◙Amnesia - Outlast yayını yapıyorum [Offline]◙
608 Cevap19114 Görüntüleme29 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1] 3 4 5 6 7 8 9 10      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
[Poll]

◙Amnesia - Outlast yayını yapıyorum [Offline]◙

Amedra
  100% (247)

Toplam oy : 247

(en son oy tarihi : 27 Haziran 2014; 15:55:16) 
Giriş

3820 Mesaj
3 Şubat 2012; 1:57:26 

0

Yakın zamanda yayın yapılacak

Yayını buradan izleyeceksiniz;
http://beta.xfire.com/live_videos/tnamedra (DNS gerekebilir)

Alternatif;
http://tr.twitch.tv/tnamedra (DNS gerekebilir)

YAYINDA ERROR ALAN ARKADAŞLARIN YAYINI GÖREBİLMESİ İÇİN DNS AYARI YAPMASI GEREKMEKTEDİR

8 Şubat konu içeri;

08 Şubat 2013 Cuma günü saat 23:30'da test yayını 00:00'da yayın başlayacaktır. Yeni Custom story ve yeni Slender oyunu ile karşınızda olacağım.

Slender Haunt ile Xfire entegrasyonunu ilk yapanlardanım sanırım, Xfire bölümünde ilk olarak adımı kazıdım. :)

Oyunu merak edenlere;
http://vimeo.com/53323690

23 Aralık konu içeriği;

Uzun uğraşlar sonucu diğer arkadaşların da yayın yapmasından sonra yine canım çekti yine yayın yapasım geldi. Biraz alelacele olsa da ara sıra güzel bölümler çıktı. Bazı bölümlerde bug'lı olduğundan dolayı yarıda kesmek zorunda kaldık ama muhabbet gayet güzeldi. Oyundan çok edilen muhabbeti özlemişim dedim resmen. Şimdilik Custom story listemizdeki haritaları bitirdik. Yenisi için bir sonraki yayında daha derli toplu bir vaziyette geri döneceğim.

7 Ekim konu içeriği;

Flight Simulator ve Amnesia yayını ile devam ettik. Bu seferki bölümler süperdi, aralarda tek tük sorunlu olanlar çıksa da korkutmadı değil hani. Artık bundan sonra ne zaman yayın yapılır bilinmez ama çoğu yeni çıkan haritaları tükettik gibi.

0

6 Ekim konu içeriği;

Yayın bu akşam Amnesia oyunu üzerinden yapılacaktır. Bu konu altından beğendiğiniz harita olursa lütfen paylaşınız. Yarın(6 Ekim Cumartesi) günü eğer Slender oyunu tam aradığım tarzda bir oyun ise onun bölümlerine başlayacağım.

1 Temmuz konu içeriği;

Chat Yetkilileri;
MovieScout
Softwaré
Rodin
(Yetkinizi almak için lütfen xfire programından "tnamedra" kişiyi ekleyin ben size yayın sırasında yetkilerinizi vereceğim)

Yayın herzaman ki gibi görüntülü ve mikrofonlu olacaktır, yayın esnasında bana eşlik edip mikrofon ile katılmak isterseniz lütfen xfire programını kurup "tnamedra" kişisini ekleyin, özel mikrofonlu arkadaşlar için oda açılacaktır. Genellikle sesli ortama katılan üyelerde ses yankı problemi olduğundan bu işlem iptal olabilir, o yüzden lütfen kulaklık ile yayına katılın, hoparlör olduğu zaman sesiniz yankı yapmakta. Kulaklığı olmayanlar Xfire > Tools > Voice bölümünden "Push to talk" tik'ini işaretleyip yalnızca konuşacakları zaman tuş'larına basıp konuşurlarsa bu sorunu da çözmüş oluruz.

Sanıyorum bu benim gene son yayınım olacak, Şubat'ta ara vermiştim bir daha yapmayacağım demiştim ama gene geri döndüm, kısa bir süreliğine ara vermem muhtemeldir sizler için house of creep seriisine başlayıp 7 tane seriiden oluşan haritayı bitirmeye çalışacağım. Bunun dışında ek bir kaç tane daha özel haritalar yüklendi. Eğer ki çok fazla korku yaşatmazsam anlayın ki artık alışmışım demektir. İçtikten sonra zaten daha çok sapıttığımdan gece saat 2-3 sularında daha eğlenceli bir hal alacaktır.

