Şimdi Ara

*** SAMSUNG GALAXY Y S5360 *** (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.781
Cevap
12
Favori
229.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu telefona "viber" programını kurup da kullanan var mı?Porgram düzgün çalışıyor mu?Bu konuda bilgi verebilirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lacivert1907

Arkadaşlar bu telefona "viber" programını kurup da kullanan var mı?Porgram düzgün çalışıyor mu?Bu konuda bilgi verebilirseniz sevinirim.

evet viber çalışıyor aramalar ile denendi.
  • ya beyler şimdi ben 3g paketi aldım.bir tanıdığımdada ace var.ben turkcellim. hep üstteki şeyde e gözüküyor.ama tanıdığımdaki vodofone sanırsam 3g yazıyor ve değişiyor arada sırada.beyler bir yardım edin bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kertenkeleci

ya beyler şimdi ben 3g paketi aldım.bir tanıdığımdada ace var.ben turkcellim. hep üstteki şeyde e gözüküyor.ama tanıdığımdaki vodofone sanırsam 3g yazıyor ve değişiyor arada sırada.beyler bir yardım edin bana.

hattınızda 3g kapalıdır. sizin mesaj ile yada müşteri temsilcisi ile arayıp açtırmanız gerekiyor. E harfi ise 2gyi temsil ediyor. 3g yada H simgeleri yüksek hızlı interneti temsil eder.

3g yazarak 2323'e msj gönderiyorsunuz sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hardcrss -- 22 Mart 2012; 20:13:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

Orijinalden alıntı: kertenkeleci

ya beyler şimdi ben 3g paketi aldım.bir tanıdığımdada ace var.ben turkcellim. hep üstteki şeyde e gözüküyor.ama tanıdığımdaki vodofone sanırsam 3g yazıyor ve değişiyor arada sırada.beyler bir yardım edin bana.

hattınızda 3g kapalıdır. sizin mesaj ile yada müşteri temsilcisi ile arayıp açtırmanız gerekiyor. E harfi ise 2gyi temsil ediyor. 3g yada H simgeleri yüksek hızlı interneti temsil eder.

3g yazarak 2323'e msj gönderiyorsunuz sanırım.

ben e sanmışım. h yazıyor pardon sizi meşgul ettim.
  • Merhabalar bende bu telefonu kullanan biri olarak bir iki sorum olacak bende bu telefonu aldım fakat spottan aldım ve telefon uzerınden yada kies ten guncelleme yapamıyorum bu sekılde guncelleme yapabılen arkadaslar varsa yardımcı olursanız sevinirim. birde bu root dediğiniz nedir vede çokta gereklimidir şimdiden teşekkürler...
  • İGO ATABILIYORMUYUZ. ben bır tane kurmaya calıstım kurulum bıttı ama acamaya calısınca sd kartı takın gıbısınden bır uyarı verıyor ama sd kart zaten takılı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender

İGO ATABILIYORMUYUZ. ben bır tane kurmaya calıstım kurulum bıttı ama acamaya calısınca sd kartı takın gıbısınden bır uyarı verıyor ama sd kart zaten takılı

sd karta harita klasorunu atmamışsınız. onun uyarısını veriyor.
  • Yokmu yardımcı olabilicek kimse. birde 3G sorunu yasamaya basladım bulundugum noktada daha once rahatca kullanıyordum 3 gundur 3G de sıkıntı var 3G ye gectıgım anda ne arama yapıyor nede internete baglanıyor. gerce diğerine cevap verılmemıs bunada verılıcenı sanmıyorum ya neyse...
  • quote:

quote:

İGO ATABILIYORMUYUZ. ben bır tane kurmaya calıstım kurulum bıttı ama acamaya calısınca sd kartı takın gıbısınden bır uyarı verıyor ama sd kart zaten takılı

tşkler aksam denıycem... birde indirdigim program ekteki ismi gecerli olan program ve yenı farkettıgıme gore ekran cozunurluk bilgiside mevcut bizdeki telefonun ekran cozunurlugu daha dusuk sorun olurmu ki? sorun olursa ındırmem gereklı olan programı soylermısınz

iGOMyWay_8.4.2.139242_WVGA_800x480.apk
  • quote:

quote:

quote:

tşkler aksam denıycem... birde indirdigim program ekteki ismi gecerli olan program ve yenı farkettıgıme gore ekran cozunurluk bilgiside mevcut bizdeki telefonun ekran cozunurlugu daha dusuk sorun olurmu ki? sorun olursa ındırmem gereklı olan programı soylermısınz

iGOMyWay_8.4.2.139242_WVGA_800x480.apk

320X240 olanını ve haritayı bu linkten indirin. nasıl kuracağınız anlatılıyor.

http://www.googleandroid.gen.tr/Thread-igo-my-way-v8-4-2-139242-basarsoft-2011-10-q4-tr-poi-buildings-kktc-speedcam

• quote:

Orijinalden alıntı: kullanici3434

Yokmu yardımcı olabilicek kimse. birde 3G sorunu yasamaya basladım bulundugum noktada daha once rahatca kullanıyordum 3 gundur 3G de sıkıntı var 3G ye gectıgım anda ne arama yapıyor nede internete baglanıyor. gerce diğerine cevap verılmemıs bunada verılıcenı sanmıyorum ya neyse...

3g diye yukarıda simge beliriyormu ki ? Herkezin telefonu 3g çekerken benimkinde H çıkıyor ve 3g olmadığını anladım bu telefonda.Fiyatlarıda çok düştü satıp başka telefona yöneleceğim galiba.Çinden İphone 4s modeli getirebilirim android 2.3 960mhz'di yanlış hatırlamıyorsam.

