Şimdi Ara

FC OTOMOTİV - FORD YEDEK PARÇA www.e-fordyedekparca.com

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • e-fordyedekparca.com adresimizden Her Model Ford Araçlarınızın Yedek Parçaları inceleyebilir aradığınız ürün hakkında bilgi edinebilir ve siparişinizi verebilirsiniz...

• bu forum üzerinden de bizlere soru sorabilir marka- model ürün-fiyat hakkında bilgi edinebilirsiniz ...
  • TRX_18062012151436 referans nolu siparişim oldu da sitenizdeki numaranıza ulaşamadım, bu ürünü ne zaman kargoya verirsiniz?
  • pm attım
  • ahmet bey merhabalar kargonuz verildi belkide elinize ulaşmıştır şuanda ...
  • özel mesajınız cevaplanmıştır. İyi günler dilerim
  • evet ulaştı eksiksiz olarak, çok teşekkür ederim, çok memnun kaldım.
  • bende aracıma arka sol far almak istiyorum ama üyeolunca aktivasyon maili gelmiyor. Tekrar gönder dedim gene gelmedi. Sitenizde adı geçen ürün sanırım taywan malı dedikleri ucuzundan çünkü orjinali 90TL civarında. Tek far değiştirince biri orjinal biri değil sırıtır mı? Görsel olarak fark oluşur mu?
  • üye olduysanız eğer aktivasyonunuz normalde sizin tarafından yapılır fakat biz sizin yerinize akreditasyonunuzu gerçekleştirdik.ürünümüz ithaldir. ancak yenisiyle eskisi arasında çok az bir fark olacaktir. iyi gunler dilerim
  • Selam cemre ergun;2004 model c max trend benzinli aracımın kol dayama dişlisi sıyrık ve yeni dişli lazım.Elinizde bulabilir miyim? Bu gün yetkili servise sordum sadece dişli satılmadığını ve kol dayama takımının 1400 tl olduğunu söyledi.Odun koyarım daha iyi deyince telefonda gülmekten bayılacaktı.Yardımlarını bekliyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.