- x
Kraft Olympus Oto Koltuğu (15-36 Kg)
32 Cevap6608 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

229 Mesaj
1 Şubat 2012; 14:11:09 

Bence piyasaya göre fiyatı çok çok uygun geldi bana..

http://urun.gittigidiyo...ltugu-15-36-kg-52043863

844 Mesaj
1 Şubat 2012; 14:15:35 

Ürün fena değil. Kullanıcısı veya uzman birisi içinde kullanılan süngerin kalın olmadığını söylerse iyi olur.

Bİr diğer önemli husus ise satıcının hiç işlem kaydı yok. Birkaç kişi alsın, yorum yapsın sonra bende sipariş verebilirim.

6002 Mesaj
1 Şubat 2012; 14:51:37 

hafta başından beri bu kg grubunda koltuk bakıyorum.
ve şu sitede çok uygun fiyata görünce
http://www.ticaretmerke...tml?ref=akakce&v=1.85.3
canlı olarakta mağazada gidip inceledim.
bu fiyata güzel bir koltuk olarak görünüyor.
ancak konfor olarak (uzun yolculuklarda önemlidir) ve güvenlik olarak beni tatmin etmedi, yeterli değil.
bütçesi sınırlı olan arkadaşlar için kaçırılmaz fırsat.
bütçesi uygun olan arkadaşlar için benim yaptığım araştırmalar sonucunda tavsiye edebileceğim koltukların başında ise şu ürün geliyor.
http://www.tektoptan.co...tml?ref=akakce&v=1.74.2

Tut ki Ali'den miras kaldı sana Zülfikar, sende Ali'nin yüreği yoksa Zülfikar neye yarar?(Mevlana)

2211 Mesaj
1 Şubat 2012; 14:57:06 

arkadaşlar eğer arabanızda isofix bağlantısı varsa isofixli bir koltuk öneririm. isofix de diğer arabanın şasesine bağlıyorsunuz koltuğu yani çok daha sağlam oluyor işlem. normal koltuklarda emniyet kemeriyle bağlanıyor

2686 Mesaj
1 Şubat 2012; 15:05:37 

quote:

Orijinalden alıntı: ReJim

Ürün fena değil. Kullanıcısı veya uzman birisi içinde kullanılan süngerin kalın olmadığını söylerse iyi olur.

Bİr diğer önemli husus ise satıcının hiç işlem kaydı yok. Birkaç kişi alsın, yorum yapsın sonra bende sipariş verebilirim.

gerenk yok,arkadaşın da dediği gibi,burda da aynı fiyat
http://www.ticaretmerke...l?ref=akakce&v=1.85.7#0

229 Mesaj
1 Şubat 2012; 15:15:51 

quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

gerenk yok,arkadaşın da dediği gibi,burda da aynı fiyat
http://www.ticaretmerke...l?ref=akakce&v=1.85.7#0

aralarında 2.10 TL fark var

2686 Mesaj
1 Şubat 2012; 15:21:44 

quote:

Orijinalden alıntı: Erchank

aralarında 2.10 TL fark var

gg deki eleman güvenli değil ancak

229 Mesaj
1 Şubat 2012; 15:23:31 

quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

gg deki eleman güvenli değil ancak

Ön yargılı davranmamak lazım en başta. Bi araştırmak lazım nasıldır ne değildir, denildiği gibi daha yeni üyelik nereden biliyorsunuzki güvenli olmadığını

1031 Mesaj
1 Şubat 2012; 15:33:53 

Tam da Bebek Oto koltuğu bakarken başlığı gördüm. Bana hem ana kucağı hem de oto koltuğu lazım.

Tecrübeli arkadaşların önerilerine ihtiyacım var.

6002 Mesaj
1 Şubat 2012; 15:38:21 

quote:

Orijinalden alıntı: Arama_Botu

Tam da Bebek Oto koltuğu bakarken başlığı gördüm. Bana hem ana kucağı hem de oto koltuğu lazım.

