Şimdi Ara

◙Amnesia - Outlast yayını yapıyorum [Offline]◙ (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
609
Cevap
23
Favori
21.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki

◙Amnesia - Outlast yayını yapıyorum [Offline]◙

(En Son Oy Tarihi: 9.8.2017)
Giriş
  • Beklemedeyiz
  • Arkadaşlar öncelikle belirtmek isterim ki muhabbet ederken biraz daha seviyeli yazışalım, küfüre karşı değilim ancak birisine yapılan küfürlere karşıyım. Bunun dışında yaygara çıkartıp saçma sapan insanları rahatsız edenlerde chat ortamından uzaklaştırılacaktır.

Chat Yetkilileri;
    MovieScout
    Softwaré
    Rodin
    (Yetkinizi almak için lütfen xfire programından "tnamedra" kişiyi ekleyin ben size yayın sırasında yetkilerinizi vereceğim)

Yayın herzaman ki gibi görüntülü ve mikrofonlu olacaktır, yayın esnasında bana eşlik edip mikrofon ile katılmak isterseniz lütfen xfire programını kurup "tnamedra" kişisini ekleyin, özel mikrofonlu arkadaşlar için oda açılacaktır. Genellikle sesli ortama katılan üyelerde ses yankı problemi olduğundan bu işlem iptal olabilir, o yüzden lütfen kulaklık ile yayına katılın, hoparlör olduğu zaman sesiniz yankı yapmakta. Kulaklığı olmayanlar Xfire > Tools > Voice bölümünden "Push to talk" tik'ini işaretleyip yalnızca konuşacakları zaman tuş'larına basıp konuşurlarsa bu sorunu da çözmüş oluruz.

Sanıyorum bu benim gene son yayınım olacak, Şubat'ta ara vermiştim bir daha yapmayacağım demiştim ama gene geri döndüm, kısa bir süreliğine ara vermem muhtemeldir sizler için house of creep seriisine başlayıp 7 tane seriiden oluşan haritayı bitirmeye çalışacağım. Bunun dışında ek bir kaç tane daha özel haritalar yüklendi. Eğer ki çok fazla korku yaşatmazsam anlayın ki artık alışmışım demektir. İçtikten sonra zaten daha çok sapıttığımdan gece saat 2-3 sularında daha eğlenceli bir hal alacaktır.

23:30'da TEST(Oyun oynanmayacak) yayını olacaktır. Yayın aslını bekleyenler lütfen 00:00'da burada olsunlar, Hikayeye tam 00:00'da başlayacağım bilginizle.

İyi akşamlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

Arkadaşlar öncelikle belirtmek isterim ki muhabbet ederken biraz daha seviyeli yazışalım, küfüre karşı değilim ancak birisine yapılan küfürlere karşıyım. Bunun dışında yaygara çıkartıp saçma sapan insanları rahatsız edenlerde chat ortamından uzaklaştırılacaktır.

Chat Yetkilileri;
    MovieScout
    Softwaré
    Rodin
    (Yetkinizi almak için lütfen xfire programından "tnamedra" kişiyi ekleyin ben size yayın sırasında yetkilerinizi vereceğim)

Yayın herzaman ki gibi görüntülü ve mikrofonlu olacaktır, yayın esnasında bana eşlik edip mikrofon ile katılmak isterseniz lütfen xfire programını kurup "tnamedra" kişisini ekleyin, özel mikrofonlu arkadaşlar için oda açılacaktır. Genellikle sesli ortama katılan üyelerde ses yankı problemi olduğundan bu işlem iptal olabilir, o yüzden lütfen kulaklık ile yayına katılın, hoparlör olduğu zaman sesiniz yankı yapmakta. Kulaklığı olmayanlar Xfire > Tools > Voice bölümünden "Push to talk" tik'ini işaretleyip yalnızca konuşacakları zaman tuş'larına basıp konuşurlarsa bu sorunu da çözmüş oluruz.

Sanıyorum bu benim gene son yayınım olacak, Şubat'ta ara vermiştim bir daha yapmayacağım demiştim ama gene geri döndüm, kısa bir süreliğine ara vermem muhtemeldir sizler için house of creep seriisine başlayıp 7 tane seriiden oluşan haritayı bitirmeye çalışacağım. Bunun dışında ek bir kaç tane daha özel haritalar yüklendi. Eğer ki çok fazla korku yaşatmazsam anlayın ki artık alışmışım demektir. İçtikten sonra zaten daha çok sapıttığımdan gece saat 2-3 sularında daha eğlenceli bir hal alacaktır.

23:30'da TEST(Oyun oynanmayacak) yayını olacaktır. Yayın aslını bekleyenler lütfen 00:00'da burada olsunlar, Hikayeye tam 00:00'da başlayacağım bilginizle.

İyi akşamlar.

Küfür edene direk ban. verelim mi yoksa bekleyip daha fazla edersemi ban atalım?

Birde Can içtikten sonra oyundaki karakter gibi olma,evde allah korusun halüsinasyon görürsün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frobisher -- 30 Haziran 2012; 23:10:05 >

• Test yayınına son 10 dakika.
  • @Softwaré Dediğim gibi yayında küfür edene birşey demem hani bende yeri geldiğinde ediyorum. Sadece kişisel olarak birine yapılan küfüre karşıyım. Bu durumda tatsızlık yapanlara da karşıyım.

Mikrofonu olup yayında katılmak isteyenleri yanıbaşıma beklerim, yukarıda nasıl yapılacağını anlattım.
  • Yayina nasil giriyoruz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Engelli gibi duruyorsun.

◙Amnesia - Outlast yayını yapıyorum [Offline]◙
  • Yayına katılamayıp hata alanlar derhal dns ayarlarını yapsınlar aksi taktirde yayını izleyemezsiniz. Yayında chat ortamına katılmak için xfire sitesinden iki dakikada üye olup muhabbetimize katılabilirsiniz.
  • Mikrofonum var ve yayınına katılmak istiyorum. Birazdan yayınına geliyorum.
  • Hobaa yayını unutmuşum ben başladı mı? Chate katılabilirim büyük ihtimal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rodin

Hobaa yayını unutmuşum ben başladı mı? Chate katılabilirim büyük ihtimal.

Gel dostum gel, son 10 dakika.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SametArat

Yayina nasil giriyoruz ?
  • Üyeyim ama neden chatte benim yazdıkların görünmüyor. Nick TenSetz.
  • Yayına geç geldim kusura bakma
  • Yayın süper gidiyor şu an ..
  • izliyoruz
  • izleyemeyenler için twitch tv link:

http://tr.twitch.tv/tnamedraxfire3
  • quote:

Orijinalden alıntı: commodore34

izleyemeyenler için twitch tv link:

http://tr.twitch.tv/tnamedraxfire3

cok takılıyor. baska adres onerebilirmisin
  • twitch.tv ya da xfire dan izleyebilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.