Şimdi Ara

EA Canada'da İşten Çıkartılmalar Doğrulandı.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
         EA az önce Kanada merkezli şirketi olan Blackbox'da (Need For Speed : The Run ve FIFA 12'nin yaratıcıları) işten çıkartılmalar olduğuna dair haberleri doğruladı. Yayıncılar kaç kişinin işten çıkarılacağı doğrultusunda kesin bir rakam vermekten kaçındılar.

EA yetkilileri Eurogamer'a yaptıkları bir açıklamada "Vancouver'deki EA üssünün, EA'nın yeni online, sosyal oyunculuk ve free to play bazlı dijital oyunculuk politikalarının dışında kaldığını ve buna göre yeniden şekillendirileceğini" söyledi.

Blackbox'un tamamen kapanacağına dair söylentileri ise yalanlandı.

EA, klasik Single Player oynanışından uzağa kaçmak ve Multiplayer Online Oyunculuğa uzanmak için radikal fikirleri temiizlediği düşünülüyor. Durum böyle olunca EA'dan ileride daha fazla MMORPG, Free To Play, Multiplayer ya da Co-Op türünde oyunlar görmemiz mümkün.

• bir an maddi yönden çıkarıyorlar zannettim o an dedim ki aha ea de para sıkıntısı çekiyorsa dünya ekonomisi battı
  • 1.Valve
    2.THQ
    3.2k
    4.rockstar
    5.square enix batmasını istemediğim firmalar top 5
  • Need for speed the run bana göre Serinin en iyi oyunlarından birisiydi
  • İyi de bundan bize ne ? Tabi Allah işsiz bırakmasın kimseyi üzüldüm :/
  • quote:

İyi de bundan bize ne ?

Oyun firması olmazsa oynadığın oyunlar gökten mi inecek?
    En kısa zamanda lise2'yi bitirmeniz dileğiyle.
  • Ea işinde uzman olduğu için medyaya para sıkıntısı çektiğini belli etmemeye çalışıyorlar tabi bu benim fikrim NFS : The Run dan sonra... Haa eğer gerçekten online oyunlara yöneleceklerse demekki Battlefield Heroes , Need for speed world , Fifa online gibi oyunlardan iyi para kazanmışlar demektir
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

1.Valve
    2.THQ
    3.2k
    4.rockstar
    5.square enix batmasını istemediğim firmalar top 5

Seni kim niye eksilemiş anlayamadım, ama yazdıklarının altına imzamı atarım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasretbitmez

İyi de bundan bize ne ? Tabi Allah işsiz bırakmasın kimseyi üzüldüm :/

işsiz kalmazlar bi firmaya gitseler eada çalıştım deseler direk genel müdür olarak alırlar adamı ehüehüehüe :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Need for speed the run bana göre Serinin en iyi oyunlarından birisiydi

Valla "Run" ne kadar ok mükemmel bir oyun olmasa da uzun zamandır oynadığım en iyi nfs'lerdendi. Ben de sana katılıyorum. :D
  • Demekki kriz EA Games'e böyle teğet geçiyormuş.
  • ekonamik kriz oyun firmalarına yansıyor
  • The run gerçektende hayal kırıklığıydı aslında underground 3 olsa şöle underground tarzında yeni nesil grafiklerle çok iyi olurdu
  • Herkes bir umut ha şimdi ha sonraki yıl diye bekleyip durdu. Ama nfs bir türlü beklenen kalieyi tutturamadı. run da beklentiyi karşılayamayınca gayet normal yani...
  • Yeni bir andırgrand istiyoruz. Unutamicam oyunlar arasinda ustlerde un2

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.