Tecrübeli arkadaşların önerilerine ihtiyacım var.

hem anakucağı hem oto koltuğu derken 2 cocuk mu var yoksa bebeğimize iki işi görecek olan koltuklarımı kast ediyorsunuz.birde bütçe sınırınızı ve bebeğimizin kaç aylık olduğunuda söylerseniz bilgimiz ve tecrübemiz ışığında yardımcı olmaya çalışalım.

Tut ki Ali'den miras kaldı sana Zülfikar, sende Ali'nin yüreği yoksa Zülfikar neye yarar?(Mevlana)

1031 Mesaj
1 Şubat 2012; 15:44:19 

quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

hem anakucağı hem oto koltuğu derken 2 cocuk mu var yoksa bebeğimize iki işi görecek olan koltuklarımı kast ediyorsunuz.birde bütçe sınırınızı ve bebeğimizin kaç aylık olduğunuda söylerseniz bilgimiz ve tecrübemiz ışığında yardımcı olmaya çalışalım.

Evet haklısınız, mesajım tam anlaşılır olmamış. Hem ana kucağı gibi sallanan hem de gerektiğinde oto koltuğu olarak kullanabileceğim bir şeye ihtiyacım var. Nasipse 3 ay sonra oğlum olacak.
Bütçe konusu malum masraflar tavan yaptı/yapacak, ortalama 100 Tl civarı bir şey olursa iyi olur. Ama 100 Tl ciavarı pek sağlıklı olmaz derseniz mecburen rakamı yükselteceğiz.

225 Mesaj
1 Şubat 2012; 15:52:43 

@arama_botu
hayırlısı olsun, araç koltuğu için erken davranıyorsunuz. 9 aydan sonra anca kullanacağınız bir ürüne şimdiden yatırım yapmayın bence. ana kucağı yeterli ilk aşamada. içinde ana kucağı da bulunan çocuk arabaları var işinizi görecektir. Hatta ikinci el de bakabilirsiniz.

6002 Mesaj
1 Şubat 2012; 15:56:14 

allah öncelikle sağlıkla doğmayı nasip etsin dünyanın en güzel şeyine sahip olmanıza az kalmış.
bu grupta (0-13 kg) alacağınız koltuğu çok kısa süre kulanacaksınınız çocuğun gelişimine bağlı olarak muhtemelen en geç 1 yaşına kadar (biraz iri olduğundan ben oğlumda 9 ay kulanabildim kızım ise 12 aylığa kadar kullandı)
ben iki çocuğumdada şu ürünü kullandım.
bence fiyat performası son derece ideal
http://www.hizlial.com/...htm?ref=akakce&v=1.98.8
tabi bütçeyi artırdığımız durumlarda daha güvenli daha konforlu koltuklar tavsiye edilebilir.
ama benim bütçemde sizinki gibiydi ve tercihimden memnun kaldım.

1031 Mesaj
1 Şubat 2012; 15:56:27 

quote:

Orijinalden alıntı: socialworker

@arama_botu
hayırlısı olsun, araç koltuğu için erken davranıyorsunuz. 9 aydan sonra anca kullanacağınız bir ürüne şimdiden yatırım yapmayın bence. ana kucağı yeterli ilk aşamada. içinde ana kucağı da bulunan çocuk arabaları var işinizi görecektir. Hatta ikinci el de bakabilirsiniz.

9 aydan önce kullanılmıyor mu? Araçta hastane vs. gidişlerde falan kullanırım diye düşünmüştüm.

