Şimdi Ara

MEB Fatih Projesi SAMSUNG Galaxy 10.1 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
4
Favori
45.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Standart tab2 özelliklerinde sadece programlarla sınırlandırılmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhendizG7

quote:

Orijinalden alıntı: Android-Servisi

Yeni ROM Yükleyin bide root olay bitti bu kadar :)

yeni rom yüklemeyi yada root atmayı nasıl başaracaksın usbyi tanımazken

"Demokraside Çareler Tükenmez.." Tabi Biz Türk'lerdede
  • Öncelikle ben FATIH Projesini araştırdım ve tam olarak çözemedim önemli sorularım var cevaplarsanız sevinirim.
    1.Samsung veya General Mobile olarak iki farklı model olucak bu modeller neye göre dağıtılacak?
    2.İki tablette Android olucak ve anladığım kadarıyla(YANLIŞIM VARSA DÜZELTİN LÜTFEN)ve gerçek Android'teki gibi Market dolayısıyla App ve oyun olmayacak(MEB'in uygulamaları hariç herhalde)ve yazın 3 aylık tatilde normal Android mi olucak?
    3.Bu yıl okul bitince oğluma SBS Puanına göre tablet almama gerek var mı yoksa bu normal Android tablet oluyor mu,Market geliyor mu?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
  • kutu içerigi ne yazar mısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: respawn05

quote:

Orijinalden alıntı: pentatlos

sadece dersler yok alıştırmalar,deneyler var bu yüzden tablet fikri mantıklı.zaten 650tlye gelmiş öğrencilerin tableti.küçük bir hesapla 12senede kitapa deftere ayrılan maliyetin çok daha fazla olduğu anlaşılır.

650tl az değil Novo 7 Elf sadece 250tl neredeyse 3 kat fark var.
    Ayrıca merak ediyorum tablet bozulunca ne olacak veya düştü ekranı felan kırıldı böyle bir durumda garantiye mi gidecek?

normal bi kullanıcı tableti elinden düşürdüyse garantiye girmez bildiğim..... bunun da girmemesi gerek zannımca
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ölü ozan

quote:

quote:

sadece dersler yok alıştırmalar,deneyler var bu yüzden tablet fikri mantıklı.zaten 650tlye gelmiş öğrencilerin tableti.küçük bir hesapla 12senede kitapa deftere ayrılan maliyetin çok daha fazla olduğu anlaşılır.

Ayrıca merak ediyorum tablet bozulunca ne olacak veya düştü ekranı felan kırıldı böyle bir durumda garantiye mi gidecek?

normal bi kullanıcı tableti elinden düşürdüyse garantiye girmez bildiğim..... bunun da girmemesi gerek zannımca

Tabiki ebeveynler tamir ettirecek masrafını karşılayacak bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: kemalwebnet

quote:

quote:

quote:

Davulun sesi uzaktan ne de hoş gelir

Hoca, biz fakiriz.. Devlet yaptırsın.
    Ben yaptıraramam. Okumasın cahil kalsın o zaman hoca.......

Şimdiden duyuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ercuezel

quote:

Orijinalden alıntı: kemalwebnet

quote:

quote:

quote:

Davulun sesi uzaktan ne de hoş gelir

Hoca, biz fakiriz.. Devlet yaptırsın.
    Ben yaptıraramam. Okumasın cahil kalsın o zaman hoca.......

Şimdiden duyuyorum

Diyen çıkacaktır tabiki fakat işin doğrusu ebeveynlerin tamir ettirmesi.

• Bakım bende bu projedeki okullardan birinde okyorum ve benimde tabletim var tabletin sağlamlığı şüphe götümez internette deneme videoları var bkz.http://www.youtube.com/watch?v=6EETxhE2JIA&feature=related ayrıca bende bi iki kaza yaşadım herhangi bir sorun yok. Ayrıca bu tablet olayı böyl giderse durum çok vahim 2.dönem başladığından beri kullanıyorum içinde ders ntlarım vardı ancak geçen gün samsung yetkilileri güncelleme çin bizden aldılar ve güncelleme yapıp verdiler tablete 2 gündür giremiyoruz çünkü cihazı dönem başındayken aldıgımız gibi yeniden aktivasyon kodu istiyor ve sanırım içeriğide sıfırlanmıştır çünkü formalanmış gibi gözüküyor bunun kötü tarafı içindeki tüm notlarımız silindi ve bizim bunu yedekemek için kullanıcağımız usb kablo yada bluetooth meb tarafından engellenmiş durumda yani demek istediğim meb bu tabletleri kısıtlayarak kendisi için daha kötü yaptı bence tablet veri paylaşımına açık olmalıydı. ayrıca bize verilen samsung tab 10.1 ler 3g li sim girişleri var vebunu kullanmamıza izin yok kullandırmıycakları birşeyi neden dağıttılar anlayamıyorum yorumlarınızı bekliyorum.