23:30'da TEST(Oyun oynanmayacak) yayını olacaktır. Yayın aslını bekleyenler lütfen 00:00'da burada olsunlar, Hikayeye tam 00:00'da başlayacağım bilginizle.

İyi akşamlar.

Geçen hafta yapımda olduğundan bu Custom story'i oynayamamıştık şansıma hafta sonu yayıncıları için beklediğim Story yayına sunulmuş;

Ve bunun gibi bir sürü sürpriz Custom story'ler olacak, onlarıda geceye saklıyorum

24 Haziran konu içeriği;

24 Haziran konu içeriği
Aşağıya bakarsanız "4 Şubat konu içeriği" bölümünde bir custom story oynamıştık ve zamanında sonunu getirememiştik. Bu gece bunu tekrardan oynayacağız. O zamandan bu zamana bu custom story'i tasarlayan ekip haritayı güncelleyip biraz daha iyi yapmış, gece bizim için uzun olacak

Custom story'i merak edenler "4 Şubat konu içeriği" bölümündeki trailer'i izleyebilirler. Sadece bu story ile de bitirmeyeceğiz, sıkılırsak alternatif en korkunç storylerde mevcut.

18 Haziran konu içeriği;

Uzun bir aradan sonra tekrardan yayına döndüm, bu yayın az da olsa test yayını gibiydi herhangi birşey hazır olmadan başlandı. Custom story'lere bile araştırmadan kurup oynadım o yüzden arada aksaklıklar meydana geldi. Ancak genede güzel bir buluşma oldu.. Tekrardan merhaba artık bir sonraki yayın için yakın zamanda haber verilecektir.

20 Şubat konu içeriği;
Son bir kaç gündür özel mesajdan arkadaşlar söylüyor yayın yapılacakmı diye. Tamam yapıyorum ama bu gece değil şu anda kesin bir tarih vermem imkansız, şu aralar sevgilim hasta olduğundan dolayı onunla ilgilenmekteyim daha doğrusu dün haseki hastanesine kaldırdım 40 derece ateşi çıkınca elim ayağım birbirine karıştı desem yeridir bu yüzden biraz bu ara oyun ile ilgilenemeyeceğim yakın zamanda tarihi vereceğim.

11:20'den sonra izlemenizi tavsiye ediyorum orada çok fena güldüm önceki sahnelere de bakmayı unutmayın arada çok komik şeyler olmuş ben bile unutmuştum görünce koptum bayağı
quote:

Orijinalden alıntı: MovieScout

Oynayacak Custom story kalmadı artık sanırım yavaştan yayınlarıma ara vermek zorunda kalacağım ya da ara ara kısa kısa yapacağım. Amnesianın yeni oyunu çıkacakmış zaten heyecan sardı şimdiden merak içerisindeyim. Bir sonraki yayın tarihi henüz belli değil bu hafta sonu cuma-cumartesi günü olabilir.

quote:

Orijinalden alıntı: MovieScout

http://www.dailymotion.com/video/xojpvc_amedra-amnesia-oynarsa-ne-olur_videogames
Arada bir donmalar oluyor o xFire'dan kaynaklanıyor.

11 Şubat konu içeriği;
Dün arkadaşlar korktuğum anları yakalamış 4. sayfada bir sürü ss var oradan halimi görebilirsiniz
0

Penumbra'yı sanırım biraz daha iyi araştırmak lazım çünkü aksiyon beklemiştik bayağı bir türlü gelmedi halbuki ben lets play videolarını izlemiştim ama ilk bölümlerde sanırım alıştırma amaçlı birşey yok.
Mikrofon'u olanlar lütfen xfire programını kurup üye olsunlar yayında çok güzel muhabbet ederiz hem
Yeni gelen arkadaşlar varsa 1 dakikalarını ayırıp üye olurlarsa çok iyi olur sağda chat ekranından rahat rahat konuşabilirsiniz hem oyun sırasında bende takip ediyorum.
Amnesia'daki ek paketi bitirdikten sonra Penumbra yayınlarına başlayacağım. Sırf hep birlikte anı yaşayalım diye de oyunu oynamıyorum. Penumbra seriisini steam'den indirdim bakalım.

