Minecraft 7/24 açık sunucu Hamachisiz
220 Cevap37064 Görüntüleme7 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1] 3 4      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

50 Mesaj
4 Şubat 2012; 14:00:06 

Arkadaşlar etrafta herkez server açıyor ve tutulmuyor bunun nedeni bence hamachili olması bu yüzden bende hamachisiz sunucu açmak istedim serverin 6 gb rami 90mbit int hızı vardır server 70 kişiliktir ve olabildiğince lag indirgenmiştir..

Neyse çok konuşmadan bilgileri veriyim lonca sistemi vardır sv'de /f claim koduyla yaptığınız bir evi dokunulmaz yapabilirsiniz sadece loncanızda bulunanlar dokunabilir. lonca kurmak icin /f create lonca ismi şeklinde yazmanız yeterlidir.loncaya katılmak içinse /f join lonca ismi yapmanız yeterlidir.

Server'a bağlantı için gerek ip veya adres:mc.evosis.org

Kayıt olmak için:/register şifre şifre
Giriş yapmak çin:/login şifre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi technobecet -- 17 Eylül 2012; 14:29:25 >

2676 Mesaj
5 Şubat 2012; 18:02:36 

gelin beyler server güzel kalabalık olalım trollemeyecek adamlar gelsin.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
5 Şubat 2012; 18:03:30 

0

294 Mesaj
5 Şubat 2012; 18:11:33 

Up beyler oyun güzel gidiyo

178 Mesaj
5 Şubat 2012; 18:12:14 

Oyunu bilmiyorum ama duymuştum nasıl bir şey olduğunu da o kadar zevkli mi ki yav bu oyun ? etraftan taş toprak alıp bina kuruyorsun nesi eğlenceli ki ?

Bir asosyal yaşamına nasıl devam edebilir ?
Yemeği, temizliği, kalacak yeri başkası tarafından sağlandığı için. Bu ihtiyaçları karşılandığı için asosyal olarak yaşayabilir. Asosyal olarak yaşamak aslında bir lüks. Yemek, temizlik ve kalacak yeri sağlanmasa ölmeye karar vermediyse çalışmaktan başka şansı yok.

1410 Mesaj
5 Şubat 2012; 18:15:06 

USTA BU SERVER SADECE ORJİNAL OYUNA SAHİP OLANLAR İÇİNMİ YOKSA ALAYIMIZ GİREBİLİRMİYİZ NASIL GİRECEĞİMİZİ ANLATABİLİRMİSİN İLK DEFA MİNECRAFT I MULTİ OYNUCAM.

Xbox 360 Live = TheStarbox Nintendo Club = TheStarbox Steam = TheStarbox

307 Mesaj
5 Şubat 2012; 18:19:03 

Lonca sistemini hiç ama hiç sevmiyorum. Güvenilir adamlar bulup loncasız oynamak en güzeli.

Boğaziçi Üniversitesi | Siyaset Bilimi & Uluslararası İlişkiler

1518 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
southbeachFL
5 Şubat 2012; 18:20:39 

rak en roll biyaçç

Covert intelligence involves a lot of waiting around. Know what it's like being a spy? Like sitting in your dentist's reception area twenty-four hours a day. You read magazines, sip coffee, and every so often, someone tries to kill you

Uzaklaştırılmış
5 Şubat 2012; 18:28:31 

Geldim sayın

645 Mesaj
5 Şubat 2012; 18:28:31 

Survival mod mu?İnşallah survivaldır.

3723 Mesaj
5 Şubat 2012; 18:40:24 

beyler ben bişey sorcam bu oyunda benım bazen tuslar takılı kalıyo mesela sureklı saga gidiyo bi kaç kere basınca düzeliyo nıye böyle oluyor? yada sürekli zıplıyo falan

SweetDreamzZ
E ∞ V
Knight Online HD Video Channel

50 Mesaj
5 Şubat 2012; 19:01:41 

Arkadaslar servera alayınız girebiliyor :) Nasıl girilip nasıl kurulcağını ve elinizde oyun yoksa burda anlattim heseyi gerekli dosylarida verdim :)

Linki kaldirdim lik vermek yasakmis profilime girdiginizde anasayfa yaziyor ordan siteye tiklayip foruma girin rehberleri ordan hazirlicam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi technobecet -- 6 Şubat 2012; 4:01:05 >

2676 Mesaj
5 Şubat 2012; 19:24:40 

yukarı.

