sene crysis 2 yi ordan aldım hocam ben

Diğer soruya gelicek olucak standar üyelik hiçbir kapsama girmediğinden hiç birşey yapamıyorsun hocam ttnet numaraları işte bildiğimiz

Bar Team.

Uzaklaştırılmış
120 gün cezanın,
13 gün 7 sa. kadarı kaldı.
23 Mayıs 2012; 20:15:45 

ya bana da standart üyelik geldi de bu ne oluyor? bi oyun falan hediye etmiyolar sanırım?
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Oyun] » Pc Oyunları » Oyun Genel ve Diğer türler » TTNET OYUN Standart Paket Üyeliği Nedir?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.320