6 Şubat Yayın yapılmadı;

Arkadaşlar hastalığım biraz nüksettiğinden dolayı 21:30 gibi yatmaya karar vermiştim gece 00:00'da kontrol edecektim ancak baktım ki çok kötüyüm ve boğazlarım şiş bende başka zaman'a erteledim bir arkadaşımız zaten durumu izah etmiş hasta olduğundan dolayı diye dayım xfire'dan haberini vermiş teşekkür ediyorum ona.

5 Şubat konu içeriği;
Konu başlığında online yazdım ancak ara ara test yayını yapacağız bu yüzden kesin canlı yayın 23:40 civarı başlayacaktır eğer bir aksaklık olursa gece 00:00'da başlayacağız şu anda diğer arkadaşlarla sesli konuşma işlemini ayarlıyoruz;

Saat 23:30'ta test yayını yapılacak görüntü ve aktarım hızı güzel ise 23:40'da başlarız diye umuyorum.

Sesli konuşmaya katılmanızı rica ediyorum, sizinde mikrofonunuz var ise lütfen sizde benim gibi muhabbete katılın. Nasıl katılacağım diyorsanız yukarıdaki verdiğim linkten değil, xfire programını kurup oradan benim live chat ekranımdan bağlanmanız gerekmektedir xfire bir nevi oyuncuların kullandığı messenger programı diyebiliriz. Sesli konuşmaya katılırsanız hem tam ekran yaparsınız hemde bir yandan muhabbet ederiz

Arkadaşlar ilk deneyimimizi yapmış bulunmaktayız gece saat 12'de yayına başladık 1'e kadar biraz sönüktüm ancak sonradan bende açıldım arkadaşlarla zaten saat 4'e kadar koyu muhabbet edip sağlam güldüğümüz oldu. Modlar'ı denedik bazıları iyi bazıları çok berbattı hele bir tanesi var tam karşıdan beklerken arkamı döndüğüm anda karşımda duran yaratığı görünce yerimden zıplamıştım burada gülmeyen kalmamıştı kesin. Zaten bu konunun son sayfasına bakarsanız arkadaşlar boyuna ss almışlar korktuğum anın bile resmi var

Herneyse Amnesia Dark Descent'i zaten bitirmiştik dün, bir sonraki yayında Amnesia'nın ek paketinden devam ediyoruz yani "Amnesia - Justine" bölümünden tekrardan güzel bir senaryo eşliğinde ilerliyoruz biraz içeriğine baktım dark descent'ten daha çok güzel olduğunu söyleyebilirim açıkcası korkmadım değil bile bile lades oldum daha ilk bölümlerde

Bu arada dünkü yayına baktım görüntü kalitesi biraz düşükmüş bu sefer internetteki sorunu çözüp hd'ye yakın bir görüntü aktarmaya çalışacağım. Gene test ile takılıp takılmadığını ölçeceğiz ona göre.

Xfire'da bir tek ben mikrofondan konuşmuyorum bilginiz olsun yayına katılan arkadaşların mikrofonları varsa onlarda bağlanabilirler onlarıda bekliyorum

Bir sonraki yayın saati belli değil belki akşam 11:30 gibi başlayabilir.

4 Şubat konu içeriği;
Sizde üye değilseniz xfire'a 2 dakikada üye olup sizde bu geceki muhabbete katılabilirsiniz.

Bu gece'ki yayınımda yeni bir hikayeyi konu alacağız, daha fazla heyecanlandırmak gibi olmasın ancak yeni çıkmış bir story buldum trailer'ıde çok güzel, sizinde izlemenizi tavsiye ederim;

Bunu bitirdikten sonra expansion pack tabiriyle yapılmış bir haritadan devam edeceğiz;