• Hocam sizin için tek cozum yolu dropbox tarzı bır program kullanmak,acaba yuklu programlar arasında onlıne baglantı kurabılecegınızz bırsey varmı?ınternete baglanabılıyorsanız ısınızı halledersınız,ıstedıklerı kadar formatlasınlar sız netten cekersınız dokumanlarınızı.
  • İntenette sadece sayfa görüntüleye biliyor bir indirme işlemi yapamıyoruz. Sadece Mebin izin verdiği eba merket ten idirme yapıyoruz. Ama samsung yetkilileri cihazı düncelledier yanitablete ulaşıyorlar tek çözüm onlar.
  • onlardan dropbox kurmasını isteyebılırsınız ozaman,durumu anlatınca kabul ederler sanırım,yoksa her guncellemede ugrasmak zorunda kalırlar.
  • Bakın bizimle konusup bu tabletleri iyi incelediğim için benim gibi okuldakilerle konustular sorunlarımızı ve isteklerimizi anladılar sanırım bundan sonra ki durumlarda dikkate alırlar ama devlet işlerini bilirsiniz ya geç yaparlar yada erken yapıp temeli bozuk yere tuğla atarlar yani düzenli olmaz umarım bu sefer mahvetmezler inş sunuda anlarla bu konuya tabletin değeri şeklinde bakmaya devam ederlerse iş kötüye gider eğer değerlendirile bilir ve öğrencinin verimli kullanıcağı hale getirirlerse bu konu hakkında ümitlerim artar . Ve ayrıca hafta sonu oldu umarım pazartesi aktive kodları gelir çünki hala tabletlerimiz kapalı ve ne oldğunu bilmiyoruz umarım içerikleri silinmeiştir güncellenme için çünkü tabletlerimiz ilk aldığımız gibi başlangıç onay kodu istiyor. İçerik silinmişse yaklaşık 13 dersdden 5-7snin notları silinmiş olur buda çok kötü olur .
  • Koca playstationu hackliyorlar dandik bir tableti mi hackleyemeyecekler.
  • Haklısın yaparlar zaten ilk aldığımızdan beri tek avuntumuz bu, ama kötü tarafı zaman alıcak .D
  • Arkadaşlar şu anda elimde galaxy tab 10.1 var. Mebin verdiği. Buna rom atmak için öğretmenler üzerime geliyor. Her türlü yolu denedim odin3 ile rom atmaya kalktığımda invalid bilmem ne hatası aldım. Lütfen bir yardımcı olun. Hiç mi yöntemi yok? Yoksa boşuna uğraşmayalım..
  • Bakın yapılabileceğini duydum biliyorum ama siz normal bir bilgisayarla nasıl bağladın usbsini nasıl çalıştırdını? yada veri paylaşımını nasıl sağladınız anlatırsanız sevinirim .
  • ya arkadaşlar oyle ismi tablet diye sevinmeyin çöp gibi bişi ya benim babamda var onun okulunada dağıtılmış getirdi eve içinde zerre kadar bişi yok 1 aydır kutunun ıcınde duruyo ne açtıgım var ne bişey wiriless desen evdekı onada gırmıyo bıtek okulda bağlantı kurulabiliniyo evde giremıyceksem ne anladım o işten anlıyıcagınız boş iş yanı hiç bi özelliği yok
  • baban kullanmayı bilmiyormus eksi yonleri olabilir ama yararı cok,?
  • Devlet ilk önce yeni universiteler acsin o berdiginiz paralarla universite ac daha iyi YGS LYS yaklasiyo ve biz sirf universite sayisi az diye giriyoruz bu sinava

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.