Şimdi Ara

Micron'un 18 yıllık CEO'su Steve Appleton, uçak kazasında hayatını kaybetti!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
3.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha çok bellek yongalarıyla tanıdığımız sektörün önde gelen yarı iletken üreticilerinden biri olan Micron'un 18 yıldır CEO'luk görevini yürüten Steve Appleton, Idaho'nun Boise şehrinde geçirdiği uçak kazası sonucu hayatını kaybetti.

Micron'un 18 yıllık CEO'su Steve Appleton, uçak kazasında hayatını kaybetti!

Sektördeki en seçkin yöneticiler arasında gösterilen Steve Appleton,  henüz 51 yaşındaydı. Micron'daki kariyerine 1983 yılında üretim bölümünde başlayan Steve Appleton, Wafer üretim şefi, üretim şefi, üretim müdürü ve yardımcı başkan görevleri ardından 1994 yılında CEO koltuğuna oturmuştu.

• R.I.P Steve Appleton

Not : Bu mesaja eksi veren kişilerin halet-i ruhiyesi başlı başına tez konusu olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jesse James -- 4 Şubat 2012; 1:00:59 >
  • allah rahmet eylesin
  • İsim steve haber sebebi bu:)
  • Allah rahmet eylesin ama şunu belirtmeden geçemeyeceğim Steve APPLEton yahu. Adam Apple CEO'su olmak için yaratılmış.
  • Toprağı bol olsun

İsmi çok dikkatimi çekti

Steve AppleTon enteresan..Haber sebebide tahmin bu olabilir.
  • Allah rahmet eylesin. Gencecik başarılı adama yazık olmuş. Hayatın ne zaman ne yapacağı belli olmuyor.
  • 18 yıl ha Allah rahmet etsin :/
  • Stiv Bir Ton Elma.

Cidden ya adan resmen Apple CEO su olmak için doğmuş. Ne diyelim sonu gelmiş hayrola.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DigitalWorld -- 4 Şubat 2012; 19:27:34 >
  • Peki micron un borsadaki durumu ne oldu şimdi. Biliyorsunuz DH hep borsayı takip ediyorda.
  • Yinede en güvenli yolculuk uçak.
  • Adamın sadece ismine bakmayın, başarısına bakın, üretimden girmiş ceo luktan çıkmış Allah rahmet eylesin...
  • toprağı bol olsun.
  • geçmiş olsun... İyi adamdı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pyloge

Allah rahmet eylesin ama şunu belirtmeden geçemeyeceğim Steve APPLEton yahu. Adam Apple CEO'su olmak için yaratılmış.

• şirkete işe başladıktan sonra 12 yıl sonra 33 yaşında ceo oluyor oldukça iyi bir kariyer ama donanimhaber cenaze ilanlarının yeri olmamalı.
  • bu adam'ın ne yaptığını bilmiyorum ama allah rahmet eylesin.teknoloji adına çalışan adamların ölüm haberini duymak üzücü cidden.
  • onlar zaten hep havada ucuyor, CEO iş yapmayanların en iş yapmayanı muhahah....
  • sırada steve wozniak mıydı neydi o var sanki :D
  • Microsoftun ceosu steve ballmer dkye okudum bir an icim gitri
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.