Şimdi Ara

* Metal Storm Wingman Oynayalım (Ana Konu) *

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
27
Cevap
0
Favori
4.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  * Metal Storm Wingman Oynayalım (Ana Konu) *

Selam arkadaşlar ;

İPhone ile neredeyse oyun dünyasıda değişti diyebiliriz bugüne kadar çeşitli oyunlar oynadık içlerinde en iyilerinden biri olarak adı sürekli söylenen '' Metal Storm Wingman '' efsane olma yolunda ilerliyor. Malum DH'de İPhone kullanıcı epey fazla. Şöyle birşey düşündüm bu konu bu oyunun ana konusu olsun buradan soru soralım birbirimize paylaşımlarımızı yapalım aynı zamanda oyunda ve Game Center'da arkadaş edinme ve buluşma noktamız olsun. Oyundan resimlerimi ekleyelim, yeni bilgiler paylaşalım herkes kendini tanıtsın. Arkadaş olalım ve VERSUS MOD'dan oynayalım . . .

Herkes Game Center bilgilerini yazsın. Ve başlayalım. İlk benden gelsin

Game Center : mucahidkarakus

• hadi bakalım hayırlısı indiriyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: BrooklynDecker

hadi bakalım hayırlısı indiriyorum
    çok zevkli değil ama oynamak isteyenle oynarım daha önce çok oynadım gun brosda fena değil

game center : arhpositif
  • quote:

Orijinalden alıntı: A ®h Pozitif

çok zevkli değil ama oynamak isteyenle oynarım daha önce çok oynadım gun brosda fena değil

game center : arhpositif

Alıntıları Göster
    33 levelim 4 ay önce büyük zevkle başladım...Epey geliştirdim uçağımı ama artık sarmıyor..günlük 3 tane free coin almak için giriyorum o kadar...

game center: shafcuk

Ayrıca tavsiye edeceğim 2 oyun var;

Flight Tycoon - online bir oyun level 41
    Heroic legends - online bir oyun level 58 şiddetle tavsiye ederim.Bir karakteri geliştirmek güzel oluyor

• Videoyu izleyince 1adet free coin veriyor. 3 tane nasil aliyosun hocam? Gun icinde farkli zamanlarda mi giriyosun tekrar tekrar?

Gamecenter kullanici adim: Caner-b

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canerT.C -- 4 Mart 2012; 17:20:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: canerT.C

Videoyu izleyince 1adet free coin veriyor. 3 tane nasil aliyosun hocam? Gun icinde farkli zamanlarda mi giriyosun tekrar tekrar?

Gamecenter kullanici adim: Caner-b
    DevrimEmre
  • quote:

Orijinalden alıntı: feckless

DevrimEmre

Alıntıları Göster
    Survival modda Wave 20 yapabilen veya 20'yi geçebilen oldu mu?

Ben 19'da kaldım. Full upgradeli EagleX ve Sentinel var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onur__

Survival modda Wave 20 yapabilen veya 20'yi geçebilen oldu mu?

Ben 19'da kaldım. Full upgradeli EagleX ve Sentinel var

Alıntıları Göster
    görevler , campainler cok zor. canımı cıkartıyorlar :D

versus mode da ilk baslarda cok güzeldi sonraları füzeyide geliştirmem ragmen adama 6 kere vurus yapıyorum ölmüyor. kacmıyor dahi, bana 1 füze denk geliyor canım minik kalıyor. sonra kursun bile isabet etse ölüyorum. ilk 20 fightta 1 kere yenildim ama su sıralar 10 fightta 1 kere yenemiyorum.

survival mode da ise füzeleri filan cok iyi ayarlaman gerekiyor, baya zorlasıyor. sayı artınca gg. wave 19-20 .. daha goremedim oraları :D

• quote:

Orijinalden alıntı: druen

versus mode da ilk baslarda cok güzeldi sonraları füzeyide geliştirmem ragmen adama 6 kere vurus yapıyorum ölmüyor. kacmıyor dahi, bana 1 füze denk geliyor canım minik kalıyor. sonra kursun bile isabet etse ölüyorum. ilk 20 fightta 1 kere yenildim ama su sıralar 10 fightta 1 kere yenemiyorum.

survival mode da ise füzeleri filan cok iyi ayarlaman gerekiyor, baya zorlasıyor. sayı artınca gg. wave 19-20 .. daha goremedim oraları :D

Alıntıları Göster
    Play Now seçeneğinin yanındaki Earn Free Coins her 1 saatte 1 coin veriyor.
    Ayrıca Tapjoy'a üye olursaniz orada gözüken uygulamaları indirip uygulamaya girince coin veriyor (1 coinde verebilir 50 coinde)

• quote:

Hocam upgradeleri yapılmış Sentinel veya Eagle-X ile çok kolay geçiliyor campaignler.

Versus modda seviyenize göre uçaklar geliyor. Zorlanabilirsiniz.
  • quote:

quote:

Hocam upgradeleri yapılmış Sentinel veya Eagle-X ile çok kolay geçiliyor campaignler.

