*** SAMSUNG GALAXY Y S5360 ***
1748 Cevap164317 Görüntüleme12 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1] 3 4 5 6 7 8 9 10      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Mesaj Fotoğraf Galerisi

Ekleyen : egemay
Giriş

384 Mesaj
30 Ocak 2012; 21:22:13 

Tüm forumu inceledim ama bu telefon için bir başlık bulamadım. Eğer varsa linkini yollarsanız sevinirim. Eğer yoksa bundan sonra bu telefon kullanıcıları bilgi, öneri, resim ve tecrübelerimizi burada paylaşırsak sevinirim.
Saygılar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egemay -- 30 Ocak 2012; 21:24:41 >

Erkek çocuk iLe babası arasındaki tek fark oyuncakLarının fiyatıdır..!

384 Mesaj
30 Ocak 2012; 22:05:40 

Kimsede bu telefondan yokmu ya?

34 Mesaj
8 Şubat 2012; 16:02:49 

Galaxy Y kullanıyorum 2hafta oldu alalı.Bana istediğiniz soruları sorabilirsiniz.

2011 VOLKSWAGEN POLO 1.2TDI TRENDLİNE

384 Mesaj
9 Şubat 2012; 23:28:39 

Bende kullanıyorum. Benimde yaklaşık 1,5 hafta oldu.
Forumda başka kullananlar varsa bilgi ve tecrübeleri burda paylaşsak diye düşünüyorum ama....
Bu arada benim bi sorum var;
benim telefonda sürekli SD kart taraması yapıyo. Arada bi "sd kart beklenmedik şekilde çıkartıldı" diyo sonra 5-10 sn içinde yine sd kart taraması tamamlandı deyip normale dönüyo.
Bu sadece bende mi böyle yoksa genel bi şey mi?
Bunun bi çözümü varmı?

6 Mesaj
10 Şubat 2012; 19:37:48 

slm arkadaşlar bende telefonu dün aldım. ama şöyle bi sorunum var. usb kablosu ile tel i bilgisayara bağladığımda tel i görmüyor. hafıza kartını görmüyor bir türlü. sizce neden olabilir.

2141 Mesaj
11 Şubat 2012; 11:16:12 

Yukarıda çıkan usb işaretini açın ve USB belleği bağla deyin. Kies programını da bilgisayarınıza kurun.

616 Mesaj
12 Şubat 2012; 15:33:45 

Ben de bir sürü olumsuz yoruma karşı aldım dün. İlk defa Android kullanan biri için gerçekten çok güzel bir telefonmuş. Ben hediye olarak aldığım için kendim kullanmayacağım. Ama kullandığınız başarılı uygulamaları paylaşırsanız güzel olur.

(ofis ve pdf uygulamaları için gerekli programlar yüklü geliyor.)
Vidyo ve müzik çalar olarak ne kullanıyorsunuz?
Sorunsuz kullandığınız diğer uygulamalar neler?

İlki benden olsun:
1-AndroZip - Sıkıştırma/Açma dosyası

Sorular-Cevaplar

6 Mesaj
14 Şubat 2012; 1:19:36 

arkadaşlar bu telefonda bildirim sesini nasıl değiştirecez bir türlü bulamadım.illa kendi seslerinden mi olacak bildirim sesi.istediğimiz herhangi bir şarkıyı nasıl bildirim sesi yapacaz bulup değiştiren arkadaş var mı? yardımcı olursanız çok memnun olacam.

6 Mesaj
14 Şubat 2012; 21:45:57 

sorduğum sorunun cevabını buldum arkadaşlar. teşekkürler

7824 Mesaj
15 Şubat 2012; 20:48:25 

Telefonu bugun aldim ama alttaki secenekler ve geri tuslarinda isik yanmiyor.

