Şimdi Ara

D-SMART+Smile İnternet Kampanyası İle İlgili Herşey (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.134
Cevap
5
Favori
115.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 1080p

quote:

Orijinalden alıntı: kaya727

quote:

Orijinalden alıntı: aadrty

İç kurulum 40 TL,dış kurulum 108 TL

*''PVR cihazınının kurulum ücreti farklıdır''diyor iyide kaç para?

Bana bugün telefon ettiler Maxi paket + HD plus için aylık 76 TL dediler,çanak istemiyorum dedim,öyleyse başka ücret ödemeyeceksiniz dediler...

148 TL ödüyoruz birde sanırım aylık modem parası var iyide benim modemim de var...

Eski TTNET abonesiyim...20 Nisanda sürem doldu...

Zaten sana zorla modem vermezler. İhtiyacı olan alır farkını öder.

Elindeki modemi ttnet verdi ise kilit olabilir. Onu araştır. Kilit varsa Smile de kullanabilmek için kilidini kırdırman gerekir.

Dsmart paketlerinde modem alimi zorunlu.

Ben aldım kardeşim. Şubat ayıydı 31 marttan sonra değiştirdilerse bilmiyorum. ttnet kullanıyordum smile taşıdım. d-smart maxi hd paket. yani 65 lik paket ve kendi modemimi kullanıyorum. zorunluluk şartnameye eklenmişse bilemiyorum ama çok da mantıklı bir şart olmaz bence.
  • Dün gelip kurdular dediğiniz gibi 65 TL+2 TL+1 TL(kablolu modem)=68 TL aylık;maxi hd paket.
    Almış olduğum çıktıda kanallar aynı hata bende ekleme ve çıkarma yok,değişmede yok.DSmart'dan özür diliyoruz

P.V.R. cihaz almadım ,2 kablo olayı yüzünden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hutaha -- 22 Nisan 2012; 8:09:59 >
  • Arkadaşlar, ben ttnet 16mbps internet kullanıyorum. 64 tl hatta gelen fauraya göre neredeyse 65 tl... Şimdi bende uydu yok ve uzun zamandır almak istiyorum. Sadece analog yayın var. hatta hd televizyonum da var evde. Eh malumunuz ttnet de adil kullanım kotasını uygulamaya başladı. Zaten sırf bu naneyi uygulamadığı için sesimiz çıkmıyordu.
    Şimdi sorum şu; bu kampanyaya geçenler bana hangi paketi tavsiye ederler ve hizmetten memnun musunuz ? Sonuçta bu ayın sonuna kadar bu kampanya devam ediyor ve hemen başvurmak istiyorum. Sizce hangi paket benim için uygun olur ?

8mbps de kota simel adsd hala 25 gb mı yoksa ttnet gibi oda 50 gb yaptı mı ? Eğer öyleyse hızı 16 dan 8 mbps'ye çekebilirim. Sonuçta kota aynı niye daha fazla ödeyeyim ki ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi patron_us -- 23 Nisan 2012; 22:38:22 >
  • Dört yıldır smile kullanıyorum.İki sene önce benzer bir kampanyadan yararlandım.Eğer 65 tl verecekseniz 8mps maxi paket+hd tavsiye ederim.Yok sd olsun derseniz zaten 55 tl'ye maxi var.Ben bu zamana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım.Gelecek ay benim taahhütüm bitiyor gelcek ay devam ederse gözü kapalı devam ederim.
    Kota 50 gb'ye çıktı.Fakat bu zamana kadar birçok kere aşmama rağmen bir düşme olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vitoo -- 23 Nisan 2012; 23:47:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: patron_us

Arkadaşlar, ben ttnet 16mbps internet kullanıyorum. 64 tl hatta gelen fauraya göre neredeyse 65 tl... Şimdi bende uydu yok ve uzun zamandır almak istiyorum. Sadece analog yayın var. hatta hd televizyonum da var evde. Eh malumunuz ttnet de adil kullanım kotasını uygulamaya başladı. Zaten sırf bu naneyi uygulamadığı için sesimiz çıkmıyordu.
    Şimdi sorum şu; bu kampanyaya geçenler bana hangi paketi tavsiye ederler ve hizmetten memnun musunuz ? Sonuçta bu ayın sonuna kadar bu kampanya devam ediyor ve hemen başvurmak istiyorum. Sizce hangi paket benim için uygun olur ?

