- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
SAMSUNG GALAXY S II(SIFIR KUTUSUNDA 2 YIL GENPA GARANTİLİ)
22 Cevap3040 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar:
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Konunun Etiketleri
Sayfa: [1]
Giriş

551 Mesaj
Referanslar: 23

Katılım Zamanı:
19 Temmuz 2007;
Durum:
Forumda değil

Bu kullanıcının bu kategori altındaki dukkan mesajlarına git Bu kullanıcının DH Dukkan sayfasina git
26 Şubat 2012; 14:32:59 

Arkadaşlar ürünün fiyatı:1299 tl dir.
Telefon hediye geldi,ihtiyacım olmadığı için satıyorum.
Ürün özelliklerine aşağıdaki linkten bakabilirsiniz.
Ürün genpa garantili ve kutusundadır,hiç kullanılmadı daha.
Spot veya yurtdışı garantili ürünlerin fiyatını öne sürerek pazarlık teklif etmeyiniz.
Ürünün fotoğrafları aşağıdadır.
Samsun içi elden teslim edilir.
Takas ve pazarlık teklif etmeyiniz.Bulabileceğiniz en uygun fiyatta satıyorum.

0

0

0

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cool_boy10 -- 25 Şubat 2012; 12:55:25 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün
  • PİYASADA 1000 BENDE SADECE 699 TL HEM DE SIFIR!
  • BAYRAM İNDİRİMİ School Shiatsu Masaj Koltuğu
  • Adidas replica futbol topu
  • Toshiba ürünlerinde uygun indirimler.
  • SATILIK SIFIR PS4 SONY EURASİA GARANTİLİ

• _____________________________

Referanslarım:
    _tatar_ ,kerim_bayramoglu,henryfm,badfan,T818, MENEME2002,stuka,burak erden,ABCdikücgeni, cartok,kazim.erdemli

6 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    4 Kasım 2006;
    Durum:
    Forumda değil
    10 Şubat 2012; 23:22:18 

GARANTİ NEZAMANA KADAR.

551 Mesaj

Katılım Zamanı:
    19 Temmuz 2007;
    Durum:
    Forumda değil

Bu kullanıcının bu kategori altındaki dukkan mesajlarına git Bu kullanıcının DH Dukkan sayfasina git
    12 Şubat 2012; 17:43:21 

Garantisi 2 yıl.

Referanslarım:
    _tatar_ ,kerim_bayramoglu,henryfm,badfan,T818, MENEME2002,stuka,burak erden,ABCdikücgeni, cartok,kazim.erdemli

51 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    9 Ocak 2011;
    Durum:
    Forumda değil

12 Şubat 2012; 21:28:26 

Şok fiyat diyorsunuz ve 1400 yazıyorsunuz. Bence piyasaya biraz hakim olun. Şu an garantili s2 ler 1250 den fazla etmiyor. Hem de yurtiçi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

551 Mesaj

Katılım Zamanı:
    19 Temmuz 2007;
    Durum:
    Forumda değil

13 Şubat 2012; 1:12:40 

quote:

Orijinalden alıntı: asus1981

Şok fiyat diyorsunuz ve 1400 yazıyorsunuz. Bence piyasaya biraz hakim olun. Şu an garantili s2 ler 1250 den fazla etmiyor. Hem de yurtiçi.

Link verirmisin kardeşim?spot ürünlerle kıyas yapma.sana verdiğim linke bak gerçek fiyatı gör..

Referanslarım:

149 Mesaj
    Referanslar: 3

Katılım Zamanı:
    17 Nisan 2003;
    Durum:
    Forumda değil

13 Şubat 2012; 19:16:25 

Soka girdim hala etkisindeyim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

247 Mesaj
    Referanslar: 5

Katılım Zamanı:
    14 Şubat 2006;
    Durum:
    Forumda değil

15 Şubat 2012; 23:23:40 

fiyat uygun.

arkadaşlar ürünün sıfır olduğunu, jelatininin açılmamış olduğunu , türkiye garantili olduğunu görmedi belli ki, piyasaya hakim olacam derken konuya hakim olmamışlar anlaşılan

ha şok fiyat değil ama uygun

hayırlı satışlar

ALIŞVERİŞ YAPTIKLARIM : "sunaoglu" , "wescam" , "VectrAirliness" , "borNEO" , "tartur29" , "whitepredator" , "Brianspilner" , "KorCerrah25" , "sorunsuz alışveriş" ," pspfreak " , "hunihunihuni" , "metintekin"

