Şimdi Ara

AOC i2353fh LCD monitör video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
16.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu videomuzda AOC'un tasarımı, inceliği ve kullandığı IPS paneliyle dikkatleri üzerine çeken monitörü i2353fh'yi inceliyoruz.

• aok derken ?
  • siyah ekranda güzele benziyor çoğu monitör siyah ekranda sıkıntı yaşatır.
  • iyiymiş şu an için satan yok.daha
  • siyah ekrandaki durumu video kayıt cihazının renk kalitesinden ne anlayacaksın

şunu yatay ve dikey açılardaki görüntü durumu ve oyunlardaki performansını göstererek yapsaydınızya
  • fiyatı neydi bunun kaç dolar
  • Güzel
  • bende benq g2222hdal var çok memnunum 10 ay önce 218 tl ye 12 taksite almıştım :) çok memnun kaldım fiyatına göre harika iş çıkartıyor ekonomik konuma getirince 15w enerji harcıyor ve görüntü kalitesinde rahatsız edici düşüşler olmuyor.

BENQ G2222HDAL 21.5" LED MONİTOR

GENEL ÖZELLİKLERİ
    Derinlik ve tanımı için Ultra Yüksek Dinamik Kontrast
    5,000,000:1 bir ultra-yüksek dinamik kontrast oranı her şeyi saf mükemmellik ile çevriliyor görmek, böylece renk derinliği ve karanlık ve karmaşık bir görsel için anlamı ekler.

Büyük Comfort İzlenimi
    21.5"W Full HD 16:9 LED Monitor 21.5 "W Full HD 16:9 Monitör LED
    Featuring devrimci LED arka aydınlatma teknolojisi, G2222HDAL monitör LED HD 16:9 21.5 "W Tam ile birlikte geliyor. A Full HD 1080p çözünürlük 16:09 sadece% 100 ile sıkıştırılmamış, kristal berraklığında görüntü mükemmellik nokta bir şey ve bir şey anlamına gelir -kaliteli görüntüleme nokta için. Şimdi, evinizin veya ofisinizin konforunda üstün görüntü kalitesinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Üstün Tepki Süresi
    Hızlı 5ms tepki süresi ile, hatta son derece dinamik video görünümünüzü dikkatini dağıtmak için ya da diğer eserler gölgelenme olmadan düzgün ve akıcı hareketler ile oluşturulur

Renk Tanıtım
    Derhal aydınlatma değişikliklerine hitap edecek yeteneği ile, BenQ LED arka aydınlatma teknolojisi her görüntü detay için renk ve parlaklık performansı optimize sağlar - siyah ve sarı renk gamı özellikle

Başında Performans Steady Sağ
    Aydınlatmalı performans sürekli LED'ler ile, BenQ LED monitörler size en istikrarlı, resim-sabit parlaklığı ve titreşimsiz ayarları vermek bir anlık yetenek operasyonel verimliliği artırmak amacıyla gör.

Enerji Verimli ve Para Tasarrufu
    BenQ LED monitörler ve yüksek enerji tasarrufu verimli paranızı elektrik faturalarında geçirdi. When set to Eco Mode, the G2222HDAL runs on 15.8W energy, reducing power consumption by 54.9%. Eco Mode ayarlandığında G2222HDAL 54.9%, güç tüketimini azaltarak, 15.8W enerji ile çalışır.

Ekran boyutu21.5 "W (LED arka ışık)Video girişiD-subÇözünürlük1920 x 1080Aktif görülebilir alan170/160Renk16.7 MGüç gereksinimi28W (max)Tepki süresi5 Ms.

• Oldukça güzel monitör.Fiyat ve ne zaman satışa sunulacağı hakkında bilgi var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @uiKSilveR -- 5 Şubat 2012; 22:25:31 >
  • Güzel inceleme ama eksikleri yok değil.
  • Mükemmle monitör led olmasıda iyi olmuş, güzel..:)Monitörüm böyle olsa her amaç için kullanırım tv,film,oyun v.b. ama hayyatn koarrım bu sefer.:)
  • Keskin köşeli çerçeveye o yuvarlak ayaklık olmamış bence tuhaf duruyor ..
  • yeter artık tüm videolar 21.9 formatta klipler öyle, filmler öyle vs. vs. artık 21.9 formatta monitörler istiyoruz bunlar değişiklik olamaz yapsınlar 21.9 formatta led 3d monitor işte değşiklik yapmışlar helal olsun iyi bir gelişme diyelim.
  • gelişme var
  • Ne ayakmış

Güzel inceleme
  • 1000 lira çekerler...
  • ben hep eyosi diye okuodum bu markayı . okunuşunu bilen varsa aydınlatabilir mi ? aok mu benim yazdığım mı doğru :D
  • İnceleme için teşekkürler
  • Haberi USBden güç alarak çalışıcak modeli çıkarmışlar diye açtım ama yine video youtube'da değil ve açıklama adına hiç birşey yok benim adıma boş bir haber yani haber niyeliği sıfır. 10 kbps internetle izlenmiyor malesef bu videolar.
  • satışa sunulmadı mı daha? bulamadım da
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.