- x
*** SAMSUNG GALAXY Y S5360 ***
1765 Cevap183239 Görüntüleme12 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<      [2] 4 5 6 7 8 9 10      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Mesaj Fotoğraf Galerisi

Ekleyen : egemay
Giriş

217 Mesaj
22 Şubat 2012; 12:27:29 

Bende varım... 1 haftadır kullanıyorum şimdilik hiçbir sorunla karşılaşmadım...

6 Mesaj
22 Şubat 2012; 12:48:05 

arkadaşlar yeni bir soru sorcam... 2 kişi uğraştık bulamadık... sim karttaki kayıtları telefona atıp kişlere resim atamak istiyorum.. (aslında sim karttaki rehberi telefona aktaramadık)
nasıl yapıcaz paylaşabilcek varsa şimdiden teşekkür ediyorum...

117 Mesaj
22 Şubat 2012; 21:21:43 

quote:

Orijinalden alıntı: gorkem0303

Bende varım... 1 haftadır kullanıyorum şimdilik hiçbir sorunla karşılaşmadım...

Rehbere giriyorsunuz Home tuşunun yanında ki ayarlar dokunmatiğine tıkladığınız zaman alt tarafta küçük bir bölüm açılıyor oradan İçe aktar/ Dışa aktar a tıklayıp Sim karttan al dediğiniz zaman sim hafızasındaki kişileri telefona kopyalar. Böyle yaptığınız da rehbere girdiğiniz zaman aynı kayıttan 2 tane gösterir bunu da engellemek için tekrar rehber ayarlarına girip kişilerin kayıt yerini telefon hafızası yaparsanız sim numaralarını göstermez.

2004 VtecII ES Otomatik Gümüş Gri LPG

‎.................sɹǝʇ nq ʞǝʇɹıq ɐp ɐpunloʎ ʎǝsɹǝɥ ıʞuɐs...............

117 Mesaj
22 Şubat 2012; 21:25:17 

quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

Gecen hafta kies uzerinden guncelledim. Sanirim bahsrttiginiz surumdur.

Benim telefon Kies üzerinden güncellenmiyor diğer şekillere de güncellemeye çalışıyorum umarım yaparım :) gözle görülür bir değişiklik var mı?

2234 Mesaj
22 Şubat 2012; 22:03:30 

quote:

Gecen hafta kies uzerinden guncelledim. Sanirim bahsrttiginiz surumdur.

Bakmak çok kolay;
Ayarlar/Telefon Hakkında/Android Sürümü

Eğer 2.3.6 ise en güncel sürümdür.

8306 Mesaj
22 Şubat 2012; 22:03:44 

quote:

Orijinalden alıntı: Türkayemre

Benim telefon Kies üzerinden güncellenmiyor diğer şekillere de güncellemeye çalışıyorum umarım yaparım :) gözle görülür bir değişiklik var mı?

Telefonu kardesim kullandigindan birsey diyemeyecegim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hp G62-B01ET
Logitech Anywhere Mx
Samsung Galaxy Young S6310

6 Mesaj
24 Şubat 2012; 14:13:20 

quote:

Orijinalden alıntı: Türkayemre

Rehbere giriyorsunuz Home tuşunun yanında ki ayarlar dokunmatiğine tıkladığınız zaman alt tarafta küçük bir bölüm açılıyor oradan İçe aktar/ Dışa aktar a tıklayıp Sim karttan al dediğiniz zaman sim hafızasındaki kişileri telefona kopyalar. Böyle yaptığınız da rehbere girdiğiniz zaman aynı kayıttan 2 tane gösterir bunu da engellemek için tekrar rehber ayarlarına girip kişilerin kayıt yerini telefon hafızası yaparsanız sim numaralarını göstermez.

çok saol dostum.. ben o seçenekleri zaten bulmuştum ama İÇE AKTAR/DIŞA AKTAR terimleri biraz yabancı gelmişti tam olarak idrak edemedim :)) biz hep **simden telefona kopyala** terimine alıştık ondan oldu heralde,,,

ANDROİD MARKETTEN TTPOD DİYE MÜZİK ÇALAR İNDİRDİM VE KULLANIYORUM,, BÖYLE BİŞY ARAYAN ARKADAŞLARA TAVSİYE EDERİM ÇOK GÜZEL,,,

8306 Mesaj
24 Şubat 2012; 14:40:44 

müzik çalar olarak player pro öneririm.