Bende telefonu ilk aldığım zamanlarda çekiyor gözüküyor çekmiyordu arama vs yapmıyordu sorun kendiliğinden geçti daha sonra buda öyle birşey mi kapatıp açınca kendine geliyormu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkan86 -- 3 Nisan 2012; 9:40:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: erkan86

quote:

Yokmu yardımcı olabilicek kimse. birde 3G sorunu yasamaya basladım bulundugum noktada daha once rahatca kullanıyordum 3 gundur 3G de sıkıntı var 3G ye gectıgım anda ne arama yapıyor nede internete baglanıyor. gerce diğerine cevap verılmemıs bunada verılıcenı sanmıyorum ya neyse...

3g diye yukarıda simge beliriyormu ki ? Herkezin telefonu 3g çekerken benimkinde H çıkıyor ve 3g olmadığını anladım bu telefonda.Fiyatlarıda çok düştü satıp başka telefona yöneleceğim galiba.Çinden İphone 4s getirebilirim android 2.3 960mhz'di yanlış hatırlamıyorsam.

Bende telefonu ilk aldığım zamanlarda çekiyor gözüküyor çekmiyordu arama vs yapmıyordu sorun kendiliğinden geçti daha sonra buda öyle birşey mi kapatıp açınca kendine geliyormu ?

H harfinin 3.5G'yi temsil ettiğini dolayısıyla 3g'den daha hızlı olduğunu bilmiyorsunuz sanırım.

http://tr.wikipedia.org/wiki/HSDPA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hardcrss -- 30 Mart 2012; 11:17:22 >

• İphone 4s diyorsun android diyorsun , 3g yok diyorsun... Biraz boş konuşuyorsun gibi geldi bana...
  • quote:

quote:

3g diye yukarıda simge beliriyormu ki ? Herkezin telefonu 3g çekerken benimkinde H çıkıyor ve 3g olmadığını anladım bu telefonda.Fiyatlarıda çok düştü satıp başka telefona yöneleceğim galiba.Çinden İphone 4s getirebilirim android 2.3 960mhz'di yanlış hatırlamıyorsam.

Öncelikle cevabın için tşk ederim arkadaşım. 3G bende h olarak çıkıyordu sorunum o değil yani 3G yazması vs değil h hızında bağlanırken şimdi yalnızca 2g ile bağlanıyor ve ben bunu farkettim ama bana yeni bir hata ve numaralarımın kayboluşuna maaloldu çünkü ilk gun sıkıntının kartta oldugunu dusunmustum ve gittim yedek kart çıkardım. Ve sorun ne kartta ne cihazda değilmiş bugun aradım ve bulunduğum noktada çalışma oldugu soylendı gerce bu 5 gundur soylenıyordu fakat her gun duzeldıgı soylenıyordu bugun baz istasyonunun değiştiğini ve uzun surecegını soyledıler halıyle agzıma gelenı soyledım ve hattımı iptal etmelerını soyledım bu seferde bana hat iptali yapmamam için indirim önerdiler boyle trajikomik bir durum yaşadım. gunde 100 tane kampanya msjı atıyorsunuz dedim 1 tane bilgilendırme msjı atsaydınız su an ne yenı hat almıstım nede numaralarım kaybolmustu vede 5 gundur yaşadığım telefon trafiği cabası ve her seferınde bana cihazımda sıkıntı olabılıcegını soyledıler. o yuzden bende buraya yardım amaçlı msj yazdım olayın özü bu ilgin ve alakan için tekrar teşekkür ederim erkan86 kolay gelsin.

• quote:

quote:

bunu okuyunca sesli güldüm.ahahah

• tek parcalı firmware dosyasını telefona atabilen var mı ? ve nasıl atılacak bılgı verebılırmısınız...

bu arada custom rom varmış thema felan cok değişik oluyor gibi inceleyin

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1528091

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ender -- 2 Nisan 2012; 10:58:30 >
  • Orijinalden alıntı: maytere

İphone 4s diyorsun android diyorsun , 3g yok diyorsun... Biraz boş konuşuyorsun gibi geldi bana...

bunu okuyunca sesli güldüm.ahahah

Arkadaşlar bu telefonu almadan önce çin malı iphone vardı elimde pinphone marka android değil diye sattım aşırı yavaştı ve şuan piyasada sophone'un 2.3 android 4s modeli çıktı elimdeki ürünle birçok kişiyi kandırdım orjinal diye 4g olan birisi gördü ve boşunamı 2000tl para verdim dedi resmen. Aliexpress.com a girin ve sophone 4s android yazın getirtebilirseniz getirtin derim..1ghz işlemci var o telefonu tercih etme nedenim ise piyasada ki tüm orjinal ürünler dahil çinde üretilmesi.. O çok bilmiş arkadaşlarım iyice araştırsın saygılar.

Satıtığım İphone modelinin videosu..

http://www.youtube.com/watch?v=aCwwtUoBJ4k

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkan86 -- 2 Nisan 2012; 15:36:31 >

• Konumuzu saptırma gibi niyetim yok ama arkadaşlarımızın dalga geçer gibi verdikleri cevap üzerine paylaştım.Mesela bir örnek..Sophone 4s

http://www.aliexpress.com/product-fm/522876682-sophone-4S-android-2-3-smartphone-1-1-size-Multi-touch-Capacitive-screens-MTK6573-CPU-960MHZ-wholesalers.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkan86 -- 2 Nisan 2012; 15:41:49 >
  • O dediklerin iphone değil. Yandan yemişi bile olamaz onlar iphone'un. 5 yaşında mısın nesin?
    Kendin söylüyorsun Sophone 4s, pinphone diye. İsimlere bak pinpon koysalarmış bari...
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.