Oyunu bitirmeyenler için SPOILER içerir;
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Amnesia'nın sonunda portal'daki bitişde yeni bir başlangıç yaratıp portalın içerisinden devam ediyoruz, yani dün gece arkadaşlar ile birlikte portal bölümünü 3 şekilde bitirmiştik ancak bu sefer içerisinden geçmiş gibi hikaye devam etmekte. Yeni hikaye biraz farklı olsa gerek çünkü biraz daha gelecekten devam ediyoruz ışınlar ile birlikte değişik bir harita yapımı olmuş.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3 Şubat konu içeriği;
Amnesia'ya ortadan başlamıştım bir sonraki yayında baştan başlayacağım o zaman daha zevkli yerleri var en azından zombi diye beklediğimiz kısımlarda bu gün çok fazla zombi göremedik. Kandırma felan da yapmadım sırf millet görsün diye üzerine bile yürüdüm zombilerin şahitsiniz sizde

Yarın daha profesyönelce yayın yapacağım şimdi aparatları hazırladım oyunu oynarken sağ üst köşede kendimi gösteren bir web kamerası bile olacak nasıl açtığımı o zaman izlersiniz

İlk yayında mikrofon kullanamadım evde uyuyanlar olduğundan dolayı ancak bundan sonraki yayınlarımda sesli konuşacağım.

Yayında yardımcı olan, oyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amedra -- 16 Nisan 2014; 20:54:39 >

7009 Mesaj
3 Şubat 2012; 1:58:59 

Bu oyunu karanlıkta 5.1 ses ve 3d monitörle oynamak lazım

2612 Mesaj
3 Şubat 2012; 2:00:11 

yalnız oynayamadığım tek oyun (yaş 22)

The BEST Player

590 Mesaj
3 Şubat 2012; 2:00:44 

Bunlar güzel şeyler :)

5764 Mesaj
3 Şubat 2012; 2:00:53 

bir izleyelim bakalım

PSN ID:KnGrkM
XBL Gamertag:KnGrkM

Chevrolet Trax 1.6LT . Suzuki intruder M800

3820 Mesaj
3 Şubat 2012; 2:01:03 

Testi yaptım demin izleyenleri'de gördüm şimdi başlatıyorum bilginizle

2189 Mesaj
3 Şubat 2012; 2:02:29 

quote:

Orijinalden alıntı: BéTo

yalnız oynayamadığım tek oyun (yaş 22)

tek oynayınca zevki cıkmıyo zaten

türkçeside var zaten bitirdiydim oyunu.netim biraz yavaş ama izleyebilirsem bir bakıcam

motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak... Metal Müzik süslü sosyete kızlarının değil,onurlu insanların yaşamla mücadele öyküsüdür.
(wayne's world , wayne's world party time excellent!)

454 Mesaj
3 Şubat 2012; 2:18:01 

yukarı

11 Yıllık Hort.
http://e1201.hizliresim.com/t/h/1ttm7.png

3820 Mesaj
3 Şubat 2012; 2:18:34 

Yukarıda tuttuğunuz için teşekkürler arkadaşlar

4046 Mesaj
3 Şubat 2012; 2:21:58 

quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

Yukarıda tuttuğunuz için teşekkürler arkadaşlar

geldik izliyoruz ama hafif kasıyor

DH Adminlerini Sevmeyenler Kulübü

2191 Mesaj
3 Şubat 2012; 2:23:12 

Helal amedra bekliyorduk böyle bir yayın

DOTA 2 - HEARTHSTONE- DAYZ- CS:GO

Hayat, siz başka planlar yaparak meşgul olduğunuz sırada size olan şeydir.
-John Lennon

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
3 Şubat 2012; 2:24:16 

Vay çok iyi olmuş benim pc'de yüklü ilerlemiştim , sonra korkudan girmemeye başlamıştım.Malum tek çocuğum annem babam çalışıyor.Hemen bakıyorum.

664 Mesaj
3 Şubat 2012; 2:24:28 

çok kasıyor

LG OPTIMUS BLACK
Eminem Fan Club

1580 Mesaj
3 Şubat 2012; 2:25:34 

quote:

Orijinalden alıntı: Metalwrath

geldik izliyoruz ama hafif kasıyor

Aynen.

