Şimdi Ara

D-SMART+Smile İnternet Kampanyası İle İlgili Herşey (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.133
Cevap
5
Favori
115.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kara duman

dün beni de aradılar bu kampanya için ctesine kadar süre istedim düşünmek için konuyu inceleyince telefonda her şeyin söylenmediğini farkettim mesela 2 seneden önce ayrılınırsa 90 tl ceza +dsmart kullandığın ay kadar kullanım bedeli söylenmedi neyse öğrenmiş oldum birde akn meselesi var ttnettede var ama uygulamıyor acaba smile uygular mı? bu ciddi bir sorun ve son olarak merak etiğim 2 yıl sonunda dsmart ne oluyor o konuda bir şey söylenmemiş cihazı geri mi alıyorlar yoksa aynı pakete devam mı ediyoruz veya başka bir şey mi bana telefondaki bayan smile internet kullanıdğınız müddetçe dsmart maxi paket ücret ödemeden sizin demişti burada kastedilen 2 yıl boyunca mı yoksa 2 yıl sonunda smile iptal edilip veya taşınmadığı müddetçe maxi paketi ücretsiz kullanmaya devam mı edeceğiz ?

aynen benide aradılar bende biraz düşüneceğimi söyledim sizin merak ettiğiniz gibi bende merak edip 2 yıl sonunda d smarta ne olacak die sordum verdii cevap 2 yıl bitiminde sizi telefonla arayıp d smartı ücret karşilığında devam ettirmek istiyormusunuz die sorulacakmış istemiyorsan d smart ipal olacak dedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaya727

quote:

quote:

quote:

dün beni de aradılar bu kampanya için ctesine kadar süre istedim düşünmek için konuyu inceleyince telefonda her şeyin söylenmediğini farkettim mesela 2 seneden önce ayrılınırsa 90 tl ceza +dsmart kullandığın ay kadar kullanım bedeli söylenmedi neyse öğrenmiş oldum birde akn meselesi var ttnettede var ama uygulamıyor acaba smile uygular mı? bu ciddi bir sorun ve son olarak merak etiğim 2 yıl sonunda dsmart ne oluyor o konuda bir şey söylenmemiş cihazı geri mi alıyorlar yoksa aynı pakete devam mı ediyoruz veya başka bir şey mi bana telefondaki bayan smile internet kullanıdğınız müddetçe dsmart maxi paket ücret ödemeden sizin demişti burada kastedilen 2 yıl boyunca mı yoksa 2 yıl sonunda smile iptal edilip veya taşınmadığı müddetçe maxi paketi ücretsiz kullanmaya devam mı edeceğiz ?

http://www.dsmart.com.tr/kampanyalar-sss-internet-fiyatina-d-smart-limitsiz-internet

yukarıdaki linkte hepsi yazıyor oradan bakabilirsin.

linkte 24 ay sonunda dsmart için ne olacağı açık bir şekilde yazmıyor bunlar bildiğim şeyler zaten .

Recever in d-smartın malı olduğunu yazıyor. 24 ay sonra ya yeni bir kampanyaya girersin yada tahahütsüz olarak devam edersin. D-smartı kapatıp smile devam edebilirsin veya smili kapatıp d-smarta devam edebilirsin. Recever bizim diyorlar. Bunların dışında merak ettiğin şeyi sorarsan bildiğim kadarıyla cevaplamaya çalışırım.

d-smartta tahahüdü bitenlere 20-22 tl arası teklif yapıyorlarmış.

Adamlar seni tutmak için iyi bir teklif sunar da tabi o zaman d-smartın geçerliliği ne olur orası bilinmez.

teşekkürler öğrenmek istediğim her şeyi öğrendim sanırım almayacağım çünkü 2 yıldan önce çıkma durumunda ki maliyet yüksek(99 tl +kullandığın ay kadar dsmart ücreti) çünkü ya memnun kalmazsam internetlerinden 2 sene o işkence çekilmez .
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

Hocam alamiosun ki o hizi

16 mbit alabilecekken su an 4 aliyorum smiledan..

Rezillkk

Kardeş peki bulunduğun bölgedeki hatlar 16 mb ye kadar destek veriyor mu sana? Sen onu sordun mu Telekoma. 16 MB ye kadar olana bende geçecektim ama santralden uzak olmamam sebbebiyle 10-12 mb arası bir hız alabileceğim söylendir. Bu durumda bağlantıda çok kesilme ve hatta bağlantı alamama sorunu oluyormuş.

Ben 8 mb ye kadar olanı kullanıyorum. Hızım 4-5-6 yı görüyor zaman zaman 2 civarında oluyor.

Sen bir de şunu sor Ttnette olsan 16 mb alabilecek misin veya alabiliyor muydun?

Ben 16 ya geçmek istediğimde müşteri temilcisi geçişimi yapabileceklerini ancak hattım desteklemediği için sorun yaşayacağımı söyledir. Telekomla da görüştüm aynı şeyi söylediler. Alt pakete geçiş yapamayacağınız için daha pahalı bir pakete geçmek zorunda kalırsınzı dediler. Yani bana gayet net ve aydınlatıcı bilgi verdiler. Çok şükür şu ana kadar bir sorun yaşamadım.