6002 Mesaj
1 Şubat 2012; 16:01:03 

birde yazmayı unutmuşum.
0-13 grubunda anakucağı oto oltuğu alacak arkadaşlar için en önemli şey anakucağının ağırlığıdır.
bunu bir kaç arkadaşıma söylememe rağmen durumun vehametini anlamayıp, yada önemsemeyip sonra çok pişman olmuşlardır.
çünkü bebeğinizi anakucağıyla beraber taşımanız gerektiği durumlar sık olacaktır (aşıya, doktora oraya buraya giderken) ve hemen arabadan kapıp ineceksiniz ama yürümeniz gereken her metre ağır bir anakucağıyla eziyet olur.
birde benim kızım bir ara anakucağında ayakta sallanarak uyumayı tercih ediyordu ne kadar kol kası yaptığımı tahmin edersiniz onun için aman ha ne kadar hafif o kadar iyi.

6002 Mesaj
1 Şubat 2012; 16:02:33 

quote:

9 aydan önce kullanılmıyor mu? Araçta hastane vs. gidişlerde falan kullanırım diye düşünmüştüm.

arkadaş oto koltuğunu için söylemiş.
sizin ilk mesajdan hem oto koltuğu hem anakucağı lazım mesajından o şekilde düşünmüş

229 Mesaj
2 Şubat 2012; 16:27:36 

Ürünü inceleme fırsatım oldu bugün. İçindeki maddesi komple strafordan yapılmış ve bu fiyata değicek bir koltuk gibi duruyor. Sadece kendi kemeri yoktu tek sorunu o olsa gerek..

6002 Mesaj
2 Şubat 2012; 16:41:13 

quote:

Orijinalden alıntı: Erchank

Ürünü inceleme fırsatım oldu bugün. İçindeki maddesi komple strafordan yapılmış ve bu fiyata değicek bir koltuk gibi duruyor. Sadece kendi kemeri yoktu tek sorunu o olsa gerek..

bu kg grubunda zaten kendi içinde kemer olmaz aracın kemeri ile koltuk sabitlenir.

706 Mesaj
5 Şubat 2012; 0:52:10 

isofix bağlantısı yok değil mi bu koltuğun ?

Kapitalistlerin genel kuralıdır, bir sistem işlerine gelmiyorsa, sistemi tıkayıp halka acı çektirip, sistemden şikayet ettirirler. Sonra da sizin için sistemi değiştirdik deyip, hem halkı kazıklarlar hem de alkış alırlar.
Bkz. Sağlık sistemi : 1 2

6002 Mesaj
5 Şubat 2012; 9:33:15 

quote:

Orijinalden alıntı: Hypericum

isofix bağlantısı yok değil mi bu koltuğun ?

yok

199 Mesaj
5 Şubat 2012; 12:35:03 

quote:

hocam senin ihtiyacın 0-13 kg aralığında olan oto koltukları. zaten genellikle ana kucağı diye geçerler. doğumdan itibaren çocuğun gelişimine göre 9-12 aya kadar kullanabilirsiniz. Muhtelif fiyatlar oluyor ana kucağında bütçenize göre bir seçim yaparsınız. Hatta ana travel setler satılıyor hem bebek arabası ve ana kucağından oluşan bir set. Ben kraft horn travel set almıştım. arabadab direk koltuğunyla alıp bebek arabasının şaşesine monte ediyordum rahat oluyordur yani. Saygılar...

ürüne gelince kraft rino ve olympus koltuğu kampanyaya soktu beraber 369 lira (rino'nun fiyatı) muhtemelen o şekilde bir kampanyadır. Zira ben 20 tl ye almıştım

624 Mesaj
9 Şubat 2012; 13:00:41 

isofix le ilgili direkt olarak şaseye bağlamak darbeyi daha çok hissettirir diyorlar....
klasik türk mantığı da olabilir, peki bu avrupalılar hala neden isofixsiz satıyor acaba?

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

624 Mesaj
21 Şubat 2012; 3:13:08 

inanamayacaksınız ama internette bile 130 civarı, mağazalarda 198tl ye kadar satılabilen bu koltuğu 64 tl ye aldım.... orjinal hemde sıfır....

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

844 Mesaj
21 Şubat 2012; 8:07:22 

quote:

Orijinalden alıntı: r7153

inanamayacaksınız ama internette bile 130 civarı, mağazalarda 198tl ye kadar satılabilen bu koltuğu 64 tl ye aldım.... orjinal hemde sıfır....