Hp G62-B01ET
Logitech Anywhere Mx

2234 Mesaj
25 Şubat 2012; 10:58:43 

https://market.android....id=com.masscreation.rlh
Şu oyun süper arkadaşlar tavsiye ederim.

955 Mesaj
25 Şubat 2012; 17:34:05 

benim açtığım şu var:http://forum.donanimhaber.com/m_57944086/tm.htm

955 Mesaj
25 Şubat 2012; 17:41:18 

Reset sorunu hiç yaşamadım.Ama sim kartsız kullanıyorum.Tuş aydınlatma sistemi olduğunu sanıyordum.Gittim aldığım yere eğer arızalı ise servisten rapor alın dediler.Gönderdim cihazı.Aydınlatma sistemi yokmuş.+Telefonumda problem yokmuş.

9 Mesaj
26 Şubat 2012; 2:39:06 

bende bu tel. kullanıyorum marketten birşeyler indirdim kurdum sildim , sd kartı pc bağladım içine birşeyler yükledim sildim ,daha sonra birşey dikkatimi çekti tel. sinyal aldığı halde çekmiyordu, sd kartı tarayıp duruyor ara donuyordu. marketten kurduğum bir çok uygulamayı sildim sd kart taraması devam ediyor ama çekme sorunu yaşamıyorum şu ara .bence bütün sorun sd karttan oluyor donma sorunu nu çözemedim,kies programında tel görmüyor

Gigabyte P35C-DS3R, Hİ-LEVEL 2* DDR2 800 Mhz , E6550 2.33 MHZ ,WİN FAST PX8600GTHD 256 GDDR3,Seagate 250GB sata2 16mb cache HDD,SKY STAR 2,LG DVD,400 W

955 Mesaj
26 Şubat 2012; 10:18:52 

quote:

Orijinalden alıntı: lilolilo

bende bu tel. kullanıyorum marketten birşeyler indirdim kurdum sildim , sd kartı pc bağladım içine birşeyler yükledim sildim ,daha sonra birşey dikkatimi çekti tel. sinyal aldığı halde çekmiyordu, sd kartı tarayıp duruyor ara donuyordu. marketten kurduğum bir çok uygulamayı sildim sd kart taraması devam ediyor ama çekme sorunu yaşamıyorum şu ara .bence bütün sorun sd karttan oluyor donma sorunu nu çözemedim,kies programında tel görmüyor

Her açılıp kapandığında sd kart taraması yapar.

2234 Mesaj
26 Şubat 2012; 12:58:14 

SD kartı biçimlendirin, sorununuz çözülecektir.

34 Mesaj
26 Şubat 2012; 16:14:26 

Kronik bazı sıkıntılar bendede var sd kart beklenmedik şekilde çıkarıldı diye hata alıyorum bazen ama kurulu programlarımda sorun yok .Telefon çektiği halde aramaya çalıştığım kişileri aramaya çalışsamda olmadı Ekrana geliyor ama ses dahi yoktu.Tabi bu durum iki yönlü sizede ulaşılamıyor.Şu ara bu hatayı vermiyor nedense.2 tane aldım.Birinde çok daha fazla bu hatayı verdi .Servise yolladık yazılım aynı ama telefon geri geldiğinde bazı ikonlar değişmiş .Şuanlık sıkıntı çözüldü gibi ama benimkide aynı hatayı verirse diğeri gibi servise yollamak zorunda kalıcam.Bu saydıklarım haricinde herşey çok güzel ve sorunsuz.

2011 VOLKSWAGEN POLO 1.2TDI TRENDLİNE

2 Mesaj
27 Şubat 2012; 17:47:01 

Arkadaşlar bende bu telefonu almayı düşünüyorum sesi yüksekmi?Şimdiden teşekkürler...

217 Mesaj
27 Şubat 2012; 19:13:38 

quote:

Orijinalden alıntı: monster9

Arkadaşlar bende bu telefonu almayı düşünüyorum sesi yüksekmi?Şimdiden teşekkürler...

