Şimdi Ara

Amerika Apple Store'da iPhone Değişim[HİZMET BÖYLE OLUR] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
3
Favori
10.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar benim şu an iphone 4s telefonum var yaklaşık 2 haftadır kamerasında sorun var. En son güncelleme yaptığımdan beri çalışmıyor. Deklanşör de kalıyor yada siyah ekranda kalıyor. Canı isterse direk açıyor problemsiz çekim yapıyor. Anlamadım gitti. USA dan alınma kayıtlı free sim. Bir arkadaşımla gönderiyorum bu hafta ama elimde ne fatura var ne de slip. Sorun olur mu? Götürecek arkadaş USA vatandaşı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muzi_ko

Merhabalar benim şu an iphone 4s telefonum var yaklaşık 2 haftadır kamerasında sorun var. En son güncelleme yaptığımdan beri çalışmıyor. Deklanşör de kalıyor yada siyah ekranda kalıyor. Canı isterse direk açıyor problemsiz çekim yapıyor. Anlamadım gitti. USA dan alınma kayıtlı free sim. Bir arkadaşımla gönderiyorum bu hafta ama elimde ne fatura var ne de slip. Sorun olur mu? Götürecek arkadaş USA vatandaşı.

imeiden telefon model numarasından gözüküyor zaten nerden alındığı ilgilenirler büyük ihtimalle
  • quote:

Orijinalden alıntı: A ®h Pozitif

quote:

Merhabalar benim şu an iphone 4s telefonum var yaklaşık 2 haftadır kamerasında sorun var. En son güncelleme yaptığımdan beri çalışmıyor. Deklanşör de kalıyor yada siyah ekranda kalıyor. Canı isterse direk açıyor problemsiz çekim yapıyor. Anlamadım gitti. USA dan alınma kayıtlı free sim. Bir arkadaşımla gönderiyorum bu hafta ama elimde ne fatura var ne de slip. Sorun olur mu? Götürecek arkadaş USA vatandaşı.

imeiden telefon model numarasından gözüküyor zaten nerden alındığı ilgilenirler büyük ihtimalle

Teşekkür ederim. Yarın arkadaşıma tüm kutusuyla beraber teslim edeceğim. Kendisiyle yada başka bir arkadaş ile geri gönderecek.

• quote:

quote:

quote:

Teşekkür ederim. Yarın arkadaşıma tüm kutusuyla beraber teslim edeceğim. Kendisiyle yada başka bir arkadaş ile geri gönderecek.

ayarlar/hakkında bölümündeki model numarasını yazarmsnz ordan çıkar hemen

• Ben Mayıs gibi kısmet olursa gidicem ABD ye ... elimde ekranı bozuk İphone 2g bide hem ekranı çatlak ve ses falan problemi olan iphone 3g var ... bunların tamiri telefondan pahalı diye ... tamir ettirmiyorum evde çocuklar oynuyo ... :D

şimdi yanımda götürsem bu telefonları ... abi kutudan böyle çıkmıştı ... gelene kadar anca zaman geçti desem yerler mi ... :D :D

bunlarıda değişirlerse işte o zaman hizmet derim ben ... :D :D

şaka bi yana ... Apple eski telefonları geri alırken bir bedel ödüyordu ... bu telefonların çalışması gerekiyor mu .. yani ben bu telefonları götürüp versem onlara geri alırlar mı ... ne kadar para veriyolar bilmiyorum ama değerlendirilebilir gibi geldi ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zımparasız Pinokyo

Babamın iPhone'unun sol üst kısmında sarılık vardı ama gittikçe kararmıştı o kısım. Babam 1 hafta önce Amerika'ya gitti. Biraz önce geldi. Orada birisine iPhone almak için Apple Store'a girmiş. Oradaki "Apple Genius"'lar babamın elinde ki telefondaki sarılığı görmüş. Telefonu almışlar ve telefonun rehberin filan her şeyin yedeğini alıp yeni iPhone vermişler. Hizmet dediğin böyle olur arkadaş

Kesinlikle!

iPhone mik sorunu vardi. Ses kaydi yapabiliyoruz ancak arama esnasinda mik calismiyor.

