Şimdi Ara

HTC'nin en ince modeli Ville'in yeni bir videosu ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
7.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HTC'nin en ince modeli Ville'in yeni bir videosu ortaya çıktı

HTC'nin 2012 yılı için tanıtmayı planladığı modellerinden birisi de Ville. 8.49mm incelik ile rakiplerine karşı oldukça iddialı olan HTC Ville'nin daha önce bir Fransız sitesinde görselleri paylaşılmıştı.

1.5GHz hızında çalışan çift çekirdekli Snapdragon S4 işlemci, 4.3 inç büyüklüğünde 540 x 960 çözünülürlükte kapasitif ekran, 1GB RAM, Bluetooth 4.0, Beats Audio donanım ve yazılım desteği, 8MP kamera, 1080p video kaydı sunacağı iddia edilen HTC Ville'in en büyük kozu ise yazılım tarafında olacak.

Android 4.0 işletim sistemi üzerinde gelen HTC Ville, firmanın başarılı kullanıcı arayüzü olan Sense 4.0'ı kullanan ilk modellerden olacak. Yine bir Fransız sitesinde paylaşılan video HTC Ville'in Sense 4.0 arayüzünü kısaca tanıtıyor.

Videoda Sense 4.0'ın yeni pencere geçiş animasyonlarına sahip olduğu görülüyor. Ana ekrandaki kısayol çubuğu elden geçirilmiş. HTC widget'ları ise biraz küçültülmüş. YouTube'da bir süre görünen video firmanın müdahalesi üzerine kaldırılmış durumda.

HTC Ville Şubat ayı sonunda MWC 2012 fuarında tanıtıldıktan sonra T-Mobile logosuyla ABD pazarına giriş yapacak. Global pazara aynı adla mı çıkacağı yoksa farklı bir versiyonun mu geleceği henüz netlik kazanmadı.

• Hemen hemen her markayı kullandım sadece HTC kullanmadım. Ancak kesin kararlıyım bu sefer Htc alacağım. Cihaz cidden çok tatlı duruyor ve ekran dışında kalan bölüme bakılırsa 4.3 ekrana göre çok kaba da değil. Ayrıca menünün sağa ve sola hareket etmesinin eklenmesi benim açımdan çok iyi olmuş. Umarım logosuz olarak piyasaya çıkarsa anında alırım.
  • Çözünürlük 2011 yılının üst çözünürlüğüydü, keşke daha iyi bir yoğunluk sunsaydı. Onun dışındaki özeliklere pek yorum yapmak mümkün değil. Malumunuz kamerada lens farkı, video modunda fps ve sarsılmaya karşı tepkisi, yazılım ile diğer 1.5ghz'liklerin ne kadar önünde ya da gerisinde olacağını bilemiyoruz... Ne yazık ki öğrenmek için mayısı, almak için ağustosu ekleyeceğiz. Fiyat pahalı diye 1-2 ay da orda bekleyeceğiz. Sonra kasıma kadar alamayanlara şurda ne kaldı yeni seneye yeni modellere biraz sabret denilecek... Yine alamayacağız :(
  • Sonunda 1 GB ram olayına girdi HTC. Dahili depolama kapasitesi ne kadar acaba? Bilgi verilmemiş
  • Emin olun bir kere HTC kullanınca insanın diğer markalara bakası gelmiyor. Ville de cok hoş cihaz . özellikle tasarım acısından ince olması cok hos olmus. Fakat keşke cözünürlük 720p olsaymıs. Bide sense 4.0 ı cok merak ediyorum. İnsallah sistem kullanımını azaltmışlardır. Cünkü şu an ki senseler resmen cihazları sömürüyor.
  • Teknik özelikler çok iyi hele ram yuksek donanımlı fiyat ne kadar olur acaba?
  • Ekran hd olsa tadından yenmezdi sanki :)
    ama samoled de htc için büyük bir adım
  • alınası bi telefon. bence birazda olumlu yönden bakıp ekran çözünürlüğünün bataryaya katkısını düşünmek gerekiyor. sonuçta 540x960 kötü değil
  • Cok saglam olmus. Alinasi sart gibi :-)
  • Video kaldırılmış olabilir, yeni kopyaları yayınlandı, buyrun aşağıdan izleyebilirsiniz.
    http://www.youtube.com/watch?v=p2SCIp0-z-I
  • HTCnin tek can alıcı noktası bana göre sense arayüzü. RAM sömürmesi tam bir facia.
  • htc sense hala ve hala kasılıyor.rami inatla şu arayüze kullandırıyo htc.TW5 çok daha güzel ve kullanıcı dostu olacak inşallah.kiTW4 oldukça başarılı ram kullanımında.S2 kullanıcısı olarak sensationun çok çok yavaş kaldığını rahatlıkla söyleyebilirim.keşke biraz daha sade yapıp animasyonları azaltıp daha hızlı bi arayüz yapsa htc.
  • Bence htc: sense arayüzü,beats audio ve tasarımlarıyla öne çıkıyor.

Bende bu yüzden htc edge i alacam.

Bunda(amiral gemisi olmayanda) snapdragon s4 kullanıldığına göre tegra 3 htc için daha önemliki amiral gemisi htc edge te tegra kullanıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musti545 -- 1 Şubat 2012; 9:44:39 >
  • Neden hala ekran teknolojisince amoled ekrana geçmiyor HTC anlamıyorum. HTC nin bu işlemci ram ve ekran konusundaki ısrarı sonucu olan bataryaya oluyor.. HTC sensiz de olmuyor senlede batarya gitmiyor.. ah ahh :))
  • HTC artık Sense 4 arayüzünü de incelemelerde Samsung'un TouchWiz 4 arayüzüne yaklaştırdığına göre; artık HTC almanın hiç bir artısı kalmadı. kala kala da alüminyum gövde. Gerçi Evo 3D gibi modelleri de plastik kasaya sahip.

İşlemci konusunda da bayağı gelişme var. 2012 yılıyla birlikte ARM Cortex A9 tabanlı işlemciye nihayet (!) geçebildiler. yalnız diğer markalar A15 tasarımlı cihazlarını neredeyse tanıtmak üzereler..

Bataryaları da ayrı bir dert.
    Ekran panellerine ise hiç girmiyorum.

HTC alan arkadaşlara Sense arayüzleriyle hayırlısıyla kullanmalarını dilerim.
  • bu htc çok güzel bir markaya benziyor kullananlar memnun mu?
  • O menu ikonları ne öyle Sony nin launcherine benzemiş.
  • Hem özellikleri iyi gibi hem de ince güzel olmuş.
  • HTC ve 1gb ram tabuyu yıkmış htc:D:D tek evo 3d de vardı 1gbram:d
  • Yeniliklerde daha cesur olmasını beklerdim. Etraf çöplüğe döndü.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.