8mbps de kota simel adsd hala 25 gb mı yoksa ttnet gibi oda 50 gb yaptı mı ? Eğer öyleyse hızı 16 dan 8 mbps'ye çekebilirim. Sonuçta kota aynı niye daha fazla ödeyeyim ki ?

hem 16 da hem 8 de AKN 50 GB. Servis sağlayıcılar burada ortak hareket ediyor. ANK 25 GB iken AKN yi kimse uygulamıyordu şimdi 50 yaptılar herkes uyguluyor. Yani kaçış yok. Bu noktada 50 GB olması benim işime geldi. Çünkü 50 GB ı ancak kullanıyorum ve ay boyunca hızım gayet iyi düzeyde oluyor.

Maxi HD paketi alabilirsin. HD tv varsa HD yayını izlemek her zaman tercih edilir. Maxi paketteki kanallarda yeterli. Gerçi ben genelde Tursat kanallarını ziliyorum ama belgesel, dizi, spor merakın varsa izlenebilecek kanallar var. Maxi deki sine kanallarının işe yaradığı söylenemez. Doğru düzgün filme rastlamadım.

Turksata ayarlı çanağın varsa gelirler cihazını takarlar kullanmaya başlarsın. Bulunduğun bölgede 16 mb ye kadar destek olduğuna göre smile den memnun kalırsın diye düşünüyorum. Ben bağlantı hızından çok memnunum. Ttnetten daha iyi bir hızım var. Şimdi ölçüm yaptım inanamadım. resimi ekliyorum. Bağlantı hızı da sanırım 9 mbite yükseltilmiş. Benim modemimde gözüken hız 9413 kb/s

Özetle; ben bu paketleri tavsiye ederim. d-smartı öyle çok çok kullandığımı söyleyemem ama 10 TL farkla ulusal HD kanalları izlesem ve şampiyonlar ligi maçlarına baksam bile gayet iyi diye düşünüyorum.

D-SMART+Smile İnternet Kampanyası İle İlgili Herşey
  • dostum smile adslde günün en yoğun saatlerinden kesilme yaşanıyor mesala saat 20:00 dan 22:30 a kadar bizim evde net yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: denito

dostum smile adslde günün en yoğun saatlerinden kesilme yaşanıyor mesala saat 20:00 dan 22:30 a kadar bizim evde net yok.

Anlamadım. saat 20-00 den 22:30 a kadar internet gigiyor mu diyorsun? veya kesilme mi oluyor?

Ben öyle bir sorun yaşamadım şimdiye kadar. 2 tane pc var, bazen cepten bağlanıyorum kesilme vs hiçbir sorun yaşamadım.

Senin hızın 16 mb ye kadar mı? Eğer öyleyse ve bulunduğun santral 16 mb ye kadar desteklemiyorsa ondan kaynaklanabilir. Yani mutlaka bir sorun vardır. Smile ile veya Turktelekomla bir görüş.

edt: Burada bir sürü kişi smile-dsmart paketi aldı böyle bir şikayet hiç duymadım. Bu sorun çözülebilir bence. Turktelekom santraliyle görüş. Bulunduğum bölge kaç mb ye kadar desteği var? santralde veya hattında bir sorun mu var? Yani ben o saatte internet yoksa ne yapayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaya727 -- 24 Nisan 2012; 23:52:55 >
  • Merhaba
    TTnet sınırsız aboneliğim var aylık 65 Tl ortama fatura ödüyorum..Aylık limitlerim ise 40-50 Gb sınırlarında geziyor.D-smarta geçmeyi düşünüyorum..

