Şimdi Ara

440 TL! Iphone 3G 8GB Tertemiz Sorunsuz!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Çatlağı çiziği kırığı arızası yoktur. 05 02 2010 tarihinde alınmış ben 2.sahibiyim. Kutusu kitapçıkları faturası orjinal şarj aleti 2 adet usb kablosu ile verilecektir. 4.2.1 son sürüm yüklüdür. Günlük 30-45 dk konuşma 40-50 sms 10 dk internette dolaşma şeklinde kullanılırsa 2 gün şarjı gidiyor %40 parlaklıkta. Kullanımınıza bağlı artacak veya azalacaktır bu süreler. Fiyat 465 tl. Takas olarak android HTC modelleri veya MOTOROLA Milestone düşünüyorum. Hiçbir sorunu yok tamamen keyfi değiştiriyorum.

KAFAMA YATAN BİR CİHAZ BULDUĞUM İÇİN FİYAT 440 TL YE DÜŞTÜ.

Not : Ekranda ilk günden beri ekran koruyucu vardır ve geçen ay parmak izi bırakmayan mat ekran koruyucu uygulaması yapılmıştır ayrıca sürekli olarak rubber arka kapakta kullanılmıştır. CİHAZDA SİMLOCK VS YOKTUR TÜRKİYE CİHAZIDIR HER HATLA KULLANILABİLİR. SADECE kulaklık girişinin orada dikkatle bakılırsa çok ufak bir zedelenme mevcuttur. STABİL OLARAK ÇALIŞMAKTA OLUP EN UFAK SORUNU YOKTUR!

440 TL! Iphone 3G 8GB Tertemiz Sorunsuz! 440 TL! Iphone 3G 8GB Tertemiz Sorunsuz!
     440 TL! Iphone 3G 8GB Tertemiz Sorunsuz! 440 TL! Iphone 3G 8GB Tertemiz Sorunsuz!

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi h4rml3ss -- 14 Şubat 2012; 16:37:40 >

• pm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi majesteleri_mj -- 9 Şubat 2012; 0:05:16 >
  • Cevaplandı
  • Hay satışlar ümitcim
    Ayrıca PM
  • Sağol abi cevapladım pm ini
  • hocam pm atamyırm bakımdan dolayı. en kısa sürede dönüyorum sana
  • pm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.