Şimdi Ara

*** SAMSUNG GALAXY Y S5360 ***

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.781
Cevap
12
Favori
229.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tüm forumu inceledim ama bu telefon için bir başlık bulamadım. Eğer varsa linkini yollarsanız sevinirim. Eğer yoksa bundan sonra bu telefon kullanıcıları bilgi, öneri, resim ve tecrübelerimizi burada paylaşırsak sevinirim.
    Saygılar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egemay -- 30 Ocak 2012; 21:24:41 >

• Kimsede bu telefondan yokmu ya?
  • Galaxy Y kullanıyorum 2hafta oldu alalı.Bana istediğiniz soruları sorabilirsiniz.
  • Bende kullanıyorum. Benimde yaklaşık 1,5 hafta oldu.
    Forumda başka kullananlar varsa bilgi ve tecrübeleri burda paylaşsak diye düşünüyorum ama....
    Bu arada benim bi sorum var;
    benim telefonda sürekli SD kart taraması yapıyo. Arada bi "sd kart beklenmedik şekilde çıkartıldı" diyo sonra 5-10 sn içinde yine sd kart taraması tamamlandı deyip normale dönüyo.
    Bu sadece bende mi böyle yoksa genel bi şey mi?
    Bunun bi çözümü varmı?
  • slm arkadaşlar bende telefonu dün aldım. ama şöyle bi sorunum var. usb kablosu ile tel i bilgisayara bağladığımda tel i görmüyor. hafıza kartını görmüyor bir türlü. sizce neden olabilir.
  • Yukarıda çıkan usb işaretini açın ve USB belleği bağla deyin. Kies programını da bilgisayarınıza kurun.
  • Ben de bir sürü olumsuz yoruma karşı aldım dün. İlk defa Android kullanan biri için gerçekten çok güzel bir telefonmuş. Ben hediye olarak aldığım için kendim kullanmayacağım. Ama kullandığınız başarılı uygulamaları paylaşırsanız güzel olur.

(ofis ve pdf uygulamaları için gerekli programlar yüklü geliyor.)
    Vidyo ve müzik çalar olarak ne kullanıyorsunuz?
    Sorunsuz kullandığınız diğer uygulamalar neler?

İlki benden olsun:
    1-AndroZip - Sıkıştırma/Açma dosyası
  • arkadaşlar bu telefonda bildirim sesini nasıl değiştirecez bir türlü bulamadım.illa kendi seslerinden mi olacak bildirim sesi.istediğimiz herhangi bir şarkıyı nasıl bildirim sesi yapacaz bulup değiştiren arkadaş var mı? yardımcı olursanız çok memnun olacam.
  • sorduğum sorunun cevabını buldum arkadaşlar. teşekkürler
  • Telefonu bugun aldim ama alttaki secenekler ve geri tuslarinda isik yanmiyor.

Sizdede mi yanmiyor yoksa led mi yok? Eger yoksa yuh samsung diyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yorgun Domates

quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

Telefonu bugun aldim ama alttaki secenekler ve geri tuslarinda isik yanmiyor.

Sizdede mi yanmiyor yoksa led mi yok? Eger yoksa yuh samsung diyorum.

Led bulunmuyor. Fiyattan kismak icin donanimda bir cok kisitlama yapilmis. Ayri olarak kamera butonuda bulunmuyor. Benim kutu iceriginde kulaklikda cikmadi. 180 liraya aldim

tamam donanımdan kısılırda led ışıktanda kısılmazya. bende kulaklık vardı.

Telefonda androide ozel led bildirim isigida yok. 500 liralik telefonda led bildirim yok, vay anasini ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hardcrss -- 15 Şubat 2012; 23:02:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oysa

sorduğum sorunun cevabını buldum arkadaşlar. teşekkürler

dostum cvbı banada söylermisin.. bende zil seslerini değiştiremiyorum
  • zil sesini değiştirmek kolay arkadaşım hangi şarkıyı zil sesi yapmak istiyorsan o şarkıyı aç müzik playerdan şarkı çalarken aşağıdaki seçeneklerin çıktığı tuşa bas zaten orda direk seçenek var zil sesi yap diye.
    başka bi yolu da şu telefon bilgisayara bağlı iken dosyalarım kısmına media diye bi klasör oluştur.sonra onun içine audio bi klasör oluştur sonra onun içinide ringtones diye bi klasör oluştur istediğin şarkıyı içine at sonra zil sesini ayarla kısmına geldiğinde attığın şarkı seçenek olarak çıkacak zaten.
    eğer bildirim sesini ve mesaj sesini değiştirmek istiyosanda oluşturduğun audio klasörünün içine notifications die bi klasör oluştur istediğin şarkıyı içine at mesaj ayarlarına girdiğinde en altta zil sesini ayarla diye bi seçenek çıkacak ordan attığın şarkıyı seçersin işlem tamam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oysa -- 16 Şubat 2012; 17:36:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahici87

quote:

Orijinalden alıntı: oysa

sorduğum sorunun cevabını buldum arkadaşlar. teşekkürler

dostum cvbı banada söylermisin.. bende zil seslerini değiştiremiyorum

zil sesini değiştirmek kolay arkadaşım hangi şarkıyı zil sesi yapmak istiyorsan o şarkıyı aç müzik playerdan şarkı çalarken aşağıdaki seçeneklerin çıktığı tuşa bas zaten orda direk seçenek var zil sesi yap diye.
    başka bi yolu da şu telefon bilgisayara bağlı iken dosyalarım kısmına media diye bi klasör oluştur.sonra onun içine audio bi klasör oluştur sonra onun içinide ringtones diye bi klasör oluştur istediğin şarkıyı içine at sonra zil sesini ayarla kısmına geldiğinde attığın şarkı seçenek olarak çıkacak zaten.
    eğer bildirim sesini ve mesaj sesini değiştirmek istiyosanda oluşturduğun audio klasörünün içine notifications die bi klasör oluştur istediğin şarkıyı içine at mesaj ayarlarına girdiğinde en altta zil sesini ayarla diye bi seçenek çıkacak ordan attığın şarkıyı seçersin işlem tamam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oysa -- 16 Şubat 2012; 17:37:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: egemay

Bende kullanıyorum. Benimde yaklaşık 1,5 hafta oldu.
    Forumda başka kullananlar varsa bilgi ve tecrübeleri burda paylaşsak diye düşünüyorum ama....
    benim telefonda sürekli SD kart taraması yapıyo. Arada bi "sd kart beklenmedik şekilde çıkartıldı" diyo sonra 5-10 sn içinde yine sd kart taraması tamamlandı deyip normale dönüyo.
    Bunun bi çözümü varmı?

bendede aynı sorunu verdi hafıza kartını ilk önce biçimlendirmen gerekiyor sorun ortadan kalkacaktır.1 aydır kullanıyorum arasıda telefon çekiyor gözüküyor ama arama yapmıyor telefonu kapatıp açınca kendine geliyor farketmezsem gün boyu ulaşılamıyor nedenini bilen varmı acaba ?

dikkatimi çeken birşey oldu sizde gördünüzmü bilmiyorum ayarlardan telefon hakkındaya basın ve android 2.3 yazan yere üst üste tıklayın çıkan resim ne anlatıyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkan86 -- 17 Şubat 2012; 18:17:53 >

• bugün telefonu kies ile bilgisayara bağladığımda yeni bir güncelleme uyarsı verdi. bugün akşam yüklerim artık. sizde kontrol edin.

ekleme: kies ile yazılımı güncelledim. 2.3.5 sürümünden 2.3.6 sürümüne yükseldi.

bu telefonun arka kapağı çok dandik. en ufak düşmede tuzla buz olur gibime geliyor. incecik çok esniyor ve kalitesiz. biraz sert olsa iyiymiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hardcrss -- 17 Şubat 2012; 19:40:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkan86

quote:

Orijinalden alıntı: egemay

Bende kullanıyorum. Benimde yaklaşık 1,5 hafta oldu.
    Bunun bi çözümü varmı?

bendede aynı sorunu verdi hafıza kartını ilk önce biçimlendirmen gerekiyor sorun ortadan kalkacaktır.1 aydır kullanıyorum arasıda telefon çekiyor gözüküyor ama arama yapmıyor telefonu kapatıp açınca kendine geliyor farketmezsem gün boyu ulaşılamıyor nedenini bilen varmı acaba ?

dikkatimi çeken birşey oldu sizde gördünüzmü bilmiyorum ayarlardan telefon hakkındaya basın ve android 2.3 yazan yere üst üste tıklayın çıkan resim ne anlatıyor ?

bu resim çıkıyor

• Ohaa bunu nasıl buldunuz abi? Kimin aklına gelir 2.3.6'nıon üzerine sürekli tıklamak?
    Edit: Şimdi araştırdım bütün gingerbread işletim sistemlerine varmış aynısı.

Bir de bu telefonun GPS bağlanma hızına hayran kaldım. En fazla 5 saniye sürüyor dışarıdayken. Bazen çat diye hemen bağlanıyor açar açmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diegorian -- 18 Şubat 2012; 10:33:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maytere

Ohaa bunu nasıl buldunuz abi? Kimin aklına gelir 2.3.6'nıon üzerine sürekli tıklamak?
    Edit: Şimdi araştırdım bütün gingerbread işletim sistemlerine varmış aynısı.

Bir de bu telefonun GPS bağlanma hızına hayran kaldım. En fazla 5 saniye sürüyor dışarıdayken. Bazen çat diye hemen bağlanıyor açar açmaz.

:) rastgele gezinirken denk geldi ilk açıklayan kişi benimdir sanırım. Sizdede belirttiğim sorun oluyor çekiyor gibi gözüküyor ama arama yapmıyor çağrı almıyor telefonu kapatıp açınca düzeliyor.. Güncellemeyi yaptım bende kies'ten kjk7 ye güncellemişti sanırım ama değişen birşey yok.
  • Gps hizi dediginiz gibi muazzam.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.