Şu kampanyayı düşünüyorum,
    http://www.dsmart.com.tr/kampanyalar-internet-fiyatina-d-smart-limitsiz-internet

Evde turksat çanak var..Sadece receviermi bağlayacaklar?

Bu kurulum ücretimi?
    Kampanya kapsamında D-Smart aktivasyon (iç kurulum) ücreti olan 40 TL tüketici tarafından karşılanmaktadır. Faturaya 40TL ya da 2TL*24ay taksitli olarak yansıtılabilir.
    Tercihe göre abonelik süresi boyunca kablolu modem ayda 1TL'ye, kablosuz modem ayda 2TL'ye abonenin kullanımına tahsis edilecektir.

Modem konusunda böyle bir açıklama yapmışlar ben ayrıca modem istemiyorum 2 tane kablosuz modem var evde zaten..Modem almak mecburimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheNorth

Merhaba
    TTnet sınırsız aboneliğim var aylık 65 Tl ortama fatura ödüyorum..Aylık limitlerim ise 40-50 Gb sınırlarında geziyor.D-smarta geçmeyi düşünüyorum..

http://www.dsmart.com.tr/kampanyalar-internet-fiyatina-d-smart-limitsiz-internet

Bu kurulum ücretimi?
    Kampanya kapsamında D-Smart aktivasyon (iç kurulum) ücreti olan 40 TL tüketici tarafından karşılanmaktadır. Faturaya 40TL ya da 2TL*24ay taksitli olarak yansıtılabilir.
    Tercihe göre abonelik süresi boyunca kablolu modem ayda 1TL'ye, kablosuz modem ayda 2TL'ye abonenin kullanımına tahsis edilecektir.

Modem konusunda böyle bir açıklama yapmışlar ben ayrıca modem istemiyorum 2 tane kablosuz modem var evde zaten..Modem almak mecburimi?

8 mb ye kadar olan paketi seçebilirsin. AKN 50 GB olduğu için ay boyunca hızın düşmeden kullanırsın.

İç kurulum ücreti olarak yazdığı gibi 40 TL veya taksitle 48 TL ödeniyor. Benim aldığım dönemde modem alma zorunluluğu yoktu ama arkadaşların söylediğine göre 1 nisandan sonra modem alma zorunluluğu getirmişler. Kablosuz modem alırsın 48 TL ye gelir sana satarsın. Yinede modem istemeden üye olmayı bir dene belki esneklik vardır.

Turksat çanağın olduğu için sadece recever i takacaklar yayın almaya başlayacaksın. TTnet kullanıyorsan kapattırmakla falan hiç uğraşma hattını taşı. faturan kesildikten sonra 10 TL farkla yalın adsl de kullanabilirsin. Tabi sabit telefon ihtiyacın yoksa.

Ben sorduğun paketi aldım. Maxi HD ve 8 mb ye kadar 50 AKN li limitsiz internet:65 TL + 2 tl iç kurulum yansıtıldı modem almadım ve geçen hafta yalın adsl için başvuru yaptım. İnternet bağlantısından çok çok memnunum. D-smartta da ulusal HD kanalları izliyorum, Şampiyonlar ligi ve avrupa ligi maçlarını izliyorum.

Yani zaten 65 TL veriyorsan hiç düşünmeden alabilirsin.
  • arkadaşlar çok ama çok acil cevap lazım
    Hergün arıyorlar bize geçin diye
    Şimdi 8 mbit internet ok burası tamam bizim eve en fazla 4 geliyor ttnet
    Babam hd cihaz ve hd kanal istiyor
    Evimizde kablosuz modem var bu olmaz diye başka modem mi satacaklar bana kaç para oluyor şimdi kurulum ücretli mi
    Telefondan bağlıyım bütün sayfaları okuyamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Merhaba

Bu kurulum ücretimi?

8 mb ye kadar olan paketi seçebilirsin. AKN 50 GB olduğu için ay boyunca hızın düşmeden kullanırsın.