Sizdede mi yanmiyor yoksa led mi yok? Eger yoksa yuh samsung diyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hp G62-B01ET
Logitech Anywhere Mx
Samsung Galaxy Young S6310

7824 Mesaj
15 Şubat 2012; 21:58:06 

quote:

Orijinalden alıntı: Yorgun Domates

quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

Telefonu bugun aldim ama alttaki secenekler ve geri tuslarinda isik yanmiyor.

Sizdede mi yanmiyor yoksa led mi yok? Eger yoksa yuh samsung diyorum.

Led bulunmuyor. Fiyattan kismak icin donanimda bir cok kisitlama yapilmis. Ayri olarak kamera butonuda bulunmuyor. Benim kutu iceriginde kulaklikda cikmadi. 180 liraya aldim

tamam donanımdan kısılırda led ışıktanda kısılmazya. bende kulaklık vardı.

Telefonda androide ozel led bildirim isigida yok. 500 liralik telefonda led bildirim yok, vay anasini ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hardcrss -- 15 Şubat 2012; 23:02:05 >

Hp G62-B01ET
Logitech Anywhere Mx

6 Mesaj
16 Şubat 2012; 12:34:28 

quote:

Orijinalden alıntı: oysa

dostum cvbı banada söylermisin.. bende zil seslerini değiştiremiyorum

6 Mesaj
16 Şubat 2012; 17:27:56 

zil sesini değiştirmek kolay arkadaşım hangi şarkıyı zil sesi yapmak istiyorsan o şarkıyı aç müzik playerdan şarkı çalarken aşağıdaki seçeneklerin çıktığı tuşa bas zaten orda direk seçenek var zil sesi yap diye.
başka bi yolu da şu telefon bilgisayara bağlı iken dosyalarım kısmına media diye bi klasör oluştur.sonra onun içine audio bi klasör oluştur sonra onun içinide ringtones diye bi klasör oluştur istediğin şarkıyı içine at sonra zil sesini ayarla kısmına geldiğinde attığın şarkı seçenek olarak çıkacak zaten.
eğer bildirim sesini ve mesaj sesini değiştirmek istiyosanda oluşturduğun audio klasörünün içine notifications die bi klasör oluştur istediğin şarkıyı içine at mesaj ayarlarına girdiğinde en altta zil sesini ayarla diye bi seçenek çıkacak ordan attığın şarkıyı seçersin işlem tamam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oysa -- 16 Şubat 2012; 17:36:38 >

6 Mesaj
16 Şubat 2012; 17:29:20 

quote:

Orijinalden alıntı: sahici87

quote:

Orijinalden alıntı: oysa

dostum cvbı banada söylermisin.. bende zil seslerini değiştiremiyorum

zil sesini değiştirmek kolay arkadaşım hangi şarkıyı zil sesi yapmak istiyorsan o şarkıyı aç müzik playerdan şarkı çalarken aşağıdaki seçeneklerin çıktığı tuşa bas zaten orda direk seçenek var zil sesi yap diye.
başka bi yolu da şu telefon bilgisayara bağlı iken dosyalarım kısmına media diye bi klasör oluştur.sonra onun içine audio bi klasör oluştur sonra onun içinide ringtones diye bi klasör oluştur istediğin şarkıyı içine at sonra zil sesini ayarla kısmına geldiğinde attığın şarkı seçenek olarak çıkacak zaten.
eğer bildirim sesini ve mesaj sesini değiştirmek istiyosanda oluşturduğun audio klasörünün içine notifications die bi klasör oluştur istediğin şarkıyı içine at mesaj ayarlarına girdiğinde en altta zil sesini ayarla diye bi seçenek çıkacak ordan attığın şarkıyı seçersin işlem tamam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oysa -- 16 Şubat 2012; 17:37:34 >

220 Mesaj
17 Şubat 2012; 18:16:34 

quote:

Orijinalden alıntı: egemay

Forumda başka kullananlar varsa bilgi ve tecrübeleri burda paylaşsak diye düşünüyorum ama....
benim telefonda sürekli SD kart taraması yapıyo. Arada bi "sd kart beklenmedik şekilde çıkartıldı" diyo sonra 5-10 sn içinde yine sd kart taraması tamamlandı deyip normale dönüyo.
Bunun bi çözümü varmı?

