- x
Ucuz Uçak Bileti Nasıl Alınır?
11 Cevap10192 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

456 Mesaj
5 Şubat 2012; 21:54:01 

Hayatında ilk defa uçak bileti alacak birisi olarak soruyorum; şu erken rezarvasyon olayından nasıl faydalanıyoruz ucuz uçak bileti için?

Şimdi ben yaklaşık 3-4 ay öncede mart 25 için, güney koreye tek yönlü uçak bileti bakmıştım. firmaların anasayfasında o günkü uçak biletinin fiyatıda aynıydı, 5 ay sonraki bilet fiyatıyda aynıydı, şimdi yine baktım tek yönlü bilet şimdi alsamda aynı, nisan 14 için alsamda aynı. Hani nerede erken rezarvasyon avantajı?

Ben sadece THY ve emirates firmalarına baktım Güney Kore bileti için ve sadece firmaların orjinal sitesinden aldım bu fiyatı! acaba diğer acentalar üzerinde mi aramam gerekiyor ucuz uçak bileti için?

Google'da arayım dedim saçma sapan reklamlar çıktı, ben güney kore için ucuz uçak bileti arıyorum adamlar beni phukete, pattayaya, odessaya, angeles citye falan göndermeye çalışıyorlar artık ne varsa oralarda başım döndü :tuh:

Deneyimlerinizi bekliyorum teşekkürler :D

55 Mesaj
6 Şubat 2012; 4:02:37 

yurtiçi takılıyorum pegasusun sayfasına e-bülten üyeliğim var kampanya olur olmaz mail geliyor genelde gece yarısı geldiği için eğer bir yerede gitmek varsa aklımda bileti alıyorum ucuza.
ama bildiğim kadarıyla thy de pek kampanya olmuyor sanırsam ama güney koreye uçan başka firmaların sitesini kontrol edebilirsiniz.

R2

1455 Mesaj
6 Şubat 2012; 5:17:29 

quote:

Orijinalden alıntı: lejyonerhack

yurtiçi takılıyorum pegasusun sayfasına e-bülten üyeliğim var kampanya olur olmaz mail geliyor genelde gece yarısı geldiği için eğer bir yerede gitmek varsa aklımda bileti alıyorum ucuza.
ama bildiğim kadarıyla thy de pek kampanya olmuyor sanırsam ama güney koreye uçan başka firmaların sitesini kontrol edebilirsiniz.

pegasus personel gibi yazmışın :) THY de pek kampanya olmuyor demişin; balkanlar için geçen ay 99 EUR herşey dahil kampanya vardı bu ay THY'nin ukrayna kampanyası var 119EUR olması lazım; Eğer gideceğin dönemde fuar filan varsa 1 sene öncede alsan fiyatlar yaklaşık aynı olur.ancak 5-6 ay önce fiyattı yüksek olan yere, yeterince talep yoksa son 1 ay kala bile kampanya konabilir.

acenteler resmi sitelerden daha uygun fiyatta ancak grup olarak yolcu biletti alıyorlarsa verebilirler. Onun dışında birde biletleme hizmet bedelinden bir kaç eur indirerek sağlayabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kendimce -- 6 Şubat 2012; 5:22:35 >

Telefon: Samsung Note 2 [N7100] Şebeke: Turkcell Yazılım: Stock rom 4.4.2 Rootlu --> Samsung Note 4 olabilir.
Tablet: Motorola Xoom [MZ601] Şebeke: WIFI Yazılım: Omnirom 4.4.2
Ultrabook: Samsung Ativ Pro [XE701T1C] W8.1 // Android
Konsol: Xbox One [Titanfall bundle] + 640 GB HDD
Diğer: || Turkcell T50 + Stock + Root || LG G2 Stock
aksini belirtmediğim sürece sorularınızı konu başlıklarına yazın belki benden önce cevaplayan olabilir.