İç kurulum ücreti olarak yazdığı gibi 40 TL veya taksitle 48 TL ödeniyor. Benim aldığım dönemde modem alma zorunluluğu yoktu ama arkadaşların söylediğine göre 1 nisandan sonra modem alma zorunluluğu getirmişler. Kablosuz modem alırsın 48 TL ye gelir sana satarsın. Yinede modem istemeden üye olmayı bir dene belki esneklik vardır.

Turksat çanağın olduğu için sadece recever i takacaklar yayın almaya başlayacaksın. TTnet kullanıyorsan kapattırmakla falan hiç uğraşma hattını taşı. faturan kesildikten sonra 10 TL farkla yalın adsl de kullanabilirsin. Tabi sabit telefon ihtiyacın yoksa.

Ben sorduğun paketi aldım. Maxi HD ve 8 mb ye kadar 50 AKN li limitsiz internet:65 TL + 2 tl iç kurulum yansıtıldı modem almadım ve geçen hafta yalın adsl için başvuru yaptım. İnternet bağlantısından çok çok memnunum. D-smartta da ulusal HD kanalları izliyorum, Şampiyonlar ligi ve avrupa ligi maçlarını izliyorum.

Cevap için teşekkürler

Modem için biraz zorlayayım istemediğimi belirteyim.HD yayına ihtiyacım yok zira evdeki tv tüplü hala

Çok tv izlemem zaten ailem izler onlar için daha iyi olur..Maxi paket + 50 Gb akn net yeterli olur bana..

Santrale yakın sayılırım acaba 16 mb e kadar olanımı alsam? sonradan paket değiştirme imkanı varmı? Boşa ayda 4 tl fazla vermeyeyim 16 Mb alamıyorsam..
  • quote:

quote:

quote:

Merhaba

Bu kurulum ücretimi?

Cevap için teşekkürler

Modem için biraz zorlayayım istemediğimi belirteyim.HD yayına ihtiyacım yok zira evdeki tv tüplü hala

Çok tv izlemem zaten ailem izler onlar için daha iyi olur..Maxi paket + 50 Gb akn net yeterli olur bana..

Santrale yakın sayılırım acaba 16 mb e kadar olanımı alsam? sonradan paket değiştirme imkanı varmı? Boşa ayda 4 tl fazla vermeyeyim 16 Mb alamıyorsam..

hattıyın 16 mb ye kadar destek verip vermediğini öğren ona göre hareket et. 8 mb alırsan 16 mb ye yükseltme şansın var ancak 16 alırsan 8 e düşme şansın yok. alt pakete geçişler kapalı.

Sen sd alacaksan maxi yi 55 TL ye alırsın. 16 mb yide 59 a alırsın.

Turktelekomu arayıp 16 mb yi seçmeyin uygun olup olmayacağını öğrenirsin. Önce öğren sonra seç. alamayacağın hıza boşuna para verme. 16 desteği yoksa bağlantıda çok kesinti oluyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozel_uretim

arkadaşlar çok ama çok acil cevap lazım
    Evimizde kablosuz modem var bu olmaz diye başka modem mi satacaklar bana kaç para oluyor şimdi kurulum ücretli mi

Sen Turk Telekom santralinin telefonunu bul bulunduğun bölge ne kadar hıza kadar elverişli öğren. TTnette benimkide düşüktü ama smile de 8 mb hız aldığım oluyor. Modem için ısrarcı olursan belki vazgeçerler. Alıp satma imkanın varsa öyle de değerlendirebilirsin. Modem zorunluluğu bence gereksiz.
  • Arkadaşlar merhaba bu pakete geçmek için bende telefonda görüştüm.

Şöyle bir durum varmış;

D Smart (Maxi HD) paket ve 8Mbps Limitsiz (50AKN) = 65 TL
    +
    Kablosuz ADSL Modem Ücreti = 2 TL
    +
    Kurulum Bedeli = 2 TL

= 69 TL x 24 ay

Şimdi buraya kadar herşey OK. Ama birde bunlara + olarak ev telefonuda açtırmamız gerekiyor ve bununda bir kullanım ücreti var doğrumudur?