bendede aynı sorunu verdi hafıza kartını ilk önce biçimlendirmen gerekiyor sorun ortadan kalkacaktır.1 aydır kullanıyorum arasıda telefon çekiyor gözüküyor ama arama yapmıyor telefonu kapatıp açınca kendine geliyor farketmezsem gün boyu ulaşılamıyor nedenini bilen varmı acaba ?

dikkatimi çeken birşey oldu sizde gördünüzmü bilmiyorum ayarlardan telefon hakkındaya basın ve android 2.3 yazan yere üst üste tıklayın çıkan resim ne anlatıyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkan86 -- 17 Şubat 2012; 18:17:53 >

ASUS F3SV 240DR - SAMSUNG GALAXY WONDER - LG LW 5500 - LG LA 691S - NEXT MİNİX HD

7824 Mesaj
17 Şubat 2012; 18:20:36 

bugün telefonu kies ile bilgisayara bağladığımda yeni bir güncelleme uyarsı verdi. bugün akşam yüklerim artık. sizde kontrol edin.

ekleme: kies ile yazılımı güncelledim. 2.3.5 sürümünden 2.3.6 sürümüne yükseldi.

bu telefonun arka kapağı çok dandik. en ufak düşmede tuzla buz olur gibime geliyor. incecik çok esniyor ve kalitesiz. biraz sert olsa iyiymiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hardcrss -- 17 Şubat 2012; 19:40:57 >

Hp G62-B01ET
Logitech Anywhere Mx

7824 Mesaj
17 Şubat 2012; 19:46:32 

quote:

Orijinalden alıntı: erkan86

quote:

Orijinalden alıntı: egemay

Bunun bi çözümü varmı?

bendede aynı sorunu verdi hafıza kartını ilk önce biçimlendirmen gerekiyor sorun ortadan kalkacaktır.1 aydır kullanıyorum arasıda telefon çekiyor gözüküyor ama arama yapmıyor telefonu kapatıp açınca kendine geliyor farketmezsem gün boyu ulaşılamıyor nedenini bilen varmı acaba ?

dikkatimi çeken birşey oldu sizde gördünüzmü bilmiyorum ayarlardan telefon hakkındaya basın ve android 2.3 yazan yere üst üste tıklayın çıkan resim ne anlatıyor ?

bu resim çıkıyor

Hp G62-B01ET
Logitech Anywhere Mx

2141 Mesaj
18 Şubat 2012; 10:29:39 

Ohaa bunu nasıl buldunuz abi? Kimin aklına gelir 2.3.6'nıon üzerine sürekli tıklamak?
Edit: Şimdi araştırdım bütün gingerbread işletim sistemlerine varmış aynısı.

Bir de bu telefonun GPS bağlanma hızına hayran kaldım. En fazla 5 saniye sürüyor dışarıdayken. Bazen çat diye hemen bağlanıyor açar açmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maytere -- 18 Şubat 2012; 10:33:07 >

220 Mesaj
18 Şubat 2012; 12:33:27 

quote:

Orijinalden alıntı: maytere

Ohaa bunu nasıl buldunuz abi? Kimin aklına gelir 2.3.6'nıon üzerine sürekli tıklamak?
Edit: Şimdi araştırdım bütün gingerbread işletim sistemlerine varmış aynısı.

Bir de bu telefonun GPS bağlanma hızına hayran kaldım. En fazla 5 saniye sürüyor dışarıdayken. Bazen çat diye hemen bağlanıyor açar açmaz.

:) rastgele gezinirken denk geldi ilk açıklayan kişi benimdir sanırım. Sizdede belirttiğim sorun oluyor çekiyor gibi gözüküyor ama arama yapmıyor çağrı almıyor telefonu kapatıp açınca düzeliyor.. Güncellemeyi yaptım bende kies'ten kjk7 ye güncellemişti sanırım ama değişen birşey yok.