Sana şunu tavsiye ederim eğer hattıyın hızı 10 mb civarı ise sende hızı 10 mb ile sınırlattır. Problem benim dediğim gibiyse daha sağlıklı olacaktır.
  • Orijinalden alıntı: kara duman

teşekkürler öğrenmek istediğim her şeyi öğrendim sanırım almayacağım çünkü 2 yıldan önce çıkma durumunda ki maliyet yüksek(99 tl +kullandığın ay kadar dsmart ücreti) çünkü ya memnun kalmazsam internetlerinden 2 sene o işkence çekilmez .

İnternet biraz şansına kalmış. Bulunduğun bölgenin hatları iyiyse sorun olmaması lazım ama 2 yıllık tahhahüt altına girmek tabiki düşünülmesi gereken birşey. Ben devamlı internet kullanan birisi olduğum için girdim.

Deneme süresi verseler aslında iyi olur.
  • kutuyu almasalar iyi de kutuyu geri alıyorlarmış, bir de gerçekten kabarık bir fatura çıkabilir tahahüt bozulduğundan 100tl ceza + dsmart kullanımı 200lü 300lü hatta (artık kaç ay kullandıysanız) 600-700lü gibi bir rakam bile ödeyebiliriz, bir de üstüne cihazı vereceğiz. Yani aslında kampanya güzel ama 2 yıl s.ve s.ve (anladınız : ) bağımlı kalırız..
  • ttnet le alt yapısı aynı.smile geçip internetten memnun kalma imkanınız yok yani(ttnetten geçiyosanız)haa eş kaza hız düşerse arayıp ttnetteyken bu hızdı derseniz aynı hızı vermeyi sağlıcaktırlar.

onun dışında bence fiyat süper.sd alıyosan dsmart bedava hd alıyosan 10 tl ye geliyo 60 tl yede modem alıyosun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemo62

kutuyu almasalar iyi de kutuyu geri alıyorlarmış, bir de gerçekten kabarık bir fatura çıkabilir tahahüt bozulduğundan 100tl ceza + dsmart kullanımı 200lü 300lü hatta (artık kaç ay kullandıysanız) 600-700lü gibi bir rakam bile ödeyebiliriz, bir de üstüne cihazı vereceğiz. Yani aslında kampanya güzel ama 2 yıl s.ve s.ve (anladınız : ) bağımlı kalırız..

d-smart için şuan kampanyasız Maxi+HD paketi 69,99 TL den satıyorlar. senden aylık bu kadar alırlar+ modem aldıysan kalan parasını+ 100 yl cayma bedeli+ 24 tl smile aktivasyon ücreti.

1 ay kullanıp çıksan: 200-250 TL arası birşey ödersin 10 ay sonra çıksan 850 civarı birşey ödersin. Yani girdikten sonra çıkması biraz tuzlu. iyi karar vermek lazım.

edt:Ayrıca bazı kişilere 24 ayın sonunda 100 TL verip HD Kutuyu satın alabilirsiniz demişler ama kampanya şartlarında öyle birşey yazmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaya727 -- 15 Mart 2012; 18:06:01 >
  • şu 25 akn olayı kesin olarak uygulanıyor mu acaba?Kullananlar yorum yaparsa sevinirim(önceki sayfalara bakmadım bakınca editliycem)
    ttnet deyim 400 gb küsür kota olduğu halde hızım düşmemişti kaldı ki her ay 25 i çok çok rahat geçiyorum.Kampanya fiyatı uygun olabilir ama 2-3 hafta boyunca düşük hızda kullanmak zorunda kalmaya katlanılmaz.
  • Akk 50 gb artik..

Yeter aslinda
  • Bu gün twitter'dan Smile + D-Smart paketinden bahsettim,bir twit attım.Oradan takip edip numaramı istedi müşteri temsilcisi.Verdim,bilgilendirmeyi yaptı.

Sorduklarım ve aldığım cevaplar;
    16Mbps'ye kadar kullanıyorum şuan,sizdede aynı paketi kullanmak istiyorum D-Smart HD ile ne kadar aylık ödemem gerekiyor ?
    -16Mbps'ye kadar limitsiz internet + D-Smart HD uydu alıcısı ve D-Smart Maxi paketiyle birlikte 69 TL ödersiniz.

Peki her hangi bir kopma sorunu,hız sorunu falan yaşarmıyım ?
    -Şuan TTNET kullanıyorsunuz zaten aynı alt yapıyı kullanıyoruz dolayısıyla hız düşmesi kopma gibi sorunlarla karşılaşmazsınız.

Adil kullanım miktarı nedir ?
    -Aylık 50 GB adil kullanım miktarı eğer geçerseniz 1Mbps'ye düşer hızınır otomatikman.Öteki ayın başında da hızınız yine 16Mbps'ye kadar olur.

