Şimdi Ara

Kullanılmamış orjinal nokia e63 batarya(bp-4l) ve kap!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Kullanılmamış orjinal nokia e63 batarya(bp-4l) ve kap!
    Kap koyu gri renginde ve plastiktir. Batarya orjinal ve kullanılmamış. Nokia bandrolü net bir şekilde görünüyor. Telefonum bozulduğunda pil yandı sanıp almıştım. Denediğimde çalışmadı. Bi daha şarj bile etmedim tamamen kullanılmamış. İkisini ayrı ayrı elden çıkarmam zor olduğu için tek satıyorum. Fiyat 40 lira. İzmir içi elden veya alıcı ödemeli kargoyla olur. İlgilen arkadaşlar olursa ss ekleyeceğim.
    Fiyat : 40 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İzmir Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : PTT İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• güncel

• resim varmı kap ve batarya
  • Konuyu öyle bir açmışsınki telefonu satıyorsun sandım
  • resimler
     Kullanılmamış orjinal nokia e63 batarya(bp-4l) ve kap! Kullanılmamış orjinal nokia e63 batarya(bp-4l) ve kap!
     Kullanılmamış orjinal nokia e63 batarya(bp-4l) ve kap! Kullanılmamış orjinal nokia e63 batarya(bp-4l) ve kap!

• fiyatta ikram dusunursen pm
  • Hocam bilgin olsun !
    pil yan sanayi ...
    Şerefsiz telefoncular orjinal diye satıyorlar
    ama sahte pil bilesin
  • birde ben buradan 3 kere aldım orjınal pil
    http://www.hizlial.com/u02.023.1224.0010/nokia-bp-4l-batarya#comments buyrun fiyatı da gayet uygun
  • quote:

Orijinalden alıntı: landlord

birde ben buradan 3 kere aldım orjınal pil
    http://www.hizlial.com/u02.023.1224.0010/nokia-bp-4l-batarya#comments buyrun fiyatı da gayet uygun

hocam sarj suresi nasil orjinal bataryaya gore

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • buda zaten orjinal batarya dostum, ben mail attım kendilerine telefonum nokia e63 ve sahte pil ile çalışmıyor, 3 sefer alamamın sebebi yanlış sarj aleti ile pili her defasında şişirmemden kaynaklı.
  • 2 kere bp 4-L aldım orjinal diye hepsi sahte çıktı.orjinali 5 gün giderken sahtesi 3 günü çıkarmıyo 4 şeritten aniden teke düşüyor.allah belasını versin bu ülkede herşeyi orjinal diye sahte satanların
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.