Randevu aldik ve Genius barda 10dk icinde yeni cihaz edindik.

Ve sordugumda "bu cihazi baska musteriye veremeyiz, teknik onarimda yapmiyoruz, direk yok ediyoruz - geri donusume yolluyoruz" dedi.

Merak ediyorumda gercekten boylemi yoksa cihazlar geri donusum ile parcalari aliniyormu? Bu parcalar Reseller'lara tamir/onarim icin satilabilir...

Bilemiyorum...

Bu arada sanirim babanizin cihazi garanti dahilindeydi, bizimki garanti disi oldugu icin £119 odeyip yeni i4 degisimi yapmislardi...

• quote:

Orijinalden alıntı: mangey
    Apple eski telefonları geri alırken bir bedel ödüyordu ... bu telefonların çalışması gerekiyor mu .. yani ben bu telefonları götürüp versem onlara geri alırlar mı ... ne kadar para veriyolar bilmiyorum ama değerlendirilebilir gibi geldi ...

Garanti dahilinde donanim sorunlu cihaz goturursen, yenisi ile degistirilir.

Kirik ekran ve sivi temas bildigin gibi cihazi garanti disi kiliyor.

Bu durumda Out Of Warranty ile belirli ucret odersen cihazin aynisi ile degistiriyorlar.

Ayni zamanda garanti suresi bitmis cihazlarda Out Of Warranty dahilinde bu hizmetten yararlanabiliyor.

iPhone 3/GS icin bu ekonomik olmayabilir ancak i4 ve 4S icin bu harika bir hizmet.

Apple farki... Garanti veya garanti disi, her turlu; tatmin edici hizmet...

• quote:

quote:

quote:

quote:

MD237LL Yazıyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

MD237LL Yazıyor.

Usa

bu arada eskisi gibi zor değil artık ekran değiştirmek dokunmatik home tuşu değiştirmek pil değiştirmek çok kolaylaştı herkes kendi değiştiriyor tabi temin edebilirlerse sıvı temaslıları bile millet kendi tamir ediyor

• quote:

Orijinalden alıntı: GecGec

quote:

Apple eski telefonları geri alırken bir bedel ödüyordu ... bu telefonların çalışması gerekiyor mu .. yani ben bu telefonları götürüp versem onlara geri alırlar mı ... ne kadar para veriyolar bilmiyorum ama değerlendirilebilir gibi geldi ...

Bu durumda Out Of Warranty ile belirli ucret odersen cihazin aynisi ile degistiriyorlar.

Ayni zamanda garanti suresi bitmis cihazlarda Out Of Warranty dahilinde bu hizmetten yararlanabiliyor.

iPhone 3/GS icin bu ekonomik olmayabilir ancak i4 ve 4S icin bu harika bir hizmet.

o zaman ben yanımda götüreyim ... bakarsın üzerine yeni cihaz için az bir para isterler ... yenisini alırım ... benim model cihazlarıda bulamayacakları için ... ya 4 ya da 4s verirler sanırım ... yada ben ac tavuğum ... kendimi buğday ambarında görüyom ... :D

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GecGec

quote:

o zaman ben yanımda götüreyim ... bakarsın üzerine yeni cihaz için az bir para isterler ... yenisini alırım ... benim model cihazlarıda bulamayacakları için ... ya 4 ya da 4s verirler sanırım ... yada ben ac tavuğum ... kendimi buğday ambarında görüyom ... :D

Amerika Apple Store'da iPhone Değişim[HİZMET BÖYLE OLUR]

ERS + OUW

Bence harika...

:)

• Bu tabloyu tam anlamadım ... şimdi garanti dışı cihazın üzerine 149 dolar versek yenisini mi verecekler ... öyleyse iyiymiş ...;)
  • quote:

Bu tabloyu tam anlamadım ... şimdi garanti dışı cihazın üzerine 149 dolar versek yenisini mi verecekler ... öyleyse iyiymiş ...;)

Kesinlikle...

Garanti dahili ise elbette ucretsiz degisim.

