Şimdi Ara

The Daily'e göre Kinect entegreli Netbook'lar yolda!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Microsoft Kinect'in PC versiyonunun duyurulması üzerinden çok geçmeden yeni gelişmeler ortaya çıkmış durumda. The Daily'nin iddiaları doğru ise Kinect sensörleri entegre edilmiş Windows 8 işletim sistemi Netbooklar yolda!

The Daily'e göre Kinect entegreli Netbook'lar yolda!

The Daily ekibinin bir kaç gün inceleme fırsatı bulduklarını iddia ettikleri Windows 8 işletim sistemli ASUS Netbook üzerinde; web kamerasının bulunması gereken bölümde daha farklı görünen sensörler ve ekran altında da ledler bulunduğu söyleniyor.

Ekip bununla da kalmayıp Microsoft'un bu projeyi onaylayarak The Daily ekibinin elindeki Netbook'un ilk mühendislik örneklerinden biri olduğunu doğruladığını söylüyor.

Anlaşılan Microsoft, kısa sürede büyük satış rakamlarına ulaşan Kinect'ten sadece oyun bilgisayarları üzerinde değil kullanımı mümkün olan her alanda görmek istiyor. Eğer tüm bu iddialar doğru ise yeni nesil netbook'ları beklemek için şimdiden iyi bir nedenimiz olduğu söylenebilir.

• yok artık :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagataykoroglu

yok artık :S

acun? :D

microsoft kafaya taktıysa yapar.
  • Adam da para bol...
  • O değilde göz kinetc diye birşey duymuştum eğer o tabletlere gelse tek elle kullanım çok rahat olur.
  • Kesinlikle kullanışsız olur. Kinect dediğin sabit bir yerde durmalı.

Not: Yaklaşık 10 aydır kinect kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 4 Şubat 2012; 6:04:32 >
  • İşte bu :) seni mikro yumuşak seni
  • sadece ses komut olsa yeter :D
  • Windows 8 artık heryerde olucak anlaşılan bu güzel bir urum tabi hedef büyük hedefleyende büyük olunca zorluklar yere seriliyor..:)
  • Ms işi biliyor. Kinect üzerine kurulu bir pazar oluşturuyorlar. Pazarlama işi Ms'in işi.
  • biz netbook artık öldü mecbur olmasa kimse almayacak diyoruz atomdan gına geldi hala netbook diyorlar.Dizüstü ve ultrabooklara koysunlar..iyi olur..
  • Microsoft netbook, notebook, telefon ve soylentilerdeki gibi Smart TV isine girerse tam olarak, ayni PC'ler gibi adamlar resmen Tekel olur. Windows 8 ve Metro arayuzunde cihazlar arasi uyum iyice costu zaten.
  • Guzel cooook guzeeeeel
  • Gayet güzel olur. Yalnız izlendiğini sanan şizofrenlere şimdi 3 bant lazım camerayı kapatmak için
  • Notebook olsa anlarım da Netbook demeleri çok saçma olmuş. Azıcık da olsa inandırıcı olmaya özen göstersinler.
  • Olabilir ki normal yani bunu yapmaları.
  • Dokunmatik ekran yerine kullanılabilir.
  • adam haklı beyler
  • 5 sene önce olsa ağzımız açık kalırdı şimdi eh işte dewmeye başladık :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.