öyle çok çok yüksek değil ama yeterli gibi. Ama adroidler için ses yükselten programlar var

2 Mesaj
28 Şubat 2012; 12:53:27 

quote:

Orijinalden alıntı: gorkem0303

öyle çok çok yüksek değil ama yeterli gibi. Ama adroidler için ses yükselten programlar var

Verdiğin bilgi için teşekkürler

2234 Mesaj
1 Mart 2012; 11:19:50 

Dealextreme'den bu cihaz için pil sipariş ettim. Dün geldi, 1500 mah değerinde ve gerçekten de üzerinde gelen pile göre daha uzun süre idare ediyor cihazı, fiyatı da sadece 8.5 TL. Almak isteyenler için link:
http://www.dealextreme....y-y-s-5360-black-107728

730 Mesaj
1 Mart 2012; 15:06:19 

Artık ben de Galaxy Y kullanıcısıyım. Bir tane de kendime aldım.

quote:

Orijinalden alıntı: maytere

Dealextreme'den bu cihaz için pil sipariş ettim. Dün geldi, 1500 mah değerinde ve gerçekten de üzerinde gelen pile göre daha uzun süre idare ediyor cihazı, fiyatı da sadece 8.5 TL. Almak isteyenler için link:
http://www.dealextreme....y-y-s-5360-black-107728

Ürün ne kadar zamanda ulaştı acaba?Bu arada yeni bir güncelleme daha çıkmış.

Sorular-Cevaplar

2234 Mesaj
1 Mart 2012; 17:30:30 

17 günde geldi. Eğer 15$ üzerinde alışveriş yaparsanız ücretsiz kargo takibi yapabiliyorsunuz. Hangi güncelleme acaba version nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maytere -- 1 Mart 2012; 17:34:49 >

2234 Mesaj
1 Mart 2012; 20:31:49 

https://market.android....GFwZXIuZ2FsYXhpZXMiXQ..
Yukarıdaki canlı duvar kağıdı uyumlu gösteriyor fakat çalışmıyor bende. Deneyen var mı başka?

26 Mesaj
2 Mart 2012; 20:23:06 

bende artık galaxy y s5360 kullanıcısıyım.başlangıçta yapılacak önerileriniz varmı ??

26 Mesaj
3 Mart 2012; 11:08:30 

adobe flash player desteklemiyor..

730 Mesaj
4 Mart 2012; 16:14:33 

5 gün önce teknosa.com'dan alınmış ürünün hoparlörü patlamış, son seste bazı müzik parçaları çızırtılı bir şekilde çalınıyor.
Sizce ne yapmalı?
Hiçbir şey yapmamak mı?
Garantiye göndermek mi?
Bir hafta olmadığı için teknosa.com'dan iade veya değişim talebinde bulunmak mı?

Yalnız şöyle bir durum daha var: Büyük ihtimalle hoparlörün patlama sebebi hoparlör alta gelecek biçimdeyken sert bir zemin üzerinde müzik dinlenilmesi, bu durumda ben kullanıcı hatası olduğunu düşündüğümden iadenin vicdanen beni rahatsız edeceğini düşünüyorum. Acaba düşündüğüm doğru mu yoksa o şekilde müzik dinlemekle hoparlörün patlamaması mı gerekirdi?

Sorular-Cevaplar

8306 Mesaj
4 Mart 2012; 16:45:02 

bu yüzden hoparlör patlamaz. iade talebinde bulunun.

Hp G62-B01ET
Logitech Anywhere Mx

730 Mesaj
4 Mart 2012; 16:50:04 

quote:

bu yüzden hoparlör patlamaz. iade talebinde bulunun.

Peki değişim talebinde bulunabiliyor muyum? Talebi teknosa'ya mı yoksa Samsung'a mı ileteceğim?

Sorular-Cevaplar

8306 Mesaj
4 Mart 2012; 17:07:37 

quote:

Orijinalden alıntı: bilgi@sayar

Peki değişim talebinde bulunabiliyor muyum? Talebi teknosa'ya mı yoksa Samsung'a mı ileteceğim?

Teknosaya.

Hp G62-B01ET
Logitech Anywhere Mx

2234 Mesaj
4 Mart 2012; 20:53:10 

İnternetten aldıysanız koşulsuz iade edebilirsiniz 7 gün içerisinde. Hoparlörün patladığından emin misiniz peki?
Bir de beyker yukarıdaki canlı duvar kağıdı uyumlu gösteriyor fakat çalışmıyor bende. Bi deneyip sonuç bildirir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maytere -- 4 Mart 2012; 20:56:03 >

730 Mesaj
4 Mart 2012; 21:12:35 

quote:

Orijinalden alıntı: maytere

İnternetten aldıysanız koşulsuz iade edebilirsiniz 7 gün içerisinde. Hoparlörün patladığından emin misiniz peki?
Bir de beyker yukarıdaki canlı duvar kağıdı uyumlu gösteriyor fakat çalışmıyor bende. Bi deneyip sonuç bildirir misiniz?

