Şimdi Ara

Avira Karantina'daki Virüs Silimi ACİLL !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
13.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar karantinada bir sürü virüs var nasıl silebilirim? Ne yapmam gerek? Resim bu
    Toplam 20 virüs var demin şu butona
    tıkladım ve hep evet dedim. Kusura bakmayın acil yaptım

LÜTFEN ACİL YARDIMA İHTİYACIM VAR PC'DE DE ŞUAN İKİ TANE VİRÜS VAR KARANTİNADA TARAMA YAPILIYOR ŞUAN VE BR TANE DAHA BULDU TOPLAMDA (LAPTOP-PC) 25 VİRÜS YARDIMMMMM !!!!!!

• Arkadaşlar 26 tane dosy avar şuan karantina'da bunlar etkisizleştirilmiştir herhalde lütfen biri yardım etsin bu virüsler laptop'a zarar veriyor mu şuan yoksa etkisiz mi? Bir kere restore butonuna tıkladım her gelene evet dedim birşey olmadı gibi ama...
  • Avira yı kaldır Bitdefender total security 2011 kur kurulum yapılırken pc yi temizler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 50 Cent

Avira yı kaldır Bitdefender total security 2011 kur kurulum yapılırken pc yi temizler.

Gerçekten işe yarar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgkn.95

quote:

Avira yı kaldır Bitdefender total security 2011 kur kurulum yapılırken pc yi temizler.

Gerçekten işe yarar mı?

Kaspersky ve nod 32 4 ün silemediği 6 tane virüsü sildi.
  • Kardeş karantinadaki virüsleri niye silme derdindesin ? virüsler orda koruma altında.karantinanın amacı bu
  • quote:

quote:

quote:

Gerçekten işe yarar mı?

WoooW !!! Bitdefender Total Security 2012 full türkçesi var mıdır bunun? Varsa linkini yazar mısın?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Gerçekten işe yarar mı?

WoooW !!! Bitdefender Total Security 2012 full türkçesi var mıdır bunun? Varsa linkini yazar mısın?

İnternete bitdefender turkce yaz bulursun ayrica virusler bilgisayarda karantinadaysa hicbisi yapamazlar zaten karantinanin amaci virusleri kontrol altinda tutmaktir endiselenmene gerek yok bu sebepten ama bitdefenderi bnde tavsiye ederim arkadasinda dedigi gibi bitdefender kendini yuklerken tarama yapar endiselenmene gerek yok sakinles kardes

• Tmm beyler sakinim Bit defender mı yüklesem yoksa format mı atsam? Yani gerek var mı formata?
  • quote:

Tmm beyler sakinim Bit defender mı yüklesem yoksa format mı atsam? Yani gerek var mı formata?

Gerek yok formata hele ki karantinadaki virüs için. Onlar artık virüs bile değil, karantinaya alındığı için hiçbir zararı yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.