Nereden aldığınızı söyledin de bari biz de yararlanalım

624 Mesaj
21 Şubat 2012; 21:07:50 

quote:

Orijinalden alıntı: ReJim

Nereden aldığınızı söyledin de bari biz de yararlanalım

ellerinde kaldımı bilmiyorum ama mersin forum avm de S.O.S diye bir mağazadan....
başka yerlerde şubesi varmı bilmiyorum.

32 Mesaj
29 Şubat 2012; 9:17:24 

Herkese slm;

Ben oto koltuğu için karar verdim ama kullanan kimseyi bulamadım. Forum dada kimse bahsetmemiş.

Markası Kraft Encore Çocuk Oto Güvenlik Koltuğu Siyah 9-36 kg

Kullanan varsa memnun mu, bilgi verirse sevinirim. Hayırlı günler herkese...

0

Ekteki dosya (1)

2012 VW POLO 1.4 COMFORTLINE 85 PS Beyaz

325 Mesaj
29 Şubat 2012; 9:46:40 

quote:

Orijinalden alıntı: Okilometre

Herkese slm;

Ben oto koltuğu için karar verdim ama kullanan kimseyi bulamadım. Forum dada kimse bahsetmemiş.

Markası Kraft Encore Çocuk Oto Güvenlik Koltuğu Siyah 9-36 kg

Kullanan varsa memnun mu, bilgi verirse sevinirim. Hayırlı günler herkese...

0

bende bunun gibi bişey bakıyorum.
aldıktan sonra bilgilerinizi ve fiyatı paylaşırsanız sevinirim.

mothercare de %40 indirim var. 9-36 kiloda 150 TLcivarıa gelen biir koltuk vardı. ancak, 3 pozisyonlu hali yoktu bunun.

1075 Mesaj
29 Şubat 2012; 10:31:51 

Aracımda isofix var mıdır acaba? Nasıl emin olabilirim? (Toyota Avensis 1998 model)

Tuning'de yeni bir eğlence
http://forum.donanimhaber.com/m_84567654/f_//tm.htm#84567654

Bir gün

1274 Mesaj
29 Şubat 2012; 12:12:48 

ben bugün kraft rhino isofix'ini alacağım. hem isofix var hemde önünde güvenlik için ayak var.
kraftbaby.com'dan görebilirsiniz.

624 Mesaj
12 Mart 2012; 19:01:35 

1101 Mesaj
12 Mart 2012; 20:14:37 

quote:

Orijinalden alıntı: harunresitz

Aracımda isofix var mıdır acaba? Nasıl emin olabilirim? (Toyota Avensis 1998 model)

ISOFIX 2003-2004 sonrası modellerde kullanılmaya başlandı. Hatta her marke ve modele tamamen yaygınlaşması 2005-2006 yı bulur.

_-Pinokyo'yu yapan Gepetto Usta değilim ki, her odunu adam edeyim...-_

<<<===Panasonic TX-P50G10E===>>> incelemesi için buraya tıkla...

444 Mesaj
12 Mart 2012; 21:44:02 

Kampanyalı modellerde genellikle isofix malasef yok. isofix özelliği olunca fiyat fırlıyor..

CaGDaSCa
http://cagdasca.blogspot.com/

1075 Mesaj
12 Mart 2012; 23:11:23 

quote:

Orijinalden alıntı: deepkurt

ISOFIX 2003-2004 sonrası modellerde kullanılmaya başlandı. Hatta her marke ve modele tamamen yaygınlaşması 2005-2006 yı bulur.

Teşekkür ederim.

Tuning'de yeni bir eğlence
http://forum.donanimhaber.com/m_84567654/f_//tm.htm#84567654

Bir gün
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Sıcak Fırsatlar] » Sıcak Fırsatlar » Diğer Fırsatlar » Kraft Olympus Oto Koltuğu (15-36 Kg)
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.531