- x
Ipad 2 Başka Bir Pc'ye Bağlama...Acil
4 Cevap8487 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

136 Mesaj
3 Şubat 2012; 17:40:27 

[font="Tahoma"]Arkadaşlar ben bir Ipad 2 kullanıcısıyım. Ipad'im laptopuma bağlıydı ve şimdi masaüstü pcme bağlamak istiyorum ama başka bir pc ye bağlanırsa içindeki verilerin kaybolacağını duydum. Ipad 2 5 bilgisayara kadar bağlanabilme özelliğine sahipmiş. Ama ben başka bir bilgisayara nasıl bağlanır bilmiyorum. Bana yardımcı olabilir misiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akplt -- 3 Şubat 2012; 17:41:34 >

6601 Mesaj
3 Şubat 2012; 18:00:01 

maalesef baglayıp eszamanla dersenız tertemız bir ipadiniz olur ne varsa siler.
5 pc ye baglama özelliği tam olarak öyle değil, onun özelliği 5 pc yi yetkilendirme hakkı.
baska pc ye baglamadan önce ipadi baglayıp sag tıklayın ipad adına satın alınan aktara basın uygulamalar o itunesa gitsin
sonra yine uygulama kısmına gelip uygulamaları eszamanla tikini koyun.

bu dedıgım sadece app ler için fotograflar vs falan varsa silinir.Onlarıda harici olarak alıp o pc ye atmanız lazım.

Belki de bu dünya başka bir gezegenin cehennemidir

3747 Mesaj
3 Şubat 2012; 18:00:48 

PCnizdeki iTunes'ta, Düzen / Tercihler / Aygıtlar sekmesinde "iPod, iPhone ve iPadlerin otomatik eşzamanlamasını engelle"yi aktifleştirin, hiç bişeycikler olmaz.

136 Mesaj
3 Şubat 2012; 23:39:58 

Sizden cevap gelmesini bekleyemedim ve ipadi bağladım. Filmleri uygulamama aktardım ve hiç bir şey olmadı. İpadim eskisi gibi :) Yinede teşekkürler

967 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
erdem03
4 Şubat 2012; 0:28:48 

Hocam sen yapmissin ama ben baskasi icin soyleyeyim itunesun pcnin icinde yedek aldigi biryer vardir appdata/roaming/apple comptuer/tunes gibi birseydi uzantisida ltp gibi birseydi tam hatirlamiyorum pc yok suanda bakabilecegim onu kopyalayim diger pcye yapistirdinmi oluyor kisaca apple computer icindeki hepsini kopyala

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Çince Tercüman • Chinese Interpreter • 中文翻译
Çin Ticaret Danışmanı • China Trade Advisor • 中国贸易顾问

İletişim • Contact • 联系
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Apple - iPhone - iPad » iPad » Ipad 2 Başka Bir Pc'ye Bağlama...Acil
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.172