Şimdi Ara

Darksiders 2 İçin Haziran'a Tarih Verildi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Oyun endüstrisinin iki önemli ismi Take-Two ve THQ'nun mali yıl çeyrek sonları aynı güne geldiğinden dolayı bir yandan erteleme haberleri, bir yandan çıkış tarihleri, diğer yandan da satış rakamları dört bir yanımızı sarmış durumda. Çıkış tarihi verilen oyunlardan birisi de Darksiders 2.

THQ, daha önce 2012'nin yaz ayları olarak açıkladığı Darksiders 2'nin çıkış aralığını daha da detaylandırdı. Raporlarda belirtilenlere göre Darksiders 2, bu senenin Haziran ayında PC, PS3 ve X360 oyuncularıyla birlikte olacak.

Darksiders 2'nin bu üç platformdan ayrı olarak geliştirilen Wii U sürümü için çıkış aralığı ise henüz paylaşılmadı.

• Çok güzel bir tarih belirlemiler tam yazın oyun kuraklığı zamanında ilaç gibi gelicek.
  • acaba multi olıcakmı 1 de varmı yokmu hatırlamıyorum ama inşallah bunda olur
  • sevindirici bi haberr....
  • Süper sabırsızlanıyorum karne hediyesi gibi olucak
  • Vay be Süper haziran okul tatil darksiders keyfi.....
    İlk oyun galiba eylülde çıkmıştı....
  • 1 hafta gibi bir süre geç çıkarsınlar pc ye artık her yapımcının korson bahanesi olduğu için pc oyun yapmıyolar bari biraz bekleyelimde konsollarda satsın sonra biz pc de alırız oyun satmazsa 3 cü oyunu yaparlarsa pc için çıkarmazlar
  • Çok iyi bir tarih... ertelemezlerse.
  • sonunda bi tarih verdiler
  • hani bu oyun pc için çıkmıyordu.
  • Gayet guzel bir haber oldu benim icin, yazin oyunsuz kuraklarinda ilac gibi gelecek. :)
  • oyunçeviri bunu da Türkçe alt yazı yapsa çok güzel olurdu :)
  • Aman İlk Oyununun verdiği eylence ve kaliteyi bozmasınlarda.Devam oyunlarında şu son dönemlerde en korktuğum şey benim.Bir Oyun tutuldumu diğer oyunları yavaş bozulmaya başlaıyo daha doğrusu abartılmaya.Bu oyundan beklentim büyük.God of War dan sonra sevdiğim 2. Aksyon oyunu.
  • İnşallah bir erteleme ile karşılaşmaz oyun.. Bu yıl beklediğim en baba oyunlardan birisi..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.