Bende de aynı cihaz olduğu için karşılaştırdım boş yere göndermeyelim diye, resmen patlamış.

Sorular-Cevaplar

2234 Mesaj
4 Mart 2012; 21:43:11 

O halde 7 günü geçmediyse hemen şimdi gönderin. Sitelerinde gerekli bilgiyi bulabilirsiniz gönderim için gerekli olan. Bir de şu wallpaper olayını dener misiniz sizden rica etsem. Menüden seçebiliyorum fakat arka plana uygulanmıyor.

730 Mesaj
4 Mart 2012; 22:55:47 

Verdiğiniz linkteki canlı duvar kağıdı çalışmıyor.

Sorular-Cevaplar

2234 Mesaj
5 Mart 2012; 8:35:17 

Teşekkürler denediğiniz için...

955 Mesaj
6 Mart 2012; 10:55:58 

samsung'a gidip rapor alıyorsunuz.sonra teknosa değiştiriyor.

730 Mesaj
12 Mart 2012; 15:47:18 

quote:

Orijinalden alıntı: Impression

Arkadaşlar bu telefonu almayı düşünüyorum,
-Kullanan arkadaşlar pişman mı ? yoksa memnunlar mı ?
-Bunun yerine şunu al diyebileceğini ürün varmı ?
-Root işlemi vs yaptınız mı?
-Oyunlar ve uygulamalarda çözünürlük sorunu yaşıyor musunuz? sıkıntı oluyor mu? (Örn,haber sitelerinin uygulamaları var çalışıyormu ntvmsnbc gibi?)

Cevaplarınız bekliyorum

Memnunum.
Bunun çift hatlısı çıkmış, 1 ay önce olsaydı onu düşünürdüm ama bu telefon bu fiyata alınabilecek en iyi telefon diyebilirim.
Yapmadım.
Şu ana kadar çalışmayan bir uygulama olmadı, sadece üstteki canlı duvar kağıdı çalışmadı.

Sorular-Cevaplar

301 Mesaj
12 Mart 2012; 21:32:11 

Bu telefonla youtube gibi sitelerden video izleyebiliyor musunuz?

730 Mesaj
12 Mart 2012; 21:57:10 

quote:

Orijinalden alıntı: Gibson SG

Bu telefonla youtube gibi sitelerden video izleyebiliyor musunuz?

Şu anda sizin için youtube ve dailymotion'u denedim, ikisi de sorunsuz olarak çalışıyor kendi tarayıcısında.

@Impression o uygulamaların hiçbirini kullanmadığım için bilemiyorum ama kullanan arkadaşlar varsa yorumlayacaklardır.

Sorular-Cevaplar

955 Mesaj
12 Mart 2012; 22:18:42 

quote:

Orijinalden alıntı: Impression

Arkadaşlar bu telefonu almayı düşünüyorum,
-Kullanan arkadaşlar pişman mı ? yoksa memnunlar mı ?
-Bunun yerine şunu al diyebileceğini ürün varmı ?
-Root işlemi vs yaptınız mı?
-Oyunlar ve uygulamalarda çözünürlük sorunu yaşıyor musunuz? sıkıntı oluyor mu? (Örn,haber sitelerinin uygulamaları var çalışıyormu ntvmsnbc gibi?)

Cevaplarınız bekliyorum

bu telefonu vatan computer'dan 385 tlye aldım.bu paraya en iyi cihaz.ama bu cihazı 530 tlye alcaksanız kazık yersiniz.root işlemi yapmadım.angry birds oyununda çözünürlük sıkıntıszı var ama oynuyorsunuz.
birkaç uygulama önerebilirim:
battery solo widget
cnn türk
avg
milyoner
özlü sözler
ımdb
moboplayer
tureng sözlük
ninja chicken(öneri)
viber
ve go locker sayesinde android 4.0 kilit ekranı(yüz tanıma değil)

8306 Mesaj
12 Mart 2012; 22:43:48 

telefon iyi güzelde ekran çözünürlüğü çok düşük. forumun mobil sürümünde yazılar okunmuyor neredeyse. en azından 320X480 olmalıydı. 500 lira para verdik.

ayrıca 400 lira olsa daha fiyatını hakediyor olur.

Hp G62-B01ET
Logitech Anywhere Mx

301 Mesaj
13 Mart 2012; 8:46:34 

quote:

Şu anda sizin için youtube ve dailymotion'u denedim, ikisi de sorunsuz olarak çalışıyor kendi tarayıcısında.