5 Mesaj
23 Kasım 2012; 11:28:19 

Ben genellikle uçak biletlerimi bütün kampanyaları takip edebileceğim bir siteden alıyorum oda www.alobilethatti.com. Tek tek sitelere girip kampanyaları takip etmek çok zor oluyo, bu yüzden bunların mail bültenlerine üye olup bi de facebooktan takip edince zaten diğer uçak firmalarındaki kampanyaların hepsini görebiliyosun. Thy de yapıyo kampanya, pegasus da, emirates de hepsi yapıyo. Bence bu karşılaştırma siteleri on numara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seslisozluk -- 23 Kasım 2012; 11:29:20 >

293 Mesaj
25 Kasım 2012; 19:39:34 

yurdışına çok çıkan biri olarak nacizane tavsiyem, skyscanner.com tarzı sitelere bakmanızdır. ayrıca havayolu şirketlerini facebooktan ve e bültenlerinden takip edin. mesela 10 15 gün evvelsine kadar thy bangkok gidiş dönüş 1499 tl idi ki müthiş bir rakam.. şuanda 1100 € gibi..

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

74 Mesaj
3 Aralık 2012; 0:45:01 

belli basli ucuz firmalar vardir;

turkiye'de isleyen pegasus,

yurtdisi icin ryanair, easyjet, wizzair, vueling gibi

oncelikle turkiye disina cikmak onemli, bu sebeple pegasusu iyi takip etmek gerek. kampanya haberini alir almaz bileti kapamali. yurtdisi icinse genellikle seyahat tarihinden 2-3 ay once ismi gecen sitelere girilerek biletler arastirilmali, bulundugunda aninda kapatilmalidir.

www.italyarehberim.com - Italya ticari danismanlik, aracilik ve tercumanlik, rehberlik hizmetleri

464 Mesaj
3 Aralık 2012; 18:16:53 

momondo.com dan bakabilirsiniz her firmayi bulmak mumkun.

No Tolerance For Violence

3219 Mesaj
12 Aralık 2012; 1:51:37 

Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH FOSİL GRUBU:2001-2005 ÜYELERİ
Ford Focus HB 1.6 TDCI Collection
GENÇLERBİRLİĞİ

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
5 Haziran 2013; 15:41:02 

Uçak bileti bence her yerden alınmaz, alıyorsun konfirme olmuyor ödemeyi çekiyorlar havalimanına gidiyorsun ödemeni yapmışsın biletin yok vs. bu tür sıkıntılarla karşılaşmamak için dikkatli olmak lazım, ayrıca; pegasus ucuz uçak bileti satıyorum diyor fakat yok fazla bagaj parası, yok yiyecek parası yok içecek parası thy den bile daha pahalı uçak bileti satmış oluyor bu yüzden kesinlikle ben thy veya anadolu jet havayollarından bilet almayı tercih ediyorum. benden size dost tavsiyesi; Pegasus ucuz uçak bileti kisvesi altında soygun yapıyor kimse kusura bakmasın sürekli uçanlar beni çok iyi anlayacaktır.

1 Mesaj
13 Haziran 2014; 19:59:16 

Ucuz Uçak Bileti Nasıl Alınır? sorusu hepimizin sorunu..
Ben bu siteyi kullanıyorum: http://www.onlinetermin...ine-ucak-bileti-al.html
Yurtiçi ve yırtdışı tüm firmaların seferlerini birarada veriyor.
Karşılaştırıp en uygun, en ucuz bileti seçebiliyorsun.
Ayrıca kredi kartına taksit imkanı var.
Bunun yanında paypal, bkm ekspres, parakod vb ile de ödeme yapılabiliyor.

5 Mesaj
19 Haziran 2014; 10:51:55 

tüm dünyadaki uçak firmalarının fiyatlarını karşılaştırıyor.
http://www.n11.com/seyahat-otel-bilet-C246

7 Mesaj
19 Haziran 2014; 11:16:50 

MERHABA ARKADASLAR UCUZ BILET VIZE TURLAR ORGANIZASYONLAR GIBI SORUNLARINIZ VEYA KAFANIZDAKI SORULARIN YANITI ICIN BIZI ARAYIN SIZE DETAYLI SEKILDE FIYAT VERELIM MUSTERIMIZIN MEMUNIYETI BIZIM ICIN HERSEYDEN DAHA ONEMI LİONİA TURİZM Bert@N ismim 0532 625 26 64 0212 659 16 04 bıze ulasabılırsınız

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Gezi ve Turizm » Gezi ve Turizm Genel » Ucuz Uçak Bileti Nasıl Alınır?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.262