1518 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
southbeachFL
3 Şubat 2012; 2:26:37 

geldik gördük s*ctık

Covert intelligence involves a lot of waiting around. Know what it's like being a spy? Like sitting in your dentist's reception area twenty-four hours a day. You read magazines, sip coffee, and every so often, someone tries to kill you

2827 Mesaj
3 Şubat 2012; 2:27:34 

basladı mı nasıl kasıyo mu

İt Ötükende gezmekle Kurt olmaz !

1282 Mesaj
3 Şubat 2012; 2:28:30 

evde tekım daha sonra

5764 Mesaj
3 Şubat 2012; 2:29:07 

İzleyen herkes DH'den mi 40 kişi oldu

1690 Mesaj

[2 Ağustos 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

3 Şubat 2012; 2:30:37 

çok kasıyor..

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

107 Mesaj

[31 Temmuz 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

3 Şubat 2012; 2:30:39 

mikrofon yokmu sende ya konuş biraz

785 Mesaj
3 Şubat 2012; 2:30:49 

quote:

Orijinalden alıntı: KarpuzAbi

geldik gördük s*ctık

Ben müsait değilim izleyemicem ama güzel olurdu izleyebilseydim eminim.

2827 Mesaj
3 Şubat 2012; 2:31:12 

kapattın mı ne oldu 2 dk izleyebildik

İt Ötükende gezmekle Kurt olmaz !

1135 Mesaj
3 Şubat 2012; 2:45:10 

canavar var dedi kandırdı.

3841 Mesaj
3 Şubat 2012; 2:48:00 

ne berbat grafikler öyle

Uzaklaştırılmış
3 Şubat 2012; 2:56:15 

Gelin arkadaşlar heyecanlı

İyi grafik beklemeyin önemli olan oyunun oynanılabilirliği, atmosferi şu an için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FirstLight -- 3 Şubat 2012; 2:57:25 >

571 Mesaj
3 Şubat 2012; 2:56:16 

devam

şaşırmadım ki ¯\(ツ)/¯

436 Mesaj
3 Şubat 2012; 2:59:07 

Arkandayız devam et

108 Mesaj
3 Şubat 2012; 3:00:55 

way be tam bi sene oldu oynuyalı özlemişim

1893 Mesaj
3 Şubat 2012; 3:01:28 

nasıl yazıyoruz? üye mi olmamız lazsım

1893 Mesaj
3 Şubat 2012; 3:05:07 

türkçe niye oynamıyosn gardaş?

4046 Mesaj
3 Şubat 2012; 3:12:47 

up dediler geldik

6727 Mesaj
3 Şubat 2012; 3:15:56 

sarmadı beyler.

2135 Mesaj
3 Şubat 2012; 3:17:48 

2 adım atıyon takılıyo birader.

4046 Mesaj
3 Şubat 2012; 3:25:53 

kamera diyor zaten

172 Mesaj
3 Şubat 2012; 3:29:05 

upppp

914 Mesaj
3 Şubat 2012; 3:29:20 

İzliyorum şu an

[color=

187 Mesaj
3 Şubat 2012; 3:46:06 

Yalçın abi gelse oyunu 2 dk da çözer yaşlandırma tekniğiyle

[/link]

162 Mesaj
3 Şubat 2012; 3:49:21 

Asacuratr.

DH Simyacılar Kulübü

If God had wanted you to live, he would not have created me!
http://forum.donanimhaber.com/m_65519047/tm.htm

617 Mesaj
3 Şubat 2012; 3:53:01 

up

PSN:XxSaSaxX48(Eklerken forumdan olduğunuzu belirtin)

5764 Mesaj
3 Şubat 2012; 4:43:12 

Beyler muhabbet fena ya xfire'da

42 Mesaj
3 Şubat 2012; 4:49:07 

tam ekran yaptım xfire'de çok korkunç lan

1046 Mesaj
3 Şubat 2012; 4:50:48 

Sonunda bitti
Bidahaki yayın ne zaman

3820 Mesaj
3 Şubat 2012; 4:52:23 

quote:

Orijinalden alıntı: Sekobro

Sonunda bitti
Bidahaki yayın ne zaman

Ortak bir oyun bulursa herkes o zaman tekrardan bir oyun oynarız hep beraber senin yardımın çok iyi oldu gerçekten teşekkürler bu arada oyun içi iyi yönlendirdin