551 Mesaj

Katılım Zamanı:
    19 Temmuz 2007;
    Durum:
    Forumda değil

16 Şubat 2012; 0:02:08 

quote:

Orijinalden alıntı: mr.big

fiyat uygun.

arkadaşlar ürünün sıfır olduğunu, jelatininin açılmamış olduğunu , türkiye garantili olduğunu görmedi belli ki, piyasaya hakim olacam derken konuya hakim olmamışlar anlaşılan

ha şok fiyat değil ama uygun

hayırlı satışlar

Teşekkürler mr.big :) Arkadaşlar saçma sapan sitelerde spot ürün satan ürünlerin fiyatına bakıp burda yorum yapıyorlar ben onlara kızıyorum.O zaman gidin o güvenmediğiniz sitelerden alın.Zaten hiçbirininde garantisinede güvenilmiyor.Benimkisi 2 yıl genpa garantili.

Referanslarım:

38 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    13 Mayıs 2006;
    Durum:
    Forumda değil
    16 Şubat 2012; 0:15:34 

quote:

Orijinalden alıntı: cool_boy10

Arkadaşlar ürünün fiyatı:1399 tl dir.
    Telefon hediye geldi,ihtiyacım olmadığı için satıyorum.
    Ürün özelliklerine aşağıdaki linkten bakabilirsiniz.
    Ürün genpa garantili ve kutusundadır,hiç kullanılmadı daha.
    Spot veya yurtdışı garantili ürünlerin fiyatını öne sürerek pazarlık teklif etmeyiniz.
    Ürünün fotoğrafları aşağıdadır.
    Zonguldak içi elden teslim edilir.
    Takas ve pazarlık teklif etmeyiniz.Bulabileceğiniz en uygun fiyatta satıyorum.

http://www.hepsiburada....i9100&categoryId=371946

0

0

0

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Verdiğiniz HB linkteki üründe 1 yıllık IGO Navigasyon hediye. Sizin telefonda Navigasyon paketi dahil mi?

İstanbul için ödeme ve teslimat şatlarınız nedir?

Teşekkürler,

551 Mesaj

Katılım Zamanı:
    19 Temmuz 2007;
    Durum:
    Forumda değil

16 Şubat 2012; 2:20:34 

Cevaplandı.

Referanslarım:

546 Mesaj
    Referanslar: 8

Katılım Zamanı:
    21 Ekim 2006;
    Durum:
    Forumda değil

16 Şubat 2012; 23:42:24 

quote:

Orijinalden alıntı: asus1981

1,250 tl nerde hocam tr garantılı? Yapmayın lutfen...

Amd fx 8120, Gigabyte 990 xa ud3, msi gtx 550 ti o.c, Vertex 4 128 gb SSD, Seagate 1 tb 7200 rpm 32 mb, gskill ripjaws 4x2 8 gb ddr3 1600 mhz, aerocool strike 600w 80+ psu, Red Scorpion İşlemci Soğutucusu, Asus 24x dvd-rw, aerocool vs9 oyuncu kasa, LG 21.5 E2251S-BN Geniş Ekran Led Monitör, Logitech G105 Oyuncu Klavye, Logitech M705 Mouse

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 5 ürün

551 Mesaj

Katılım Zamanı:
    19 Temmuz 2007;
    Durum:
    Forumda değil

17 Şubat 2012; 0:27:34 

quote:

Orijinalden alıntı: ceycey84x

1,250 tl nerde hocam tr garantılı? Yapmayın lutfen...