294 Mesaj
5 Şubat 2012; 20:42:57 

oyuna giremden izleyebilrisiniz

http://technobecet.zapto.org:8123/

486 Mesaj
5 Şubat 2012; 20:46:14 

geliyorum

645 Mesaj
5 Şubat 2012; 21:01:59 

Behcet ekmeklerini nasıl sular altında bıraktım ama Her şey çok güzel beyler bekleriz siz de gelin.

294 Mesaj
5 Şubat 2012; 21:10:13 

0

Whiteflash le yaptığımz maden daha da kaziyoruz cehenneme kadar

645 Mesaj
5 Şubat 2012; 21:29:10 

Biz de uğurcanla kazıyoruz ama çalışma masamız kaybolmuş kazmalarda kırılacak artık napacaz bilmiyorum.İnmeden önce yaptığımız merdivenler tekrar yeryüzüne çıkmamıza yetmedi ve tahta kalmadı

1410 Mesaj
5 Şubat 2012; 21:29:12 

SERVER A GİRİLMİYOR CONNECTİON FAİLED DİYOR NEDENİ NEDİR?

645 Mesaj
5 Şubat 2012; 21:31:19 

quote:

Orijinalden alıntı: TheStarBox

SERVER A GİRİLMİYOR CONNECTİON FAİLED DİYOR NEDENİ NEDİR?

az önce lagdan kapandı birazdan açılır

594 Mesaj
5 Şubat 2012; 21:32:58 

quote:

Orijinalden alıntı: Eddie Vedder

0

Whiteflash le yaptığımz maden daha da kaziyoruz cehenneme kadar

Bu mu maden?

Maden dediğin şey girşini özene bezene hazırladığın olaydır.Maden merdiven şeklinde olur.Merdivende bir alttaki basamağın üstü 3 block kazılmış olması gerekir ki inerken veya çıkarken kafanı vurabilesin.Maden dediğin mağara bulamadığında y 14 ü gösterince sağa sola sapmaktır.Maden evindeyse evin en güzel yeri olmalıdır.

tekrar soruyorum bu mu maden?

Cüruf

224 Mesaj
5 Şubat 2012; 21:34:16 

quote:

Orijinalden alıntı: Pimpirik Domates

Bu mu maden?

Maden dediğin şey girşini özene bezene hazırladığın olaydır.Maden merdiven şeklinde olur.Merdivende bir alttaki basamağın üstü 3 block kazılmış olması gerekir ki inerken veya çıkarken kafanı vurabilesin.Maden dediğin mağara bulamadığında y 14 ü gösterince sağa sola sapmaktır.Maden evindeyse evin en güzel yeri olmalıdır.

Headshot

Victoria II - Crusader Kings II - Hearts of Iron III

1410 Mesaj
5 Şubat 2012; 21:34:32 

quote:

Orijinalden alıntı: Baloncesto

Biz de uğurcanla kazıyoruz ama çalışma masamız kaybolmuş kazmalarda kırılacak artık napacaz bilmiyorum.İnmeden önce yaptığımız merdivenler tekrar yeryüzüne çıkmamıza yetmedi ve tahta kalmadı

Uğurcan ben oluyorum bu arada

294 Mesaj
5 Şubat 2012; 21:34:52 

quote:

Bu mu maden?

bizim madenimiz bu dostum beğenmek zorunda değilsin

594 Mesaj
5 Şubat 2012; 21:37:45 

quote:

Orijinalden alıntı: Eddie Vedder

bizim madenimiz bu dostum beğenmek zorunda değilsin

Maden diyor hala.Yaptığınız şey cobblestone depolamak.

Cüruf

1410 Mesaj
5 Şubat 2012; 21:43:01 

servere girebilen varmı ben hala bağlanılamadı hatası alyorum.
ayrıca insanlar bu oyunda herşeyi kendi zevklerine gore yapar dostum beğenmediysen sadece yorum yapmakta bırakırsan iyi olur.

1062 Mesaj
5 Şubat 2012; 21:47:18 

quote:

Bu mu maden?

Adam minecraft prosu. Ciddiyim. Çoğu kişi bilmez hangi Y değerlerinde maden kazılacağını.

645 Mesaj
5 Şubat 2012; 21:47:44 

quote:

Orijinalden alıntı: TheStarBox

Uğurcan ben oluyorum bu arada

Uğurcan bence kaldık orda

2674 Mesaj
5 Şubat 2012; 21:48:03 

sunucu adresi kısmına technobecet.zapto.org yazıyorum ancak bağlantı hatası alıyorum. Ne yapmak gerek acaba?