Versus modda seviyenize göre uçaklar geliyor. Zorlanabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Bölümlere göre verilen Bonus'lar

1. Bölüm
    20 XP
    300 Kredi
    10 AIM-54 Phoenix Füze
    100 25mm Valkyrie Canon

2. Bölüm
    40 XP
    400 Kredi
    10 AIM-120 RAAM Füze
    100 25mm Banshee Canon

3. Bölüm
    55 XP
    400 Kredi
    15 AIM-120 RAAM Füze
    150 25mm Valkyrie Canon

4. Bölüm
    80 XP
    450 Kredi
    15 AIM-132 Lancer Füze
    150 30mm Apollo Canon

5. Bölüm
    100 XP
    500 Kredi
    15 MBDA Meteor Füze
    150 30mm Osiris Canon

Kolay geçilebilen ve bonusları iyi olan 4. Bölümdür bence.

• quote:

Bölümlere göre verilen Bonus'lar

1. Bölüm
    20 XP
    300 Kredi
    10 AIM-54 Phoenix Füze
    100 25mm Valkyrie Canon

2. Bölüm
    40 XP
    400 Kredi
    10 AIM-120 RAAM Füze
    100 25mm Banshee Canon

3. Bölüm
    55 XP
    400 Kredi
    15 AIM-120 RAAM Füze
    150 25mm Valkyrie Canon

4. Bölüm
    80 XP
    450 Kredi
    15 AIM-132 Lancer Füze
    150 30mm Apollo Canon

5. Bölüm
    100 XP
    500 Kredi
    15 MBDA Meteor Füze
    150 30mm Osiris Canon

Kolay geçilebilen ve bonusları iyi olan 4. Bölümdür bence.

Alıntıları Göster
    patlama vs yerlerde oyunda donma oluyor mü sizde.Bnm internetim yavaş bu oyun İnternet ile çalışıyor diye biliyorum.ondan kaynaklanıyor galiba takılmalar

• quote:

Orijinalden alıntı: em_re96

patlama vs yerlerde oyunda donma oluyor mü sizde.Bnm internetim yavaş bu oyun İnternet ile çalışıyor diye biliyorum.ondan kaynaklanıyor galiba takılmalar

Hocam patlamalarin direk icerisinde kalirsaniz hafif takilmalar oluyor 1-2 saniyelik. Onun haricinde normal

Telefonum iPhone 4
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: em_re96

Hocam patlamalarin direk icerisinde kalirsaniz hafif takilmalar oluyor 1-2 saniyelik. Onun haricinde normal

Telefonum iPhone 4

Alıntıları Göster
    bu oyunun pc versiyonu yokmu yaw.ellerim ağrımaya başladı telefonu tutcam diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: cengiz_vga

bu oyunun pc versiyonu yokmu yaw.ellerim ağrımaya başladı telefonu tutcam diye.

Alıntıları Göster
    Yok :)

Level 39'um, full upgrade'li Dragon ile, orjinal füze ve taramalı ile ve tek başıma rahatlıkla Wave 20'yi geçebiliyorum Survival modda.

Versus modda da full upgrade'li Sentinel ile oynuyorum.

Campaign'ler zaten epey basit. Sentinel, EagleX, RedWidow, Dragon, Raven fark etmiyor.

• quote:

Ayrıca Tapjoy'a üye olursaniz orada gözüken uygulamaları indirip uygulamaya girince coin veriyor (1 coinde verebilir 50 coinde)

Play Now'un yanındaki Earn Free Coins her 1 saatte 1 coin veriyor demişsinde ben basıyorum fırsat sayfası geliyor ama daha önceden yaptığım için artık birşey gelmiyor sitesindeki uygulama indirip alınan coinlerin free olanlarınıda bitirdim artık nerden bulabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GameR96

quote:

Play Now'un yanındaki Earn Free Coins her 1 saatte 1 coin veriyor demişsinde ben basıyorum fırsat sayfası geliyor ama daha önceden yaptığım için artık birşey gelmiyor sitesindeki uygulama indirip alınan coinlerin free olanlarınıda bitirdim artık nerden bulabilirim?

Earn Free Coins'e tiklayin, Safari'de sayfa acilacak, hemen ardindan tekrar oyuna dondugunuzde hicbir sey yapmadan 1 coin kazandiginizi goreceksiniz.

Tapjoy'un sayfasinda coin veren tum uygulamalari indirdiyseniz, zamanla yeni uygulamalar gelecektir, onlari bekleyiniz.

• quote:

quote:

quote:

Earn Free Coins'e tiklayin, Safari'de sayfa acilacak, hemen ardindan tekrar oyuna dondugunuzde hicbir sey yapmadan 1 coin kazandiginizi goreceksiniz.

Tapjoy'un sayfasinda coin veren tum uygulamalari indirdiyseniz, zamanla yeni uygulamalar gelecektir, onlari bekleyiniz.

Yeni uygulama geldikçe indiriyorum. Birde sizin dediğiniz gibi olmadı kaç defa bastım 1 saat bekledim 2 bekledim hep denedim 1 coin bile gelmedi. Tek coin kaynağım level ve yeni uygulamalar.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yeni uygulama geldikçe indiriyorum. Birde sizin dediğiniz gibi olmadı kaç defa bastım 1 saat bekledim 2 bekledim hep denedim 1 coin bile gelmedi. Tek coin kaynağım level ve yeni uygulamalar.

Alıntıları Göster
    Bende yeni bşladım da bu versus mode da hiç kazanamıyorum düşman uçak hep arkamda oluyor bi kilitleme sistemi falan mı var ?

• quote:

Orijinalden alıntı: powodzenia

Bende yeni bşladım da bu versus mode da hiç kazanamıyorum düşman uçak hep arkamda oluyor bi kilitleme sistemi falan mı var ?

Alıntıları Göster
    indiriyorum
    game center adım imzamda var zaten
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.