Şimdi Ara

paralı otoyolda 107 km/h ile radara yakalandım !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
3.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar evime ceza gelince şok oldum izmit batı gişelerinden geçtikten sonra izmit-istanbul yönünde tem bağlantı yolunda tam ismetpaşa sıtadının önünde yakalandım. Benim burada aklımı karıştıran otoyollarda hız limitini 120 olarak biliyorum bölünmüş yollarda bile hız limiti 110 nasıl oluyorda ben 107 ile paralı otoyolda ceza yiyebiliyorum. Sonuç olarak 154tl ceza bugün kapıma geldi. Bu duruma benim itiraz hakkım olabilir mi ya da yasal itiraz hakkım varmıdır yardımlarınızı bekliyorum

• Heralde geçtiğiniz güzergah üzerindeki hız limiti 90
    Bana saçma geldi

Hata olması muhtemel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caipirinha

Heralde geçtiğiniz güzergah üzerindeki hız limiti 90
    Bana saçma geldi

Hata olması muhtemel.
    peki bu duruma bir itiraz hakkım olabilir mi sonuçta bölünmüş yol ben anlamadım bu işi
  • otobanda o kadar hızlı gidilir mi , max 106 yapman lazımdı.
    Şehir içinde serbest, otobanda baz cezayı, bir işimiz de amacına uygun yapılsa dişimi kırıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: evolvo

otobanda o kadar hızlı gidilir mi , max 106 yapman lazımdı.
    Şehir içinde serbest, otobanda baz cezayı, bir işimiz de amacına uygun yapılsa dişimi kırıcam
    Sakarya İstanbul arası giderken o yolu çok sık kullanıyorum. 130'dan aşağıda geçmedim. Yakında arabayı bırakıp otobüsle her yere gitmeye başlayacağız herhalde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mukeya

Sakarya İstanbul arası giderken o yolu çok sık kullanıyorum. 130'dan aşağıda geçmedim. Yakında arabayı bırakıp otobüsle her yere gitmeye başlayacağız herhalde...

Alıntıları Göster
    günlük limitlerini doldurmak için kurban beni seçtiler sanırım trafik şubeye itiraz etmeyi düşünüyorum bakalım sonuç alabilecekmiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skyline_GTR

günlük limitlerini doldurmak için kurban beni seçtiler sanırım trafik şubeye itiraz etmeyi düşünüyorum bakalım sonuç alabilecekmiyim

Alıntıları Göster
    Sanırım mahkemeye dava açabiliyorsunuz sadece...
  • quote:

Orijinalden alıntı: korner12

Sanırım mahkemeye dava açabiliyorsunuz sadece...

Alıntıları Göster
    geçmiş olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: MEHMETXXXX

geçmiş olsun

Alıntıları Göster
    Geçmiş olsun bana da çok saçma geldi. Sonuçları merakla bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muharrem.05

Geçmiş olsun bana da çok saçma geldi. Sonuçları merakla bekliyorum.

Alıntıları Göster
    teşekkür ederim arkadaşlar cuma günü şubeye itirazda bulunacağız olumlu olumsuz sonuçları paylaşacağım
  • Hocam stad önü şehir içi gibi olsa da yanlış hatırlamıyorsam gişelere henüz gelmemiş oluyorsunuz. Ancak gişelere yaklaştığınız için hızla ilgili levha olabilir 90 gibi filan. O sebepten olmasın.
  • Gişelere yakın mıydınız?

Sormamın sebebi gişelerin yakınlarında hız limiti düşük olabiliyor.
  • quote:

teşekkür ederim arkadaşlar cuma günü şubeye itirazda bulunacağız olumlu olumsuz sonuçları paylaşacağım

Alıntıları Göster
    Sanırım yolun o bölümünde hız sınırını belirten bir levha vb. vardır. Sizin hızınız bu limitin üstüne çıkmıştır.

İlk aklıma gelen bu oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bal974

Gişelere yakın mıydınız?

Sormamın sebebi gişelerin yakınlarında hız limiti düşük olabiliyor.
    gişelerden sonra yaklaşık 1.5-2 km falan sanırım ben bugune kadar hiç böyle hız sınırı duymadım resmen çarptılar beni
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aydoğan*

Sanırım yolun o bölümünde hız sınırını belirten bir levha vb. vardır. Sizin hızınız bu limitin üstüne çıkmıştır.

levha olup olmadığından emin değilim ama yıllardır o yolu kullanıyorum ve ilk radarla karşılaşmamla cezayı yedim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Aydoğan*

levha olup olmadığından emin değilim ama yıllardır o yolu kullanıyorum ve ilk radarla karşılaşmamla cezayı yedim

Alıntıları Göster
    Geçmiş olsun, para ile rezil olma diye buna denir..

Radar ne arar la otobanda

• quote:

gişelerden sonra yaklaşık 1.5-2 km falan sanırım ben bugune kadar hiç böyle hız sınırı duymadım resmen çarptılar beni

Alıntıları Göster
    öncelikle geçmiş olsun.

itiraz etmeden önce eğer imkanınız varsa ceza yediğiniz yere bir kez daha gidip levha, hız sınırı falan var mı bakın. daha sonra mahkemeye kadar gidebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: S0KRATES

öncelikle geçmiş olsun.

itiraz etmeden önce eğer imkanınız varsa ceza yediğiniz yere bir kez daha gidip levha, hız sınırı falan var mı bakın. daha sonra mahkemeye kadar gidebilirsiniz.

Alıntıları Göster
    cezayı yediğim yere gitmem için ortalama 80 km yol kat etmem ve artı olarak paralı otoyola tekrar girmem gerek bana astarı yüzünü geçecek gibi geldi ama tavsiyeniz için teşekkür ederim
  • quote:

cezayı yediğim yere gitmem için ortalama 80 km yol kat etmem ve artı olarak paralı otoyola tekrar girmem gerek bana astarı yüzünü geçecek gibi geldi ama tavsiyeniz için teşekkür ederim

Alıntıları Göster
    a be kuzum radar cihazsiz hiz yapilir mi? bak 107 km/h icin bile gerekli
  • quote:

Evet arkadaşlar evime ceza gelince şok oldum izmit batı gişelerinden geçtikten sonra izmit-istanbul yönünde tem bağlantı yolunda tam ismetpaşa sıtadının önünde yakalandım. Benim burada aklımı karıştıran otoyollarda hız limitini 120 olarak biliyorum bölünmüş yollarda bile hız limiti 110 nasıl oluyorda ben 107 ile paralı otoyolda ceza yiyebiliyorum. Sonuç olarak 154tl ceza bugün kapıma geldi. Bu duruma benim itiraz hakkım olabilir mi ya da yasal itiraz hakkım varmıdır yardımlarınızı bekliyorum

ford otosan p100le 190 radara girdim durunca tampon yere indi

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.