Şimdi Ara

Turkcell T11 video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
1
Favori
50.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu videomuzda Turkcell'in daha önce piyasaya sunduğu Android işletim sistemli T10 ve T20'nin devam modeli olan Turkcell T11'i inceliyoruz. Özellikle sahip olduğu NFC ve KGS desteğiyle dikkat çeken T11, merak edilen yönleriyle bu videoda.

• Turkcell ve Akıllı telefon işte zafeer :P :)Teknik özellikler iyi depolama o kadar iyi olmasada, bağlantıya çok önem verilmiş ancak çözünürlük ve kamera düşük seviyede,tasarım pek ilgilenilmemiş ancak yine alan alır zaten orta seviye kullanıcılarına hitap etmesi bir türk operatörü tarafından satılması ve seçenekli taksit olanakları albenisini biraz daha arttıran ünsurlar..
  • Mesut abi incelesin artık birşeyler de yüzünü görmeye hasret kaldık :D
  • Kucuk butcelilere uygun telefon bence ;)

Gunluk telefon, internet ihtiyacini karsilar.
  • kabaca tabir edersek T10 un kapasitif ekranlısı
  • İncelenmesede olurmuş...Zaten telde boşlukmuş...
  • inceleme için tesekkrler. bu saatte yayınlanmıs DH editörleri uyumuyormu hiç? bi tek batarya süresi es geçilmiş ki 1100'lük bataryanın 1 hafta gitcek hali yok ya :D olmasa da olur bi detay :D mesut abi erdi ve kaan hep birlikte bi video cekse cok güzel olurrr
  • Hadi hayırlısı

Düşük segmente ideal
  • ÇÖP
  • sizin üzerinize video inceleyen yok bazı sitelerde incelemiş saçma saçma hepsi alakasız konuları anlatmışlar tebrikler sizin anlatımınız çok iyi gerçekten :)
  • vodafone 945 mi alınmalı yoksa t 11 mi ?
  • İnceleme için teşekkürler ancak telefonun tasarımı berbat donanım olarak düşük segmentte ihtiyaçları karşılayabilir fakat 5 yaşındaki çocuk için karşılayabilir ancak :-)
  • İnceleme için teşekkürler ancak telefonun tasarımı berbat donanım olarak düşük segmentte ihtiyaçları karşılayabilir fakat 5 yaşındaki çocuk için karşılayabilir ancak :-)
  • telefon aşırı derecede dandik kullandım.
  • Bu telefonu neden çıkartmışlar anlıyamadım gerek boyut gerekse donanım berbat birde içine android sokuşturmuşlar. Acaba hangi kullanıcı kitlesine hitap ediyor.
  • kgs desteği sayesinde kamyoncular kullanır dicektim de bu kadar ufak ekrana parmakları sığmaz bile bomboş telefon bvence
  • Keşke girmeseydin bu işe TURKCELL :(
  • Bence türkcel Çıkarmak İçin çıkarmış Başarız Buluyorum.
  • inceleme için uğraşmıssınız ama bu telefon için değmezdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

ÇÖP

Ağzımdan ilk çıkan
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.