Hocam ikinci elleremi bakıyo bunlar bende anlamadım daha:)

Referanslarım:

818 Mesaj
    Referanslar: 7

Katılım Zamanı:
    26 Temmuz 2005;
    Durum:
    Forumda değil

17 Şubat 2012; 3:24:05 

quote:

Orijinalden alıntı: cool_boy10

Hocam ikinci elleremi bakıyo bunlar bende anlamadım daha:)

resimde telefonun kutusu açılmış gözüküyor o yüzden ikinci el olarak değerlendirmiş olabilir ki hiç kullanılmasa bile kutusu açılmış bir ürün sıfır değildir malesef.

dragonstory,marmoli,madd_maxx82,scorqion,patato,Lacrymatoire ,Samsung-İstanbul,Urthas,Lèon,1906nedir,denizbülent,huso,acosan,saricamtekno, Charles Dickens, ScreamEagles, Lionheart , Kankabir
    Lanore - Victusa ve SoulinVictus (Bana laptop satıp bios şifresini söylemeyen adam size neler satar... )
    REFERANS SİSTEMİNDEN SONRAKİ SATIŞLARIMDA HEP ÖNCE PARAYI ALDIM SONRA CİHAZI GÖNDERDİM. GÜVEN KONUSUNDA SIKINTINIZ OLMASIN. ALLAH HARAM LOKMA YEDİRMESİN İNŞ..

551 Mesaj

Katılım Zamanı:
    19 Temmuz 2007;
    Durum:
    Forumda değil

17 Şubat 2012; 13:48:19 

Saçmalama hocam allah aşkına ya sadece kutusunun fotosunu çekip mi koysaydım.telefon jelatinli halde sıfır bir şekilde duruyo.bikez bile kullanılmadı.içinde bulunan malzemelerini göstermek amacıyla açıldı kutu.

Referanslarım:

818 Mesaj
    Referanslar: 7

Katılım Zamanı:
    26 Temmuz 2005;
    Durum:
    Forumda değil

18 Şubat 2012; 2:31:29 

işte pek iyi etmemişsin. Millet fiyat kırmaya bahane arıyor. Sıfır telefon dediğin paketi açılmaz. Koruma bandı çıkarılmaz. Çoğu sıfır diye açılan ilana bak sadece paket resmi konur hatta internetten bulunan bir açılmamış paket resmi konur. Dediğim gibi bahane arıyor millet fiyat kırmaya sıfır diyosan kutusunu açmıcaksın. Burdaki herkes bunu bilir güzel arkadaşım. Kötü amaçla söylemiyorum naçizane tavsiyem bir daha böyle sıfır telefon satıcak olursan paketini açma.

dragonstory,marmoli,madd_maxx82,scorqion,patato,Lacrymatoire ,Samsung-İstanbul,Urthas,Lèon,1906nedir,denizbülent,huso,acosan,saricamtekno, Charles Dickens, ScreamEagles, Lionheart , Kankabir
    Lanore - Victusa ve SoulinVictus (Bana laptop satıp bios şifresini söylemeyen adam size neler satar... )
    REFERANS SİSTEMİNDEN SONRAKİ SATIŞLARIMDA HEP ÖNCE PARAYI ALDIM SONRA CİHAZI GÖNDERDİM. GÜVEN KONUSUNDA SIKINTINIZ OLMASIN. ALLAH HARAM LOKMA YEDİRMESİN İNŞ..

315 Mesaj
    Referanslar: 10

Katılım Zamanı:
    14 Şubat 2011;
    Durum:
    Forumda değil

18 Şubat 2012; 12:52:00 

quote:

Orijinalden alıntı: DreamSs

işte pek iyi etmemişsin. Millet fiyat kırmaya bahane arıyor. Sıfır telefon dediğin paketi açılmaz. Koruma bandı çıkarılmaz. Çoğu sıfır diye açılan ilana bak sadece paket resmi konur hatta internetten bulunan bir açılmamış paket resmi konur. Dediğim gibi bahane arıyor millet fiyat kırmaya sıfır diyosan kutusunu açmıcaksın. Burdaki herkes bunu bilir güzel arkadaşım. Kötü amaçla söylemiyorum naçizane tavsiyem bir daha böyle sıfır telefon satıcak olursan paketini açma.

çok doğru söylemişsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Birşeydiyicem -- 18 Şubat 2012; 12:52:29 >

1810 Mesaj
    Referanslar: 28

Katılım Zamanı:
    6 Eylül 2008;
    Durum:
    Forumda değil

18 Şubat 2012; 12:52:11 

quote:

Orijinalden alıntı: DreamSs

Üzülerek arkadaşa katılıyorum hocam, iyi niyetiniz belli fakat forumda ölücü mezarcı bol Sıfır alacaklara fiyat uygun, şahsen ben düşünebilirim bu ürünü almayı önümüzdeki 1 hafta süresince. Bir de özel mesaj atalım bakalım

Referans kişinin kendi vicdanıdır. Allah'ı bilen, Allah'ın onu bildiğini bilen kişi yanlışa düşmez..