@Impression o uygulamaların hiçbirini kullanmadığım için bilemiyorum ama kullanan arkadaşlar varsa yorumlayacaklardır.

Tesekkur ederim hocam

229 Mesaj
14 Mart 2012; 13:46:59 

Telefonu root olan varmı acaba ? Benim telefonum aldığımdan beri kendiliğinden rootlu. Nasıl Anlarız Root'lu olduğunu ; Telefonu kapatın daha sonra ses açma kısma tuşundan ses yükseltmeye + telefonu açma tuşuna + ortadaki tuşa (dokunmatiklere değil) basılı tutun aynı anda bekleyin telefon açılınca önünüze kodlar gelecekmi ? Gelirse eğer telefonunuz rootludur + ekrandan çıkmak için yine orta tuşa basmalısınız telefon kapanıp tekrar kendi açılacaktır.

SAMSUNG GALAXY WONDER - GM DISCOVERY ELİTE - LG D802 G2 - LG LW5500 - LG LA691S

229 Mesaj
15 Mart 2012; 12:03:20 

quote:

Orijinalden alıntı: kertenkeleci

bu telefonu vatan computer'dan 385 tlye aldım.bu paraya en iyi cihaz.ama bu cihazı 530 tlye alcaksanız kazık yersiniz.root işlemi yapmadım.angry birds oyununda çözünürlük sıkıntıszı var ama oynuyorsunuz.
birkaç uygulama önerebilirim:
battery solo widget
cnn türk
avg
milyoner
özlü sözler
ımdb
moboplayer
tureng sözlük
ninja chicken(öneri)
viber
ve go locker sayesinde android 4.0 kilit ekranı(yüz tanıma değil)

Go locker markette uyumsuz gibi gözüküyor indirtmiyor apk sı varmı acaba ?

Navigasyon kullanan varmı acaba ? Hiç bakma fırsatım olmadı sesli şekilde yol tarifi mümkünmü ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkan86 -- 15 Mart 2012; 12:10:10 >

22 Mesaj
15 Mart 2012; 12:14:15 

Arkadaşlar kafama takılan bir durum var.Ram i temizliyorum, bir süre sonra kendi kendine programlar oraya yerleşiyor(Mail, google maps, social hubs gibi).Bunlara bi çözüm var mı?

Acer Aspire 5738G // İntel P7450(2.13GHz) - 15.6"HD LED - Nvdia 512MB G105M - 4GB DDR3 - 320GB HDD

8306 Mesaj
15 Mart 2012; 13:35:35 

quote:

Orijinalden alıntı: 26engin26

Arkadaşlar kafama takılan bir durum var.Ram i temizliyorum, bir süre sonra kendi kendine programlar oraya yerleşiyor(Mail, google maps, social hubs gibi).Bunlara bi çözüm var mı?

Kapatmayin onlari arka planda dursunlar. Zaten kapatamazsinizda. Sistem kendini ona gore ayarlar. Programla kapatmak daha cok sarj tuketiyor.

Hp G62-B01ET
Logitech Anywhere Mx

8306 Mesaj
15 Mart 2012; 13:37:22 

quote:

Orijinalden alıntı: erkan86

Go locker markette uyumsuz gibi gözüküyor indirtmiyor apk sı varmı acaba ?

Navigasyon kullanan varmı acaba ? Hiç bakma fırsatım olmadı sesli şekilde yol tarifi mümkünmü ?

Go lockeri marketten kurdum ben.

Igo my way yada sygic yukleyerek sesli navigasyona kavusabilirsiniz.

Hp G62-B01ET
Logitech Anywhere Mx

22 Mesaj
15 Mart 2012; 14:14:00 

quote:

Kapatmayin onlari arka planda dursunlar. Zaten kapatamazsinizda. Sistem kendini ona gore ayarlar. Programla kapatmak daha cok sarj tuketiyor.

Advanced Task Killer ve Go Widget Task manager var masaüstünde bunları kullanıyorum.Yani bunları programlada kapatsak gene açılacaklar demek.İşletim sistemi yapısıyla alakalı bi durum heralde.

Acer Aspire 5738G // İntel P7450(2.13GHz) - 15.6"HD LED - Nvdia 512MB G105M - 4GB DDR3 - 320GB HDD

8306 Mesaj
15 Mart 2012; 14:15:45 

quote:

Orijinalden alıntı: 26engin26

Advanced Task Killer ve Go Widget Task manager var masaüstünde bunları kullanıyorum.Yani bunları programlada kapatsak gene açılacaklar demek.İşletim sistemi yapısıyla alakalı bi durum heralde.

evet işletim sistemiyle alakalı bir durum. kapatmanızı tavsiye etmem. sistem kararlılığını bozmayın.