"Kafam cam kırıklarıyla dolu doktor. Bu nedenle beynimin her hareketinde düşüncelerim acıyor anlıyor musun? Bütün hayatım boyunca bu cam kırıklarını beyin zarımın üzerinde taşımak ve onları oynatmadan son derece hesaplı düşünmek zorundayım..."
"Kelimeler, albayım... Bazı anlamlara gelmiyor!" (Tehlikeli Oyunlar~Oğuz ATAY)

69 Mesaj
5 Şubat 2012; 21:55:18 

quote:

Orijinalden alıntı: Cehennemden_Cennete

sunucu adresi kısmına technobecet.zapto.org yazıyorum ancak bağlantı hatası alıyorum. Ne yapmak gerek acaba?

+1

can't reach server diyo

Breaking Bad

1410 Mesaj
5 Şubat 2012; 21:55:59 

server çöktü şuanda oından ole oluyor
yokya çıkarız senin kazman tamamen kırılmadı değilmi?

61 Mesaj
5 Şubat 2012; 22:41:39 

Plugin olarak keşke lonca yerine kişini kendi yapığına dokunulmaması gibi birşey olsaydı

294 Mesaj
5 Şubat 2012; 22:45:36 

Server konuyu açan arkadaşın o yatmaya gidiyorum dedi o yüzden kapanmış olabilir. Dün de bu saatlerde kapanmıştı server. Yarın açılır büyük ihtimal

1410 Mesaj
5 Şubat 2012; 23:42:45 

of ya demin bi ara açılmıştı girdim 2 craft yapayım dedim ama olmadı server yine çöktü.galşiba sağlayıcı serverde yojkken hep oluo bole.

1442 Mesaj
6 Şubat 2012; 0:24:03 

Bu oyunu 1 yıldır oynuyorum, serverda da oynadım, ama şunu anlayamadım. Benim yaptığım ev, bahçe maden vs. tonla verdiğim emeği garantileyen şey ne ? Ben 1 hafta boyunca özene bezene ev yapsam, yığınla emek versem, bu server sahibibnin serverı kafasına göre kapatıp gitmeyeceğinin garantisi nedir ? Başıma 3 kere geldikten sonra multisinden midem bulandı açıkcası..

Battlefield 4 ID : Andazol

601 Mesaj
6 Şubat 2012; 3:09:11 

server açık mı ?

50 Mesaj
6 Şubat 2012; 3:46:42 

quote:

Orijinalden alıntı: Teslaman

Bu oyunu 1 yıldır oynuyorum, serverda da oynadım, ama şunu anlayamadım. Benim yaptığım ev, bahçe maden vs. tonla verdiğim emeği garantileyen şey ne ? Ben 1 hafta boyunca özene bezene ev yapsam, yığınla emek versem, bu server sahibibnin serverı kafasına göre kapatıp gitmeyeceğinin garantisi nedir ? Başıma 3 kere geldikten sonra multisinden midem bulandı açıkcası..

server her zaman açık 1 yıl kadar açık kalıcak makinayi saglamlastirirsam 2.serverida kurucam o konuda korku olmasin sadece o deil ayda bir map'i yenileneyi dusunuyorum.Arkadaslar k.bakmayin dun aksam elektrik kesilmis kesilincede serveri kimse acamayinca olan olmus :( yani serverin enerji kaynagi var yedek olarak ama oda iş görmedi zaten ona diger bilgisyarlar bagli modeme yer kalmadigi icin takmamistim modemi bu yuzden net gittigi icin server gitti bir sure sonrada pc kapanmis bu arada ben yokken en fazla lag olur onunda nedeni ben ara sira lag olmasin diye loglari silip svyi 5dkligina resliyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi technobecet -- 6 Şubat 2012; 3:50:35 >

50 Mesaj
6 Şubat 2012; 6:16:05 

0

0

0

Arkadaşlar sabah 02:30 6:00 a kadar yaptigim kale bitti Teskilat loncamizin evinin icine yaratik girilemiyor yapay selale yapildi ve hayvan sokulup ciftlestirildi bunu haftada 1 yaparak et kıtlığını gidericez hayvanlari kesmeyin :D ben kesilcek zamani biliyorum :)

50 Mesaj
6 Şubat 2012; 6:20:37 

Arkadaşlar bu arada kale ve evin kapisini açık bırakmayın başkaları giriyor =) Bu arada bugün akşamüstü 4 gibi evin madenini düzenlemeye başlicam. Umarim geri yukari çikabilirim :D

129 Mesaj
6 Şubat 2012; 7:25:07 

Mesajım bulunsun.