ASUS F3SV 240DR - SAMSUNG GALAXY WONDER - LG LW 5500 - LG LA 691S - NEXT MİNİX HD

7824 Mesaj
18 Şubat 2012; 12:39:53 

Gps hizi dediginiz gibi muazzam.

Hp G62-B01ET
Logitech Anywhere Mx

2141 Mesaj
18 Şubat 2012; 12:57:48 

Ben şu ana kadar öyle bir sorunla karşılaşmadım. 3G'yi kapatıp deneyin. Çok büyük ihtimalle baz istasyonunuzun elektriği de kesildiği için 3g kapsama dışı kalıyor.

9 Mesaj
18 Şubat 2012; 18:38:44 

Bende de aynı sorun var.Kendi kendine kapalı gözüküyor.Çekmiyor.Teknik servisle görüştüm sim kartınız da sorun olabilir dedi.Simi değiştirdim yine aynı sorun var.Teknik servise getirmeyi düşünüyorum.

7824 Mesaj
18 Şubat 2012; 18:46:23 

Simdi telefonun kronik problemimi var?

Hp G62-B01ET
Logitech Anywhere Mx

9 Mesaj
18 Şubat 2012; 18:53:11 

Genel olarak böyle bir sorun yokmuş.Teknik servis öyle dedi.Bir de 600 denemeden geçtikten sonra ürün piyasaya sürülüyormuş.Ayarlarla falan bir ilgisi olabilir mi dedim yok dediler.Boş yere yeni sim aldım

7824 Mesaj
18 Şubat 2012; 19:03:13 

quote:

Orijinalden alıntı: busra332

Genel olarak böyle bir sorun yokmuş.Teknik servis öyle dedi.Bir de 600 denemeden geçtikten sonra ürün piyasaya sürülüyormuş.Ayarlarla falan bir ilgisi olabilir mi dedim yok dediler.Boş yere yeni sim aldım

Konuda fazla kisi olmadigi halde iki kiside ayni sorun olunca kronik problemmis gibi geldi.

Kardesim kullaniyor ama oyle bir problemi yok sanirim.

Hp G62-B01ET
Logitech Anywhere Mx

9 Mesaj
18 Şubat 2012; 19:11:06 

2 gün oldu bugün şimdi teknik servise gidecek.Neyse inş. çabucak sorun çözülür.

7824 Mesaj
18 Şubat 2012; 19:34:42 

quote:

2 gun oldugu icin urununuzun yenisini isteyin. Onarimi kabul etmeyin.

Hp G62-B01ET
Logitech Anywhere Mx

2141 Mesaj
18 Şubat 2012; 20:04:45 

Ürünün 3G'sini kapattınız mı?

220 Mesaj
18 Şubat 2012; 20:50:31 

quote:

Bana gore kronik bir hata sim kartlA cozulecek problem degil servisede verseniz urunu yaptik diye guncelleyip verecekler ve sorun ortadan kalkmayacak 4-5defa bu sorundan servise goturup telefon iadesi alamayan var intrnette okumustum..samsung galaxy w de kullaniyorum oda otamatik reset atiyor gunde 2defa servise verdim guncelleme yapti verdi hata devam ediyor yanlis secim yaptim samsung alarak galiba

9 Mesaj
18 Şubat 2012; 21:04:57 

3gyi kapattım yine aynı oldu tabi doğru kapattıysam nasıl kapatıldığını bir de siz tarif eder misiniz?

7824 Mesaj
18 Şubat 2012; 21:08:57 

quote:

3gyi kapattım yine aynı oldu tabi doğru kapattıysam nasıl kapatıldığını bir de siz tarif eder misiniz?