Hp G62-B01ET
Logitech Anywhere Mx

229 Mesaj
16 Mart 2012; 12:13:21 

Yeni güncelleme gelmiş arkadaşlar.Dün güncelledim XXXLA2 pek bir değişiklik yok gibi sadece arama kısmında ki sürükleme ile açma yeri değişmiş yuvarlak halka şeklinde büyüyor bence biraz kötü olmuş kies üzerinden güncellemeyi yapamadım bu sefer nedense sadece tel üzerinden yaptırdı telefonumda kendiliğinden rootlu şüpheleniyorum acaba kaçak mı diye.Performans açısından çok güzel galaxy wonder var onun açmadığı yada takıldığı uygulamaları falan tıkır tıkır yapıyor. Mesela Sbp Shell 3d galaxy Y de sorunsuz kullanıyorum takılma falan yok menüyü çevirtirken ama wonder'da takılıyor kasıyor gibi oluyor.

0

0

0

0

0

0

Birkaç ekran görüntüsü yakaladım telefon üzerinden kullanan varmı acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkan86 -- 16 Mart 2012; 12:18:21 >

730 Mesaj
16 Mart 2012; 17:49:21 

quote:

Bende de aynı cihaz olduğu için karşılaştırdım boş yere göndermeyelim diye, resmen patlamış.

Cihaz yenisiyle değiştirildi arkadaşlar.

Sorular-Cevaplar

730 Mesaj
16 Mart 2012; 17:55:12 

quote:

Artık ben de Galaxy Y kullanıcısıyım. Bir tane de kendime aldım.

Bu arada yeni bir güncelleme daha çıkmış.

Bu güncelleme telefonu sanki biraz yavaşlattı gibi @erkan86'nın bahsettiği güncelleme. Çok az da olsa hissediliyor, sizlerde durum nedir acaba?

Ayrıca benim telefon rootlu değil.

Sorular-Cevaplar

117 Mesaj
16 Mart 2012; 18:18:07 

Bende Odin üzerinden XXLA2 güncellemesini bugün yaptım herhangi bir kasılma yok yada yavaşlama yok şimdilik

730 Mesaj
16 Mart 2012; 19:20:29 

quote:

Cihaz yenisiyle değiştirildi arkadaşlar.

Yeni gelen cihazda az önce "android uygulaması kendini kapattı" gibi bir uyarı mesajı verdi, sonra telefonu ilk açtığımız zaman gelen androide dokunun ekranı geldi bu ekrandan çıktım, daha sonra yalnızca arama yapılan tuşlar kısmı ve rehber kısmı göründü. Telefonu kapatıp açtığımda ayarları değişmemiş bir şekilde geldi.

Sormak istediğim acaba bana gönderilen telefon sıfır değilde iade bir telefon mu? IMEI numarasından bunu sorgulama imkanımız var mı?

Sorular-Cevaplar

1807 Mesaj
16 Mart 2012; 21:15:03 

Merhaba arkadaşlar;
Bugün Gio veya bunu almak için gittim amacım android ve ufak bir telefon almaktı,Gio ile karşılaştırdım ve bunu almaya karar verdim,daha küçük ergonomik bir cihaz gibi geldi.Ekran kaliteleride her ne kadar gio ile baya farklı olsada (256bine/16milyon renk-240x320/320x480) aynı gibi göründü gözüme,yani gördüğüm hiçbir kusuru yoktu cihazın.Diğer telefonum iphone ile karşılaştırdığımda tepki süresi vs hiçbir farklılık göremedim.Gayet uygun fiyata kaliteli bir cihaz yapmış samsung
Aranıza katıldım bende,2 gün içinde teslim alacağım ilk android deniyimim olacak bakalım nasılmış umarım memnun kalırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XnetaS -- 16 Mart 2012; 22:06:59 >

229 Mesaj
16 Mart 2012; 23:33:48 

quote:

Bu güncelleme telefonu sanki biraz yavaşlattı gibi @erkan86'nın bahsettiği güncelleme. Çok az da olsa hissediliyor, sizlerde durum nedir acaba?

Ayrıca benim telefon rootlu değil.

Bende su zamana kadar hic yavasladigini gormedim aksine performans yonunden cok memnunum ama pil 2gun gitmiyor.