Şimdi Ara

Bu araçlar alınabilir mi nasıl fiyat donanım bakımından

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Cevap verbilecek kimse yok mu
  • güncel
  • Arkadaşım fiyatı ve özellikleri bakımından; bence 1. araç ama sanki km si biraz yüksek gibi geldi bana 3.aracında km si düşük ama donanımları vs zayıf sanki örn. xenon farlar vs...

Şimdiden hayırlı olsun bence biraz daha araştırın...
  • 3.aracın sahibi ile görüşmüştüm oldukça güven vericiydi. araç çok uzun süredir listede pazarlık payı kuvvetlidir.
    ben 2010 olması ve park sensörü olmaması nedeniyle vazgeçtim. değilse istanbuldan kalkıp gidip bakacaktım. aracın şasi numarasını alıp baktırmıştım araç temiz gerçekten.

fakat park sensörü yok, yetkili servisler 2400 euro + kdv istiyor. evet ikibindörtyüz euro.

dışarıdan taktırırım derseniz garantisi biter fakat zaten 2010 ben 3 yıl zannediyordum garantiyi o yüzden vazgeçmiştim ama 2 seneymiş yani garantisi bitmesine az kalmış.

park sensörü şart değil derseniz alınabilecek bir araç.

xenon sunroof idrive ve spor direksiyon yok.

90 üzeri daha dolu araclara da bakılabilir. ama bütçe kısıtlı ise park sensörü şart değilse alınabilir.

tüm bunların dışında ben çok fazla 2.el 3.20d için dolaştım galeri sahip vs vs çok dikkatli olunması gereken bir araç hızlı bir araç olduğundan kaza + toplanmış olma riskü yüksek
    galeriden baktığım çoğu araç temiz gözüküyordu plaka sorgusundan kaza çıkmamıştı ama bilen biriyle bakmıştım çoğu araç kasko harici tamir görmüştü o yüzden kayıtlarda gözükmüyordu.

borusan 2.el garantili satıyor parazlık payı da var bir düşünün derim. siz aracı alınca garanti sıfırdan başlıyor 2 sene olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qwerty0909 -- 6 Şubat 2012; 1:15:26 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.