Şimdi Ara

İcewind Dale™ Enhanced Edition™ & İcewind Dale II™ ( ÇIKTI ) Türkçe Yama Çıktı! (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
257
Cevap
7
Favori
18.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Frozen Temple'dan sonra takipcilerin 4 rozetimi lazımdı dimi orda. Şimdi hatırladım da orda birini almayı unutmuştum galiba.
  • İlk oynadığımda Pomas'ı öldürememiştim xD
    ve o lanet olası trolleri yakmak adamı çileden çıkartıyordu.
  • Ice Temple'da kalıp kafayı yemiştim. böyle sinir bozucu bir şey olamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eenigmaticc

Ice Temple'da kalıp kafayı yemiştim. böyle sinir bozucu bir şey olamaz.

İcewind Dale II'de galiba.. birinci oyunda öyle bir yer hatırlamıyorum. Sinir bozucu yerler oyunun tadı tuzu biberi oluyor. x)
  • Gog.com'da crpg ler için kampanya var arkadaşlar ( İcewind Dale serisi de dahil +1 oyun da bedava )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Necochea

Gog.com'da crpg ler için kampanya var arkadaşlar ( İcewind Dale serisi de dahil +1 oyun da bedava )

Ben aldım, herkese de tavsiye ediyorum. Herşey bir yana CD/DVD'leri korumaktan sıkılmıştım, çizilecek diye dertlenmeye son :)
  • Ben IW2 ile PS:T yi aldım :) Bonus gelen hatalardan arındırılmış Temple of elemantal evil da çok iyi geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TomAmca

quote:

Gog.com'da crpg ler için kampanya var arkadaşlar ( İcewind Dale serisi de dahil +1 oyun da bedava )

Ben aldım, herkese de tavsiye ediyorum. Herşey bir yana CD/DVD'leri korumaktan sıkılmıştım, çizilecek diye dertlenmeye son :)

2 yıla kadar, bu gidişle cd/dvd devri kapanacak gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

Ben IW2 ile PS:T yi aldım :) Bonus gelen hatalardan arındırılmış Temple of elemantal evil da çok iyi geldi.

Temple of elemantal nasıl bir oyun? İcewind gibi sararmı?
  • sihirli itemleren en fazla bir tanesini kullanmak çok kötüydü ya şimdi aklıma geldi de. Ne güzel amuletle, ringlerim vardı kullanamıyordum.
  • quote:

quote:

Ben IW2 ile PS:T yi aldım :) Bonus gelen hatalardan arındırılmış Temple of elemantal evil da çok iyi geldi.

Temple of elemantal nasıl bir oyun? İcewind gibi sararmı?

Çok güzel bir RPG, hatta en iyi rol yapma ögelerine sahip. Dövüşler sıra tabanlı, partiyi gene sen kuruyorsun. 1-2 followerda alabiliyorsun sonra. Savaşçı ya da danışman şeklinde.

Ama oyun, dünyanın en buglı, bitmemiş oyunları listesine kafadan 1.2. girer, mutlaka bütün normal ve community patchlerini yapmak gerekli. GoG dan alınca baya bir düzgün geliyor, community patchlerde var galiba içinde ama tam emin değilim :)

• temple of elemental evilde rol yapma çok iyidir. Partinin aligmentına göre farklı başlangıçlar var. Aldığınız kararlar direk oyunu etkiliyor. Farklı yerlerde farklı sonlarla karşılaşabiliyorsunuz. Ama bahsedildiği gibi bug yuvası bir oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shaddar

sihirli itemleren en fazla bir tanesini kullanmak çok kötüydü ya şimdi aklıma geldi de. Ne güzel amuletle, ringlerim vardı kullanamıyordum.

BG'de de öyleydi;
    Ayrıca şimdi Skyrim oynuyorum eskisinde kaldım galiba; Wolf'la Yeti Pelt'lerini sadece altın için satmayıp armor yapabilseymişiz.
  • Neverwinter Nights 2 için Icewind Dale modu yapılmış fırsat bulunca indirip denicem.

http://neverwinter.nexusmods.com/downloads/file.php?id=31
  • quote:

Orijinalden alıntı: liero

Neverwinter Nights 2 için Icewind Dale modu yapılmış fırsat bulunca indirip denicem.

http://neverwinter.nexusmods.com/downloads/file.php?id=31

SS'lerde Easthaven ve Wyrm's Tooth Glacier Area felan harika yapılmış gibi duruyor bir nevi 3D'si diyebiliriz.
  • Baldur's Gate' e
    Enhanced versiyon geliyorsa. Bundan mütevellit İcewind Dale 'de gelir inş.
  • quote:

Baldur's Gate' e

Bakalım şu an sözleşme BG serisi içinmiş sadece, başarılı olursa İcewinde gelebilir.PST de.

Ya da BG 3 :)
  • quote:

quote:

Baldur's Gate' e

Bakalım şu an sözleşme BG serisi içinmiş sadece, başarılı olursa İcewinde gelebilir.PST de.

Ya da BG 3 :)

valla çok güzel haberler bunlar inş :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lewis Hamilton

yeni bilgisayar alınca denyecem

Şu zamandaki her pc kaldırır bu oyunu ^^

eXCELLENt choice
  • Geçenlerde GOG'dan aldım IWD I ve II'yi. Akşamları fırsat buldukça oynuyorum bu aralar. Ama uzun süredir, BG2'ye yüklendiğim için oyundaki diyalog eksikliği rahatsız etmeye başladı. Sürekli kes kes olmuyor, arada parti içi muhabbetler olması güzel olurdu. Mesela;

http://i1231.photobucket.com/albums/ee503/troilos/Baldr004.jpg

Ama oyun güzel bir hikaye oturtmuş şimdilik, diyaloglarda geçen hikayeler çok güzel.

Acemilikle bir de hata yaptım, normalde biraz manuellere bakarım, olmadı netten oyunun karakter özelliklerini anlatan yazılara bakarım. (Cheat ya da walkthrough şeklinde değil de, special abilityler, büyüler hakkında). Bu sefer partiyi kurarken balıklama girdim olaya, conjurer açtım, elimde patladı. Expansion paketi ile opposition schoollar değişmiş, magic missile bile atamıyor. Sinir oldum, oyunu biraz daha kapayım, sonra yeni parti ile bakacam duruma...

Düzeltme: Klasik resim ekleme beceriksizliği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TomAmca -- 25 Mart 2012; 8:43:22 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.