Şimdi Ara

Kraft Olympus Oto Koltuğu (15-36 Kg)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
8.651
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence piyasaya göre fiyatı çok çok uygun geldi bana..

http://urun.gittigidiyor.com/bebek-anne/kraft-olympus-oto-koltugu-15-36-kg-52043863

• Ürün fena değil. Kullanıcısı veya uzman birisi içinde kullanılan süngerin kalın olmadığını söylerse iyi olur.

Bİr diğer önemli husus ise satıcının hiç işlem kaydı yok. Birkaç kişi alsın, yorum yapsın sonra bende sipariş verebilirim.
  • hafta başından beri bu kg grubunda koltuk bakıyorum.
    ve şu sitede çok uygun fiyata görünce
    http://www.ticaretmerkezi.com.tr/Kraft-OLYMPUS-Oto-Koltugu-BS03-C_203002.html?ref=akakce&v=1.85.3
    canlı olarakta mağazada gidip inceledim.
    bu fiyata güzel bir koltuk olarak görünüyor.
    ancak konfor olarak (uzun yolculuklarda önemlidir) ve güvenlik olarak beni tatmin etmedi, yeterli değil.
    bütçesi sınırlı olan arkadaşlar için kaçırılmaz fırsat.
    bütçesi uygun olan arkadaşlar için benim yaptığım araştırmalar sonucunda tavsiye edebileceğim koltukların başında ise şu ürün geliyor.
    http://www.tektoptan.com/Products-bebCON_1155CO5-concord-transformer-t-oto-koltugu-sahara-.html?ref=akakce&v=1.74.2

• arkadaşlar eğer arabanızda isofix bağlantısı varsa isofixli bir koltuk öneririm. isofix de diğer arabanın şasesine bağlıyorsunuz koltuğu yani çok daha sağlam oluyor işlem. normal koltuklarda emniyet kemeriyle bağlanıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReJim

Ürün fena değil. Kullanıcısı veya uzman birisi içinde kullanılan süngerin kalın olmadığını söylerse iyi olur.

Bİr diğer önemli husus ise satıcının hiç işlem kaydı yok. Birkaç kişi alsın, yorum yapsın sonra bende sipariş verebilirim.

gerenk yok,arkadaşın da dediği gibi,burda da aynı fiyat
    http://www.ticaretmerkezi.com.tr/Kraft-OLYMPUS-Oto-Koltugu-BS03-C_203002.html?ref=akakce&v=1.85.7#0

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Ürün fena değil. Kullanıcısı veya uzman birisi içinde kullanılan süngerin kalın olmadığını söylerse iyi olur.

http://www.ticaretmerkezi.com.tr/Kraft-OLYMPUS-Oto-Koltugu-BS03-C_203002.html?ref=akakce&v=1.85.7#0

aralarında 2.10 TL fark var

• quote:

Orijinalden alıntı: Erchank

quote:

quote:

gg deki eleman güvenli değil ancak

• quote:

quote:

quote:

quote:

gg deki eleman güvenli değil ancak

Ön yargılı davranmamak lazım en başta. Bi araştırmak lazım nasıldır ne değildir, denildiği gibi daha yeni üyelik nereden biliyorsunuzki güvenli olmadığını

• Tam da Bebek Oto koltuğu bakarken başlığı gördüm. Bana hem ana kucağı hem de oto koltuğu lazım.

Tecrübeli arkadaşların önerilerine ihtiyacım var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arama_Botu

Tam da Bebek Oto koltuğu bakarken başlığı gördüm. Bana hem ana kucağı hem de oto koltuğu lazım.

hem anakucağı hem oto koltuğu derken 2 cocuk mu var yoksa bebeğimize iki işi görecek olan koltuklarımı kast ediyorsunuz.birde bütçe sınırınızı ve bebeğimizin kaç aylık olduğunuda söylerseniz bilgimiz ve tecrübemiz ışığında yardımcı olmaya çalışalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

quote:

Tam da Bebek Oto koltuğu bakarken başlığı gördüm. Bana hem ana kucağı hem de oto koltuğu lazım.

hem anakucağı hem oto koltuğu derken 2 cocuk mu var yoksa bebeğimize iki işi görecek olan koltuklarımı kast ediyorsunuz.birde bütçe sınırınızı ve bebeğimizin kaç aylık olduğunuda söylerseniz bilgimiz ve tecrübemiz ışığında yardımcı olmaya çalışalım.

