Şimdi Ara

İşte The Darkness II'nin İlk İnceleme Skoru

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
        Merakla beklediğiniz The Darkness II'nin ilk inceleme skorları PSM 3 ve Xbox World dergilerinden geldi.

Dergilerin oyun için puanları 10 üzerinden 8.1 oldu. Digital Extremes'in devam oyununa "Kusursuz değil ama derinlemesine tatmin edici" diyerek oyunu bekleyenlere tavsiye eden PSM 3 ve Xbox World, oyunun hikayesinin en başarılı yönü olduğuna vurgu yapmış. The Darkness II'nin shooter oyunlarındaki en iyi on-rails sahnelerine sahip olduğunun da altı çizilirken "eski moda" ve "tahmin edilebilecek" cinste boss savaşlarının yapımın en negatif yönleri olduğu söyleniyor. Aklıma nedense Deus Ex geldi.

The Darkness II, 10 Şubat'ta PS3, Xbox 360 ve PC için çıkışını gerçekleştirecek. Wii U sürümünün olacağından bahsediliyor. Demo da PSN ve Xbox Live'de. Denemediyseniz kesinlikle göz atın!

• PSN den demoyu indirmeye başlayayım en iyisi.
  • İlk oyun da bu civarlarda notlar almıştı ama gönlümde yeri ayrıdır. Aynı şekilde ikinci oyundan da şüphem yok
  • The Darkness II oyun açlığımızı dindirecektir... Karanlık bizi çağrıyor
  • Bence The Darkness Hak ettiği değeri bu oyunda görecektir.
  • Neden pc sona yazılmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gayet güzel bir puan, bu oyun alınır arkadaş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: I3uRocKSiyoN

Neden pc sona yazılmış

Sen sorasın diye
  • Darkness 2'yi bekliyorum.
  • PSNden indirmiştim demoyu mükemmel bir oyun
  • Güzel bir skor darkness 2 bizi hayal kırıklığına uğratmicak gibi.
  • Oyuna kesinlikle anime grafiği yakışmış hikayesiyle de bambaşka ee almamak için sebep yok o zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi I3uRocKSiyoN -- 4 Şubat 2012; 2:22:14 >
  • Genede demosuyla bile 8.5'i hak eden bir oyun bence
  • Demoyu görene kadar daha kötü bir oyun bekliyordum açıkcası ama bu oyun dehşet olmuş.
  • tam beklediğim gibi..
  • demoyu oynadim, zevkim icin asiri fantastik yapmislar hem kontroller de pek iyi degil pc de. su son cikan wolfenstein i oynuyormusum gibi hissettim, yavandi ama demoydu sonucta.. oyle iste
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.