Şimdi her şey olumlu gözüküyor.D-Smart'ın HD kanallarından memnunum.Özellikle spor kanalları,gelecek senelerdede Şampiyonlar Ligi ve F1'inde yayın haklarını satın almış olmaları bu teklifi gayet cazip kılıyor ama internette çok sorun yaşayan var Smile ile.D-Smart tarafında sorun yaşayacağımı düşünmüyorum ancak nedense Smile'den çok çekeceğim gibi.Bu ay sonunda net bir karar vermem gerek,sizce şansımı denemeliyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eagle Claw

Bu gün twitter'dan Smile + D-Smart paketinden bahsettim,bir twit attım.Oradan takip edip numaramı istedi müşteri temsilcisi.Verdim,bilgilendirmeyi yaptı.

16Mbps'ye kadar kullanıyorum şuan,sizdede aynı paketi kullanmak istiyorum D-Smart HD ile ne kadar aylık ödemem gerekiyor ?
    -16Mbps'ye kadar limitsiz internet + D-Smart HD uydu alıcısı ve D-Smart Maxi paketiyle birlikte 69 TL ödersiniz.

-Şuan TTNET kullanıyorsunuz zaten aynı alt yapıyı kullanıyoruz dolayısıyla hız düşmesi kopma gibi sorunlarla karşılaşmazsınız.

-Aylık 50 GB adil kullanım miktarı eğer geçerseniz 1Mbps'ye düşer hızınır otomatikman.Öteki ayın başında da hızınız yine 16Mbps'ye kadar olur.

Şimdi her şey olumlu gözüküyor.D-Smart'ın HD kanallarından memnunum.Özellikle spor kanalları,gelecek senelerdede Şampiyonlar Ligi ve F1'inde yayın haklarını satın almış olmaları bu teklifi gayet cazip kılıyor ama internette çok sorun yaşayan var Smile ile.D-Smart tarafında sorun yaşayacağımı düşünmüyorum ancak nedense Smile'den çok çekeceğim gibi.Bu ay sonunda net bir karar vermem gerek,sizce şansımı denemeliyim ?

AKN sadece 16 mb ye kadar olanda 50 GB olarak uygulanıyor.

8 Mb ye kadar olan limitsizin AKN si 25 GB ama bu uygulanıyor mu uygulanmıyor mu şimdiye kadar kontrol etme şansım olmadı.
  • bana en yakın smile adsl santralini nerden öğrenebilirim ? ? ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: badlatma

bana en yakın smile adsl santralini nerden öğrenebilirim ? ? ?

şuan hangi sağlayıcıyı kullanıyorsan onu arayıp öğrenebilirsin.(ttnet, smile vs) ayrıca hattıyın hız durumunu da kontrol ettirebilirsin.
  • yaw bu akıllı kumanda kodları nerde?lg için lazım bana bulamadım.
  • quote:

quote:

Bu gün twitter'dan Smile + D-Smart paketinden bahsettim,bir twit attım.Oradan takip edip numaramı istedi müşteri temsilcisi.Verdim,bilgilendirmeyi yaptı.

8 Mb ye kadar olan limitsizin AKN si 25 GB ama bu uygulanıyor mu uygulanmıyor mu şimdiye kadar kontrol etme şansım olmadı.

8 mbite kadar internette akk 50 gb tir artik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

8 mbite kadar internette akk 50 gb tir artik.

Bilginin kaynağı neresi? Öyleyse iyi ama ben girerken 25 gb dediler. değiştirdilerle bana uygularlar mı bilmiyorum.
  • Hocam smileadsl.coma bakabilirsin..

D-SMART+Smile İnternet Kampanyası İle İlgili Herşey

D-SMART+Smile İnternet Kampanyası İle İlgili Herşey

bunlarda örnekler..
  • quote:

Hocam smileadsl.coma bakabilirsin..

bunlarda örnekler..

Yukarıda başka aşağıda başka söylüyorlar. kendileri de ne yaptığını bilmiyorlar. Ama yukarıdaki resimler bizim için delil olur.

Kampanya ayrıntılarında aşağıdakileri yazmışlar:
    8mb’e kadar internet paketleri için aylık 25 GB adil kullanım uygulanacaktır. Adil Kullanım Uygulaması Politikası gereğince, ayda 25 GB'nin aşılması durumunda, aşılan tarihten itibaren kullanım hızı en fazla 1 Mb ile sınırlandırılacak ve dönem sonunda normal hızına dönecektir. Paket ve kampanyadan doğacak damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere %0,08 oranında smile faturasına yansıtılır.
  • Hocam orasını güncellemeişler..

AKK 50 gb a çıktı..

Ttnette 1 Nisanda çıkarıyor..

Ama artık uygulanacakmış
  • quote:

Hocam orasını güncellemeişler..

AKK 50 gb a çıktı..

Ttnette 1 Nisanda çıkarıyor..

Ama artık uygulanacakmış

İyi o zaman ya. Ben bu aralar izlemeye vaktim olmadığı için film falan indirmiyorum. 50 gb AKN bana yeter.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.