Evet haklısınız, mesajım tam anlaşılır olmamış. Hem ana kucağı gibi sallanan hem de gerektiğinde oto koltuğu olarak kullanabileceğim bir şeye ihtiyacım var. Nasipse 3 ay sonra oğlum olacak.
    Bütçe konusu malum masraflar tavan yaptı/yapacak, ortalama 100 Tl civarı bir şey olursa iyi olur. Ama 100 Tl ciavarı pek sağlıklı olmaz derseniz mecburen rakamı yükselteceğiz.

• @arama_botu
    hayırlısı olsun, araç koltuğu için erken davranıyorsunuz. 9 aydan sonra anca kullanacağınız bir ürüne şimdiden yatırım yapmayın bence. ana kucağı yeterli ilk aşamada. içinde ana kucağı da bulunan çocuk arabaları var işinizi görecektir. Hatta ikinci el de bakabilirsiniz.
  • allah öncelikle sağlıkla doğmayı nasip etsin dünyanın en güzel şeyine sahip olmanıza az kalmış.
    bu grupta (0-13 kg) alacağınız koltuğu çok kısa süre kulanacaksınınız çocuğun gelişimine bağlı olarak muhtemelen en geç 1 yaşına kadar (biraz iri olduğundan ben oğlumda 9 ay kulanabildim kızım ise 12 aylığa kadar kullandı)
    ben iki çocuğumdada şu ürünü kullandım.
    bence fiyat performası son derece ideal
    http://www.hizlial.com/bebek-cocuk/bebekler-icin/pierre-cardin-ps-372-uc-fonksiyonel-anakucagi-tasima-oto-koltugu_09.034.5024.0163.htm?ref=akakce&v=1.98.8
    tabi bütçeyi artırdığımız durumlarda daha güvenli daha konforlu koltuklar tavsiye edilebilir.
    ama benim bütçemde sizinki gibiydi ve tercihimden memnun kaldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: socialworker

@arama_botu
    hayırlısı olsun, araç koltuğu için erken davranıyorsunuz. 9 aydan sonra anca kullanacağınız bir ürüne şimdiden yatırım yapmayın bence. ana kucağı yeterli ilk aşamada. içinde ana kucağı da bulunan çocuk arabaları var işinizi görecektir. Hatta ikinci el de bakabilirsiniz.

9 aydan önce kullanılmıyor mu? Araçta hastane vs. gidişlerde falan kullanırım diye düşünmüştüm.
  • birde yazmayı unutmuşum.
    0-13 grubunda anakucağı oto oltuğu alacak arkadaşlar için en önemli şey anakucağının ağırlığıdır.
    bunu bir kaç arkadaşıma söylememe rağmen durumun vehametini anlamayıp, yada önemsemeyip sonra çok pişman olmuşlardır.
    çünkü bebeğinizi anakucağıyla beraber taşımanız gerektiği durumlar sık olacaktır (aşıya, doktora oraya buraya giderken) ve hemen arabadan kapıp ineceksiniz ama yürümeniz gereken her metre ağır bir anakucağıyla eziyet olur.
    birde benim kızım bir ara anakucağında ayakta sallanarak uyumayı tercih ediyordu ne kadar kol kası yaptığımı tahmin edersiniz onun için aman ha ne kadar hafif o kadar iyi.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: socialworker

@arama_botu

9 aydan önce kullanılmıyor mu? Araçta hastane vs. gidişlerde falan kullanırım diye düşünmüştüm.

arkadaş oto koltuğunu için söylemiş.
    sizin ilk mesajdan hem oto koltuğu hem anakucağı lazım mesajından o şekilde düşünmüş
  • Ürünü inceleme fırsatım oldu bugün. İçindeki maddesi komple strafordan yapılmış ve bu fiyata değicek bir koltuk gibi duruyor. Sadece kendi kemeri yoktu tek sorunu o olsa gerek..
  • quote:

Ürünü inceleme fırsatım oldu bugün. İçindeki maddesi komple strafordan yapılmış ve bu fiyata değicek bir koltuk gibi duruyor. Sadece kendi kemeri yoktu tek sorunu o olsa gerek..

bu kg grubunda zaten kendi içinde kemer olmaz aracın kemeri ile koltuk sabitlenir.
  • isofix bağlantısı yok değil mi bu koltuğun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hypericum

isofix bağlantısı yok değil mi bu koltuğun ?

yok
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.