Kablosuz ag/mobil ag/yalnizca 2g aglarini kullan

Hp G62-B01ET
Logitech Anywhere Mx

2141 Mesaj
18 Şubat 2012; 21:25:46 

Şans sonuçta ben de aldım 2 haftadır kullanıyorum bana mısın demedi. Ben bir de app inventor ile program yazıyorum bu cihaza.

9 Mesaj
18 Şubat 2012; 21:50:15 

saolun inş bir etkisi olur.Evet kısmet yenisini vermiyorlar.Teknik servise gitcekmiş.Benden kaynaklı bir hata da değil sonuçta.

7824 Mesaj
18 Şubat 2012; 21:53:15 

quote:

saolun inş bir etkisi olur.Evet kısmet yenisini vermiyorlar.Teknik servise gitcekmiş.Benden kaynaklı bir hata da değil sonuçta.

Yenisini vermeleri gerekiyor aslinda ama islerine gelmediginden isi yokusa suruyorlar.

Siz diretin yenisini vermezseniz tuketici hakem heyetine sikayet edeceginizi soyleyin.

Hp G62-B01ET
Logitech Anywhere Mx

9 Mesaj
18 Şubat 2012; 21:58:12 

şimdi yaptım bakalım bir daha olacak mı?Bir de bu navigasyon uygulaması falan nasıl yükleniyor.Ben bu konuda sıfırım yardımcı olursanız sevinirim.

7824 Mesaj
18 Şubat 2012; 22:00:43 

quote:

şimdi yaptım bakalım bir daha olacak mı?Bir de bu navigasyon uygulaması falan nasıl yükleniyor.Ben bu konuda sıfırım yardımcı olursanız sevinirim.

→ 4077 SAYILI TÜKETİCİNİN KORUNMASI HAKKINDA KANUN’un 4.Maddesi “Tüketici, malın teslimi tarihinden itibaren otuz gün içerisinde ayıbı satıcıya bildirmekle yükümlüdür. Tüketici bu durumda, bedel iadesini de içeren sözleşmeden dönme, malın ayıpsız misliyle değiştirilmesi veya ayıp oranında bedel indirimi ya da ücretsiz onarım isteme haklarına sahiptir. Satıcı, tüketicinin tercih ettiği bu talebi yerine getirmekle yükümlüdür. Tüketici bu seçimlik haklarından biri ile birlikte ayıplı malın neden olduğu ölüm ve/veya yaralanmaya yol açan ve/veya kullanımdaki diğer mallarda zarara neden olan hallerde imalatçı-üreticiden tazminat isteme hakkına da sahiptir.”

→ Bu madde şu anlama gelmektedir; satın aldığınız ürün size arızalı olarak ulaştıysa ya da ilk 30 gün içinde bozuldu ise ürünün yenisi ile değiştirilmesini ya da paranızın iade edilmesini isteyebilirsiniz.

navigasyon icin pm atarsanız yardımcı olabilirim. cunku forum kuralları geregi buradan link veremiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hardcrss -- 18 Şubat 2012; 22:02:20 >

Hp G62-B01ET
Logitech Anywhere Mx

2 Mesaj
18 Şubat 2012; 22:06:04 

Arkadaşlar bende bu telofonu 3 gündür kullanıyorum.Ancak benim telofonun bir problemi var ,Telefon durduk yere sürekli kendini kapatıp yeniden açıyor ve bu çok sık oluyor.Sizce neyden dolayı böyle oluyor olabilir ve ne yapmam lazım ?yardımcı olursanız sevinirim.

9 Mesaj
18 Şubat 2012; 22:07:42 

Çok teşekkür ederim.Bunu söyleyince yok biizmle alakalı değil falan bugün bir saat tartıştım.Ama kabul etmiyorlar.Şikayet etmeyi düşünüyorum.Ama 3gyi kapattım.Şimdilik bir sorun yok.Birkaç kere aradım hala devam ediyorum başka telden bir sorun gözükmüyor.Yarına kadar bir bakim pazartesi gidip tekrar görüşürüm.