Garanti dahili degilse (Garanti suresi bitmis veya garantu kosullarindan cikmis - sivi temas) cihaza gore belirli ucret verip yenisi ile degistirebiliyorsunuz...
  • Bu sabah gönderdim. Hayırlısı artık. Neyse ki elimde telefon olmayacak diye üzülmüştüm. Götüren arkadaş kendi iphone 4 nü verdi :) Az da olsa keyfim yerine geldi.
  • Merhabalar,
    aynisi avrupada farkli bir apple store da basima gelmisti. iPad`ime dock almak icin gittigim apple store da benim bile farkinda olmadigim bir sorunu goren apple calisani 4S imi aldi ve incelemeye basladi. Sonrasinda bu apple`in faturasi yanimda oldugu takdirde sorgusuz sualsiz yedegini alip yeni telefona koyarak degistirmeyi onerdi ve cok kibar bir sekilde 1 saat icinde tum islerimlerini yapip sifir iPhone 4S le degistirdiler ustune birde ozur dilediler.Hatta eger eski programlarim cok onemliyse oradaki bir Mac`lerden birine baglayip apple store dan indirebilcegimi solediler, hic daha fazla rahatsizlik vermeden tesekkur edip ciktim ziraa laptop a takip eski programlari indirmek 10dk bile bir is olmicakti..
    sevgiler.
  • Ürünlerinin arkasında adamlar, müşteri memnuniyetine bak sen. Helal diyorum. Adamlar güzel kazanıyorlar, hem de insanları kazanıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tozparcasi

Merhabalar,
    aynisi avrupada farkli bir apple store da basima gelmisti. iPad`ime dock almak icin gittigim apple store da benim bile farkinda olmadigim bir sorunu goren apple calisani 4S imi aldi ve incelemeye basladi. Sonrasinda bu apple`in faturasi yanimda oldugu takdirde sorgusuz sualsiz yedegini alip yeni telefona koyarak degistirmeyi onerdi ve cok kibar bir sekilde 1 saat icinde tum islerimlerini yapip sifir iPhone 4S le degistirdiler ustune birde ozur dilediler.Hatta eger eski programlarim cok onemliyse oradaki bir Mac`lerden birine baglayip apple store dan indirebilcegimi solediler, hic daha fazla rahatsizlik vermeden tesekkur edip ciktim ziraa laptop a takip eski programlari indirmek 10dk bile bir is olmicakti..
    sevgiler.

Avrupa da fatura istiyorlar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs

Apple Store farkı... Hemen kıssadan bir örnek vereyim...

İPAD 2 ' içinde ÖLÜ PİXEL VE TOZ PARÇACIĞI MEVCUT....

Bilkom'un raporunda yazanlar ; HİÇ BİR TOZ PARÇAÇACIĞI GÖZÜKMEMEKTE VE ÖLÜ PİXEL KULLANIMI ETKİLEMEMEKTE...KULLANICIYI RAHATSIZ EDEN BİR DURUM OLMADIĞI İÇİN DEĞİŞİM VEYA PARA TALEBİ REDDEDİLMİŞTİR !

Yorum sizin ; Aradaki müşteri hizmeti ve hizmet mentalitesinin farkı...Ulan Bilkom , kullanıcı olarak rahatsız olduğum için sana gönderiyorum ben zaten cihazı bu ne gereksiz bir servis raporu böyle

Bu raporu yazan teknisyenin ben ta ....

• apple nin farkı budur bro
  • arkadaşlar benimde başıma böyle bir olay geldi. önceleri apple ürünlerini fazla abartılı buluyordum ama bu olayı yaşadıktan sonra fazlasıyla hakettiğine karar verdim. 2. el 4s aldım. garanti belgesi ve faturası yoktu tabiki. telefonu 2. gün düşürdüm ve şebeke tamamen gitti. birkaç yere götürdüm yapamadılar. en sonunda bir tamirci garanti belgesine gerek olmadığını ve imei no.suyla apple servisine kayıt açtırmamı söyledi. dediği gibi yaptım. 1 gün sonra gelip telefonu adresimden aldılar ve 2 gün sonra da telefonun sıfırını getirdiler. bu sürede (ben fransadayım) telefonu hollandaya götürüp geri sıfırını getirdiler ve hiçbir belge sormadılar. o zaman karar verdim. ne kadar pahalı da olsa hakediyor..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.