5764 Mesaj
3 Şubat 2012; 4:53:28 

quote:

Ortak bir oyun bulursa herkes o zaman tekrardan bir oyun oynarız hep beraber senin yardımın çok iyi oldu gerçekten teşekkürler bu arada oyun içi iyi yönlendirdin

Heyecan bırakmadı hep spoiler verdi yahu

1046 Mesaj
3 Şubat 2012; 4:53:32 

quote:

Rica ederim efenim
Penumbra'ya geliriz bidahaki sefere

42 Mesaj
3 Şubat 2012; 4:54:46 

quote:

rica etsem bilgisayarınızda minecraft varsa onu oynayabilir misiniz ?

3820 Mesaj
3 Şubat 2012; 5:12:28 

Penumbra veya başka bir korku türevinde oyun varsa onu oynamayı planlıyorum. Olmadı kimse beğenmez ve tadını alamadık diyenler var ise Amnesia'yı baştan oynarız ben yayını yapmaya başlarken ortasından başlamıştım hem türkçe yamayı da kurarım hep beraber anlayarak yaparız.

Yarın yayın olacağı kesin ancak yayın saati belli değil.

Uzaklaştırılmış
3 Şubat 2012; 10:57:15 

quote:

Penumbra veya başka bir korku türevinde oyun varsa onu oynamayı planlıyorum. Olmadı kimse beğenmez ve tadını alamadık diyenler var ise Amnesia'yı baştan oynarız ben yayını yapmaya başlarken ortasından başlamıştım hem türkçe yamayı da kurarım hep beraber anlayarak yaparız.

Yarın yayın olacağı kesin ancak yayın saati belli değil.

Bugünlük Amnesia'ya başlayalım.Yalnız yayın saati 12:30, 1 gibi ideal.

2678 Mesaj
3 Şubat 2012; 11:02:21 

takip

3820 Mesaj
3 Şubat 2012; 12:07:18 

quote:

Orijinalden alıntı: FirstLight

Bugünlük Amnesia'ya başlayalım.Yalnız yayın saati 12:30, 1 gibi ideal.

Bu sefer çok geç olmayacak bende saat 1 gibi düşünüyordum. Şu anda da yapabilirim ancak hiç bir zevki çıkmaz bu saatte benim için zaten en uygun zaman geceden sonradır.

Bu sefer çok profesyönel şekilde yayın yapacağım kendi halimide canlı bir şekilde izleyip mikrofondan sorularınıza cevap vereceğim.

2191 Mesaj
3 Şubat 2012; 16:05:45 

quote:

Bu sefer çok geç olmayacak bende saat 1 gibi düşünüyordum. Şu anda da yapabilirim ancak hiç bir zevki çıkmaz bu saatte benim için zaten en uygun zaman geceden sonradır.

Bu sefer çok profesyönel şekilde yayın yapacağım kendi halimide canlı bir şekilde izleyip mikrofondan sorularınıza cevap vereceğim.

Süpersin hocam, mikrofon-cam korkuyla karışık gülücez bu gece. Oyuna en baştan başlaman da daha iyi, modlarda yaratık pek olmuyor.

DOTA 2 - HEARTHSTONE- DAYZ- CS:GO

Hayat, siz başka planlar yaparak meşgul olduğunuz sırada size olan şeydir.
-John Lennon

102 Mesaj
3 Şubat 2012; 16:10:14 

172 Mesaj
3 Şubat 2012; 16:11:29 

Takip senin sesini ve görüntünü de görürsek tadından yenmez

Edit: Yukarıda ki anlatım bozukluğunu bulunuz [sesini görürsek]

Doğrusu:

-Takip senin sesini duyup görüntünü de görürsek tadından yenmez

My work is done here!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gereksiz34 -- 3 Şubat 2012; 16:13:27 >

1690 Mesaj

[2 Ağustos 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

3 Şubat 2012; 16:12:14 

quote:

Orijinalden alıntı: Rodin

Süpersin hocam, mikrofon-cam korkuyla karışık gülücez bu gece. Oyuna en baştan başlaman da daha iyi, modlarda yaratık pek olmuyor.

beyler benide unutmayın kain3320 yanınıza gelecem

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.