7824 Mesaj
18 Şubat 2012; 22:12:59 

quote:

Orijinalden alıntı: mavera13

Arkadaşlar bende bu telofonu 3 gündür kullanıyorum.Ancak benim telofonun bir problemi var ,Telefon durduk yere sürekli kendini kapatıp yeniden açıyor ve bu çok sık oluyor.Sizce neyden dolayı böyle oluyor olabilir ve ne yapmam lazım ?yardımcı olursanız sevinirim.

muhtemelen buna hafıza kartı sebeb oluyor.

hafıza kartını cıkarıp birkac gun deneyip sonucu gozlemleyin.

Hp G62-B01ET
Logitech Anywhere Mx

9 Mesaj
18 Şubat 2012; 22:18:08 

bence 3g ile alakalı olabilir.Yarım saattir bir sorun yok.Yeni üründe sorun olması çok ilginç.Bir de 600 kere deniyorlarmış.Ne kadar doğruysa...

7824 Mesaj
18 Şubat 2012; 22:23:12 

quote:

bence 3g ile alakalı olabilir.Yarım saattir bir sorun yok.Yeni üründe sorun olması çok ilginç.Bir de 600 kere deniyorlarmış.Ne kadar doğruysa...

navigasyon isini cozdunuz mu? pm atın demistim ama gormediniz sanırım?

Hp G62-B01ET
Logitech Anywhere Mx

9 Mesaj
18 Şubat 2012; 22:29:09 

gördüm de yeni üye oldum buraya pmnin ne olduğunu çözmeye çalışıyorum:D

2 Mesaj
18 Şubat 2012; 22:39:39 

Hafıza katrını çıkardım ancak telofon yine durduk yere kendini resetledi.:( sizce başka ne yapabilirim?

7824 Mesaj
18 Şubat 2012; 23:02:06 

quote:

Orijinalden alıntı: mavera13

Hafıza katrını çıkardım ancak telofon yine durduk yere kendini resetledi.:( sizce başka ne yapabilirim?

o zaman telefonu birkez fabrika ayarlarına dondurebilrisiniz. bu işlem telefonu ilk haline cevirir. bunu bilerek islem yapın.

Hp G62-B01ET
Logitech Anywhere Mx

2141 Mesaj
18 Şubat 2012; 23:03:02 

Telefon kendisini resetliyor ise fabrika ayarlarına geri dönün, hafıza kartı hiç takmayın. SIM kartınızı çıkartın. Telefonu belli bir süre o şekilde kullanın. Eğer tekrar aynı sorun ile karşılaşırsanız servise yollayın.

Ayıplı mal tanımına arızalı cihaz girmez. Aldığınız andan itibaren sizini sorumluluğunuzdadır. Eğer internetten alışveriş yaptıysanız 7 gün içerisinde koşulsuz iade yapabilirsiniz. Fakat gidip mağazadan aldıysanız ve ürünü kabul ettiyseniz hiç bir değişim talebinde bulunamazsınız. Servise gider ve eğer servis değişimi uygun bulursa cihazınız değişir. Nereden aldınız cihazı?

7824 Mesaj
18 Şubat 2012; 23:08:12 

quote:

Orijinalden alıntı: maytere

Telefon kendisini resetliyor ise fabrika ayarlarına geri dönün, hafıza kartı hiç takmayın. SIM kartınızı çıkartın. Telefonu belli bir süre o şekilde kullanın. Eğer tekrar aynı sorun ile karşılaşırsanız servise yollayın.

Ayıplı mal tanımına arızalı cihaz girmez. Aldığınız andan itibaren sizini sorumluluğunuzdadır. Eğer internetten alışveriş yaptıysanız 7 gün içerisinde koşulsuz iade yapabilirsiniz. Fakat gidip mağazadan aldıysanız ve ürünü kabul ettiyseniz hiç bir değişim talebinde bulunamazsınız. Servise gider ve eğer servis değişimi uygun bulursa cihazınız değişir. Nereden aldınız cihazı?

sonucta ürünü siz bozmadınız niye ayıplı kapsamına girmiyor?