1619 Mesaj
6 Şubat 2012; 7:32:24 

quote:

Orijinalden alıntı: okanb3

Adam minecraft prosu. Ciddiyim. Çoğu kişi bilmez hangi Y değerlerinde maden kazılacağını.

Y değeri ne beyler?

Kimilerini boğan deniz, kimilerine yeni kıtalar gösterir.

423 Mesaj
6 Şubat 2012; 7:51:52 

quote:

Orijinalden alıntı: Einstein

Y değeri ne beyler?

hakkaten acıklasanıza biraz

645 Mesaj
6 Şubat 2012; 8:46:06 

HAkketyen y değeri falan ne ?

1410 Mesaj
6 Şubat 2012; 10:05:48 

techno fena yapmışsın kaleyi bu gün bakarım

Uzaklaştırılmış
6 Şubat 2012; 10:33:30 

nası bulurz bu oyunu?

912 Mesaj
6 Şubat 2012; 12:54:15 

quote:

Orijinalden alıntı: reaperrevenge

Plugin olarak keşke lonca yerine kişini kendi yapığına dokunulmaması gibi birşey olsaydı

Sana çözüm.
Sadece senin olduğun bir lonca kur.

TR:Gate

1062 Mesaj
6 Şubat 2012; 14:17:03 

Y değeri yükseklik değeridir, soranlara. Elmas en çok 14 ile 20 arasında çıkar mesela. Diğer madenler için de böyle değerler mevcut.

391 Mesaj
6 Şubat 2012; 14:20:37 

Server yine kendini kaybetmiş sanırım..

912 Mesaj
6 Şubat 2012; 14:52:28 

Sıkıldım artık server dün akşamdan beri kapalı.

TR:Gate

391 Mesaj
6 Şubat 2012; 14:58:57 

Sabah 9-11 gibi açıktı.

50 Mesaj
6 Şubat 2012; 15:24:48 

Arkadaşlar çok özür dilerim babam elektirik faturasini yatirmadiği için elektirikler kesilmiş babam uğraşmış ama açmayı becerememiş bende eve geldiğimde farkettim kesik olduğunu indim açtım elektiriği çok çok özür dilerim arkadaşlar :'(

Uzaklaştırılmış
6 Şubat 2012; 15:34:37 

quote:

Orijinalden alıntı: mX-L4S3R

Oyunu bilmiyorum ama duymuştum nasıl bir şey olduğunu da o kadar zevkli mi ki yav bu oyun ? etraftan taş toprak alıp bina kuruyorsun nesi eğlenceli ki ?

Aynen bende merak ediyorum,son 1-2 haftadır çok duyup görüyorum,daha önceden varmıydı bilmiyorum,oyun ne kadar güzel olursa olsun ben grafiklere tutuldum ya sene 2012 oldu o grafikler ne öyle Ama bu kadar populer olduğu için de oynamak istiyorum bi eğlence var ki oynuyor o kadar insan

391 Mesaj
6 Şubat 2012; 16:24:24 

Oyun rpg severler için. Hani hem silah, zırh gibi şeyler kullanabilmek, bu eşyaları kendin yapabilmek, kendi evini kendin yapabilmek her rpg severin isteyeceği bir şey. Ayrıca zindanlar(dungeon)da var. İstersen gidip yaratık kesip level atlayabiliyorsun. Ayrıca gece canavarlar çıkıyor, başta yeri kazıp saklanacak yer yapıyorsun sabaha kadar. Bayağı güzel

50 Mesaj
6 Şubat 2012; 17:15:25 

Arkadaşlar serveri sitemin olduğu sisteme taşiyorum orda kesinlikle sorun çıkmayacaktir buna emin olabilirsiniz :)

129 Mesaj
6 Şubat 2012; 18:15:20 

Aksama servere girerim bi aksilik cikmazsa heralde tasinmis olur. Nick beyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1062 Mesaj
6 Şubat 2012; 18:19:44 

Minecraft'ı Minecraft yapan özgürlüğüdür. Gerçekçiliğidir. Gerçekliği demiyorum, gerçekçiliği.

Bana göre en eğlenceli olan modu Hardcore modu. 1 arkadaşınızla daha beraber aynı haritada hayatta kalmaya, madenlere girmeye başlıyorsunuz. Yiyeceğiniz kalmıyor, bir yandan da evinizi yapmak; meşale için kömür bulmalısınız. Çok zevkli oluyor. Ben oyunu orjinal olarak satın aldım, fazlasıyla memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okanb3 -- 6 Şubat 2012; 18:22:45 >

391 Mesaj
6 Şubat 2012; 18:41:31