Alışverişlerim : S.YıLDıZ (Ram) - Systematik (Psu) - koko69 (Guitar Hero) - erkinkose (1TB WD HDD Satıldı) - Faithléss (Zippo Constantine Satıldı), BaARBAaR (BandHero Set), cllyldrm (PS3 Oyun), bahadr35 (Weider H-Whey Satıldı), Ŀeoп (Zippo Fly Higher Satıldı), karahan_yel (3 Adet PS3 Oyunu), trulli (PS3 Oyunu), SpeeDHunteR (Kulaklık Satıldı), ANNOK (Samsung 2233BW Monitör Satıldı), dexterclup (Kumanda), iyigun (1,5TB Harici Disc), Delphi Diesel (MacbookAir Satıldı), bluemannn (Gruppa Üyelik x2), xeniumarte (Gruppal Üyelik), eminekcby (İndirim Kodu), hectorguner (Samsung Galaxy S2), ccnablade (AirTies Air 5452 x 2 Adet), cameler11 (Hediye Çeki), drekeskin (1 TB Samsung HDD Satıldı), qwerty38 (Samsung Galaxy Note Satıldı), gsardahuso (Kitaplar Satıldı), zeroshut (iPod Satıldı), kivilciim (HP DV6 Notebook Satıldı), TRayep (Samsung Netbook Satıldı), akınelektrik (Komple Kasa,19"Philips,HDD vs.), er1710 (8GB M2 Card Satıldı), Sinan48 (Pikatel AirMax Modem Satıldı), opelgt (Asus Notebook Parçaları), yukyyk (LG 32LW5500 Satıldı), burcu06 (2xAsus Anakart)

551 Mesaj

Katılım Zamanı:
    19 Temmuz 2007;
    Durum:
    Forumda değil

18 Şubat 2012; 13:25:39 

Teşekkrler beyler fikirleriniz için.İşte ben diğerleri gibi internetten foto yükleyip ürün bu demek istemedim.Aalmak isteyen kişi görsün istedim ve yanındaki malzemelerinide.zaten bendan daha ucuza 2 yıl garantili satan varsa buyursun ordan alsın o arkadaşlar:)

Referanslarım:

51 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    10 Eylül 2006;
    Durum:
    Forumda değil
    18 Şubat 2012; 22:23:24 

İstanbul için bende teklif alabilir miyim? İstanbul için elden teslim şansımız var mı?

witchdoctor, thegoalkeeper ve efsane_soldier dan oyun alındı. Satışım yok, satmaya kıyamıyorum oyunlarımı :)

1252 Mesaj
    Referanslar: 19

Katılım Zamanı:
    10 Ekim 2009;
    Durum:
    Forumda değil

19 Şubat 2012; 17:30:14 

1 adet pm attım

551 Mesaj

Katılım Zamanı:
    19 Temmuz 2007;
    Durum:
    Forumda değil

19 Şubat 2012; 17:30:39 

quote:

Orijinalden alıntı: pisnick

İstanbul için bende teklif alabilir miyim? İstanbul için elden teslim şansımız var mı?

cevaplandı.

Referanslarım:

35 Mesaj
    Referanslar: 1

Katılım Zamanı:
    6 Ocak 2011;
    Durum:
    Forumda değil

19 Şubat 2012; 21:18:44 

bir adet PM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LucidEresbos -- 19 Şubat 2012; 21:26:40 >

Sentez* Referansımdır

551 Mesaj

Katılım Zamanı:
    19 Temmuz 2007;
    Durum:
    Forumda değil

19 Şubat 2012; 21:44:50 

cevaplandı.

Referanslarım:
    Sayfa:   [1]
    Tüm forumlar » [İkinci El - Sıcak Fırsatlar - Ödüllü Anket] » İkinci El » Cep telefonu ve aksesuarları » Samsung » SAMSUNG GALAXY S II(SIFIR KUTUSUNDA 2 YIL GENPA GARANTİLİ)
    Sayfa: [1]
    Foruma Git
    Bölümde Ara
    Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
    Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.406