Türk Telekom'un normal sabit hat ücretleri 15-20 TL'yi buluyorsa bu paket bana 90TL'ye gelecek.

Ben ev telefonunu kullanmayacağım, ekstra 15-20 TL'de vermek istemiyorum.

Normal D Smart (Maxi HD) = 34,99 + 2 TL Kurulum = 36,99 x 24 ay yapabiliyorlar.

Çok kararsız kaldım acaba ayrı ayrı mı alsam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahbikan

Arkadaşlar merhaba bu pakete geçmek için bende telefonda görüştüm.

Şöyle bir durum varmış;

D Smart (Maxi HD) paket ve 8Mbps Limitsiz (50AKN) = 65 TL
    +
    Kablosuz ADSL Modem Ücreti = 2 TL
    +
    Kurulum Bedeli = 2 TL

= 69 TL x 24 ay

Şimdi buraya kadar herşey OK. Ama birde bunlara + olarak ev telefonuda açtırmamız gerekiyor ve bununda bir kullanım ücreti var doğrumudur?

Türk Telekom'un normal sabit hat ücretleri 15-20 TL'yi buluyorsa bu paket bana 90TL'ye gelecek.

Ben ev telefonunu kullanmayacağım, ekstra 15-20 TL'de vermek istemiyorum.

Normal D Smart (Maxi HD) = 34,99 + 2 TL Kurulum = 36,99 x 24 ay yapabiliyorlar.

Çok kararsız kaldım acaba ayrı ayrı mı alsam..

Niye görüştüğün kişiye sormadın? Direk yalın adsl olarak alabiliyor muyum diye sor. Alamazsın derlerse telefon açtır ilk fatura kesiminden sonra yalın adsl e geçip telefonu kapattırabilirsin. Ayrı ayrı alman ekonomik olmaz diye düşünüyorum. Yalın adsl in 10 TL farkı var. Sana 79 a gelir. Sadece d-smart alacaksan birşey diyemem ama her ikisini de alacaksan böyle daha ekonomik.
  • quote:

Niye görüştüğün kişiye sormadın? Direk yalın adsl olarak alabiliyor muyum diye sor. Alamazsın derlerse telefon açtır ilk fatura kesiminden sonra yalın adsl e geçip telefonu kapattırabilirsin. Ayrı ayrı alman ekonomik olmaz diye düşünüyorum. Yalın adsl in 10 TL farkı var. Sana 79 a gelir. Sadece d-smart alacaksan birşey diyemem ama her ikisini de alacaksan böyle daha ekonomik.

Sordum evinizde telefon olması gerekiyor gibi cevaplar aldım sanırım karşımdaki kişi de çok yeterli bilgi seviyesine sahip değildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahbikan

quote:

Sordum evinizde telefon olması gerekiyor gibi cevaplar aldım sanırım karşımdaki kişi de çok yeterli bilgi seviyesine sahip değildi.

İnternete ihtiyacın var ise dediğim gibi yapabilirsin yoksa sadece d-smart alabilirsin. Telefon ilk açılışta şart ise ayrı ayrı da alsan telefon hattı almak zorundasın demektir.
  • Telefon Hattını da geçirebiliyor muyuz Dsmarta ? Fiyat nedir?
  • sd kanallarda cihaz nasıl iyi gösteriyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozel_uretim

arkadaşlar çok ama çok acil cevap lazım

ttnette hızın neyse smileda da aynı olur.
    modem+hd receveir+hd maxi paket+kurulum+8mibt sınırsız internet hepsine ayda 69 ödüyorsun.
    evindeki kablosuz modem ttnetin verdiği modemse ttnet şifresini kırıpta kullanabilirsin.uğraşmayın diyosan zaten 2 tl ye ayda alıyon modemi.modem almazsan aylık ücrret 67 oluyor.
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.