Ekran Daralması
11 Cevap2260 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

22 Mesaj
31 Ocak 2012; 21:12:16 

Lütfen Yardım 3 gün oldu kafayı yiycem w7 kullanıcısıyım ekran kartı ati radeon hd 3600 ve bilgisayar masaüstü. pes 2012 - rome tw oyunlarında ve bilgisayar açılışında , ekranın sağında ve solunda 2-3 santim siyahlık oluyor daha önce böyle bi durum yoktu . güncelleme yapıp amd vision ı da kurdum yine düzelmedi . internette de çözüm bulamadım.Ayrıca fm 2012 de bi sıkıntı yok. lütfen yardım yetkili bi abiye sesleniyorum

2413 Mesaj
31 Ocak 2012; 21:14:06 

oyun çözünürlüklerinde wide screen ı seç çözünürlükleri ile oyna düzelir

Galaxy Note 3 Kullanıcılar Kulübü
SAMSUNG GALAXY NOTE 3 - LTE [ N9005 ]
• Endüstri Mühendisliği • FENERBAHÇE • Polonya - Erasmus •
• Şimdi Çatı Katında İnziva Vakt • Her aradığınızı bulabileceğiniz mükemmel bir site •
• En son izlediğiniz film • BOŞ REKLAM ALANI • Asus N55S Serisi Kullanıcısı • Klanlar Oyuncusu •

Hey sen! Üşengeç değilsin, sadece mutsuzsun ve mutsuz insanlarda yorgun olur. Hiçbirşey yapmak istemezler...

22 Mesaj
31 Ocak 2012; 21:16:21 

üstad sağolasın ama onu denedim ayrıca bilgisayar açılışında da aynı sorun var

2413 Mesaj
31 Ocak 2012; 21:17:48 

ekran özelliklerinden ve ati yönetim panelinden çözünürlükleri değiştirmeyi denediniz mi?

Galaxy Note 3 Kullanıcılar Kulübü
SAMSUNG GALAXY NOTE 3 - LTE [ N9005 ]
• Endüstri Mühendisliği • FENERBAHÇE • Polonya - Erasmus •
• Şimdi Çatı Katında İnziva Vakt • Her aradığınızı bulabileceğiniz mükemmel bir site •
• En son izlediğiniz film • BOŞ REKLAM ALANI • Asus N55S Serisi Kullanıcısı • Klanlar Oyuncusu •

Hey sen! Üşengeç değilsin, sadece mutsuzsun ve mutsuz insanlarda yorgun olur. Hiçbirşey yapmak istemezler...

2284 Mesaj
31 Ocak 2012; 21:18:33 

ati catalyst control center da o daralmayla ilgili bir ayar mevcut.

Shergea

22 Mesaj
31 Ocak 2012; 21:29:58 

çözünürlüğü değiştirmeyi denedim olmadı . ati ccc den ayarlarda onunla ilgili bi şey göremedim ayrıca şu anda amd vision kurulu

22 Mesaj
31 Ocak 2012; 21:48:42 

24 Mesaj
31 Ocak 2012; 22:12:06 

Monitörün tuşları olan (panel) yerden genişliği ayarlasan belki bir ihtimal işe yarayabilir :)

454 Mesaj
31 Ocak 2012; 22:16:11 

birisi monitör ayarlarını kurcalamış olabilir monitörün lcd ise üzerinde bir auto tuşu olmalı ona bas manitör otomatik ayarlayacaktır genelde işe yarayan bir yöntem

Aslında herkes dahidir ama sen bir balığı ağaca tırmanma yeteneğine göre yargılarsan bütün hayatını aptal olduğuna inanarak geçirecektir.

A.Einstein

24 Mesaj
31 Ocak 2012; 22:17:12 

quote:

Orijinalden alıntı: metecan1996x

birisi monitör ayarlarını kurcalamış olabilir monitörün lcd ise üzerinde bir auto tuşu olmalı ona bas manitör otomatik ayarlayacaktır genelde işe yarayan bir yöntem

Aynen

2284 Mesaj
31 Ocak 2012; 22:18:34 

quote:

Orijinalden alıntı: metecan1996x

Benim monitorumde orginal ratio diye birşey var onu wide yaptığımda ekranı kaplıyor, orjinal yaptığımda oyun yangi çözünürlükteyse okadar küçülüyor

Shergea

22 Mesaj
31 Ocak 2012; 22:24:35 

Cevap yazan arkadaşlara teşekkürler . Pulmicort arkadaşım heryerinden öpüyorum sorun çözüldü .Dediğin gibi samsung da auto wide seçenekleri varmış, daha önce hiç işim olmamıştı o tuşla. Mesele ekranın tozunun monitör açıkken alınması gibi basit bi şeymiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamınımamını -- 31 Ocak 2012; 22:28:51 >

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

7.488