Satın aldığınız mal ve hizmetin ;
- Ambalajında,etikedinde , tanıtma ve kullanma klavuzunda belirtilen,
- Satıcı tarafından vaadedilen,
- Standardında belirtilen,
Nitelik ve/veya miktarına aykırılıklardan,
- Kullanım amacı bakımından değerini veya beklediğiniz faydaları azaltan veya ortadan kaldıran eksikliklerden,
Birini taşıması durumunda bu mal veya hizmet ayıplıdır.

Hp G62-B01ET
Logitech Anywhere Mx

2141 Mesaj
18 Şubat 2012; 23:47:03 

Hocam elektronik cihazlarda özellikle cep telefonlarında durum farklı. Tüketici mahkemeleri jelatinli paket müşteri tarafından açıldıktan sonra eğer cihazda bir arıza var ise ürünün satan firma tarafından iade alınması kararı vermiyor. Sizin cihazı bozup bozmadığınız belli değil çünkü. Dikkat ederseniz o maddelerde "arıza" diye bir kelime kullanılmamış. Sadece ürün tanıtımından farklı çıkması durumunda ayıplı mal olarak değerlendirilir. Diyelimki cihazda bluetooth var yazıyordu, aldınız cihazda bluetooth yok. Direkt değiştirirsiniz. Ama internet alışverişlerinde durum farklı. 7 gün içerisinde koşulsuz iade hakkınız var. Mağaza alışverişlerinde ise görerek beğenerek aldığınız ürün. O yüzden bu tür alışverişlerde güvenilir sitelerden alış veriş yapmak gerekli.

2141 Mesaj
19 Şubat 2012; 13:08:59 

Bu konuyu android telefonlar altına taşımak lazım.

141 Mesaj
19 Şubat 2012; 13:11:26 

samsungu bu kadar değerli kılan nedir telefon bir süre sonra pert oluyor

90 Mesaj
19 Şubat 2012; 18:26:17 

arkadaşlar galaxy y de müzik çalar çalışırken arka plandaki resmi nereden değiştireceğimizi bi türlü bulamadım. yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

ayşemmmm :)

6 Mesaj
20 Şubat 2012; 13:41:14 

telefonun çekmeme problemi bende de var... gün içinde lkendi kendine kesiliyor.. ne ben arama yapabiliyorum nede bana ulaşabiliyorlar.. bu sorunu yaşayıpta çözebilen varsa lütfen paylaşsın... telefonu alalı 5 gün oldu

7824 Mesaj
20 Şubat 2012; 14:16:11 

Haydaaa herkestemi var bu?

Hp G62-B01ET
Logitech Anywhere Mx

2141 Mesaj
20 Şubat 2012; 20:03:15 

Bende yok böyle bir problem. Android sürümü 2.3.6 yüklü olarak geldi bana telefon. İsterseniz bir güncelleyin arkadaşlar.

108 Mesaj
21 Şubat 2012; 9:44:06 

Bu sorun bende de oldu arama yapmaya kalktığımda mobil ağa erişilemiyor mu ne böyle bir hata veriyordu telefonu kapattım açtım ve 4 5 gündür normal çalışıyor bu sorunla karşılaşmadım.

2004 VtecII ES Otomatik Gümüş Gri LPG

‎.................sɹǝʇ nq ʞǝʇɹıq ɐp ɐpunloʎ ʎǝsɹǝɥ ıʞuɐs...............

22 Mesaj
21 Şubat 2012; 15:47:16 

Bugün teknosa dan aldım bende arkadaşlar.C5-03 alıcaktım vazgeçtim.

Acer Aspire 5738G // İntel P7450(2.13GHz) - 15.6"HD LED - Nvdia 512MB G105M - 4GB DDR3 - 320GB HDD

2141 Mesaj