Şimdi Ara

Yurtdışından cihazınız kaç günde gelir burdan öğrenin (193. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.601
Cevap
79
Favori
358.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    e devletten baktın mı arkadaşım ?
  • Arkadaşlar acaba ürünüm takıldımı yardımcı olurmusunuz
     Yurtdışından cihazınız kaç günde gelir burdan öğrenin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cemero C kullanıcısına yanıt
    Gümrükten çıkmış, sorun olmaması lazım
    e devletten bi kontrol edin
  • E devlette de böle gönüyo acaba gümrük ücreti alırlarmı ki anlayamadım son olarak birde kargo takipsiz ürün aldım 9/5/14 te herhangi bir gelişme yok şuana kadar normali kaç günde elimde olma ihtimali var

• RC883422142CN Bu gönderi hakkında yorum yapabilcek biri varmıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: m_alpay

RC883422142CN Bu gönderi hakkında yorum yapabilcek biri varmıdır?

NO TARIH (Date) EVENT YAPILAN ISLEM ISLEM YERI (Process Place) OFIS (Event office)
    21/05/14 18:24 2014-05-21 18:24:00 Receive item from customer (Otb) Gonderi musteriden alinmistir CHINA (Yurt Disi)
    22/05/14 09:48 2014-05-22 09:48:00 The item was forwarded to the destination country (Otb) Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden) CHINA (Yurt Disi)

ptt.gov.tr ve turkiye.gov.tr den kontrol edebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemero

E devlette de böle gönüyo acaba gümrük ücreti alırlarmı ki anlayamadım son olarak birde kargo takipsiz ürün aldım 9/5/14 te herhangi bir gelişme yok şuana kadar normali kaç günde elimde olma ihtimali var

Tuhaf bir çalışma anlayışları var ptt'deki gümrük memurlarının Alıcıya İhbar Gönderildi,Gümrükte Tutuluyor yazısını görmedikten sonra vergi vermezsin fakat gümrüğe girdi çıktı dediğinde kontrol ettikleri için 2,60 TL ücret alıyorlar.

• Anladım teşekkürler şimdi ptt yi aradım 66 tl vergisi var dediler yapcak bişi yok ürün gelmiş sonunda

• Birde arkadaşlar
    LJ938406402US kargo takipsiz ürün gelcek ama hüçbir haraket yok yirmi gün oldu acaba bu durumla karşılaşanlar varmı daha beklemeli miyim yoksa paypal ile işetişime geçeyim mi

• xxkarahan X kullanıcısına yanıt
    evt simdi baktm ukım ayın 22.de torbadan aındı yazıyor baska blgı yok neden bı hareket yok mılletın kargo aynı gunsevk olurken benımmki gırdıgı yerden 1hafta okalıyo
  • dreyup_42 D kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxkarahan -- 28 Mayıs 2014; 16:03:17 >
  • LN086038252US

arkadaşlar yukarıdaki takip numarasının akibeti nedir ?

fragranceX.com dan alışveriş yapmıştım, ayın 20 sinde USA dan buraya yollandı ama hala haber yok. gümrüğe mi takıldı hala yolda mı nereden ve nasıl öğrenbilirim bunu acaba yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemero

Birde arkadaşlar
    LJ938406402US kargo takipsiz ürün gelcek ama hüçbir haraket yok yirmi gün oldu acaba bu durumla karşılaşanlar varmı daha beklemeli miyim yoksa paypal ile işetişime geçeyim mi

45 günü bekle 45. gün durumu paypala yada satıcıya bildir.
  • Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Nihavend_Mucize

http://www.17track.net/en/result/post.shtml?nums=LN086038252US

eyvallah hocam. hala yolda demek ki , ben de 8 gün geçtiği için kıllanmıştım biraz.
  • dreyup_42 D kullanıcısına yanıt
    benim kargo da ayın 23 ünden beri ukimde, torbadan alındı şeklinde yazıyor, senin kargoda bi gelişme var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxkarahan -- 29 Mayıs 2014; 11:35:55 >

• xxkarahan X kullanıcısına yanıt

hayır bi gelişme yok
  • arkadaşlar ürün kaç günde elimize ulaşır
  • quote:

Orijinalden alıntı: cino__cool

quote:

Orijinalden alıntı: Nihavend_Mucize

http://www.17track.net/en/result/post.shtml?nums=LN086038252US

eyvallah hocam. hala yolda demek ki , ben de 8 gün geçtiği için kıllanmıştım biraz.

Pil sipariş vermiştim geçtiğimiz aylarda. Piller uçakla gelmiyormuş gemi ile geliyormuş 63 günde elime ulaştı idi. Satıcı her seferinde sabret sabret diye diye canımı sıkmıştı.

• 
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.