Şimdi Ara

*** SAMSUNG GALAXY Y S5360 *** (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.781
Cevap
12
Favori
229.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende varım... 1 haftadır kullanıyorum şimdilik hiçbir sorunla karşılaşmadım...
  • arkadaşlar yeni bir soru sorcam... 2 kişi uğraştık bulamadık... sim karttaki kayıtları telefona atıp kişlere resim atamak istiyorum.. (aslında sim karttaki rehberi telefona aktaramadık)
    nasıl yapıcaz paylaşabilcek varsa şimdiden teşekkür ediyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkem0303

Bende varım... 1 haftadır kullanıyorum şimdilik hiçbir sorunla karşılaşmadım...

Rehbere giriyorsunuz Home tuşunun yanında ki ayarlar dokunmatiğine tıkladığınız zaman alt tarafta küçük bir bölüm açılıyor oradan İçe aktar/ Dışa aktar a tıklayıp Sim karttan al dediğiniz zaman sim hafızasındaki kişileri telefona kopyalar. Böyle yaptığınız da rehbere girdiğiniz zaman aynı kayıttan 2 tane gösterir bunu da engellemek için tekrar rehber ayarlarına girip kişilerin kayıt yerini telefon hafızası yaparsanız sim numaralarını göstermez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

Orijinalden alıntı: Türkayemre

Ocak 2012 - S5360XXLA2 - Android 2.3.6 Gingerbreand sürümü çıktı bildiğiniz gibi günceleme yapabilen var mı?

Gecen hafta kies uzerinden guncelledim. Sanirim bahsrttiginiz surumdur.

Benim telefon Kies üzerinden güncellenmiyor diğer şekillere de güncellemeye çalışıyorum umarım yaparım :) gözle görülür bir değişiklik var mı?
  • quote:

quote:

Ocak 2012 - S5360XXLA2 - Android 2.3.6 Gingerbreand sürümü çıktı bildiğiniz gibi günceleme yapabilen var mı?

Bakmak çok kolay;
    Ayarlar/Telefon Hakkında/Android Sürümü

Eğer 2.3.6 ise en güncel sürümdür.
  • quote:

quote:

quote:

Benim telefon Kies üzerinden güncellenmiyor diğer şekillere de güncellemeye çalışıyorum umarım yaparım :) gözle görülür bir değişiklik var mı?

Telefonu kardesim kullandigindan birsey diyemeyecegim.

• quote:

quote:

Bende varım... 1 haftadır kullanıyorum şimdilik hiçbir sorunla karşılaşmadım...

Rehbere giriyorsunuz Home tuşunun yanında ki ayarlar dokunmatiğine tıkladığınız zaman alt tarafta küçük bir bölüm açılıyor oradan İçe aktar/ Dışa aktar a tıklayıp Sim karttan al dediğiniz zaman sim hafızasındaki kişileri telefona kopyalar. Böyle yaptığınız da rehbere girdiğiniz zaman aynı kayıttan 2 tane gösterir bunu da engellemek için tekrar rehber ayarlarına girip kişilerin kayıt yerini telefon hafızası yaparsanız sim numaralarını göstermez.

çok saol dostum.. ben o seçenekleri zaten bulmuştum ama İÇE AKTAR/DIŞA AKTAR terimleri biraz yabancı gelmişti tam olarak idrak edemedim :)) biz hep **simden telefona kopyala** terimine alıştık ondan oldu heralde,,,

ANDROİD MARKETTEN TTPOD DİYE MÜZİK ÇALAR İNDİRDİM VE KULLANIYORUM,, BÖYLE BİŞY ARAYAN ARKADAŞLARA TAVSİYE EDERİM ÇOK GÜZEL,,,

• müzik çalar olarak player pro öneririm.
  • https://market.android.com/details?id=com.masscreation.rlh
    Şu oyun süper arkadaşlar tavsiye ederim.
  • benim açtığım şu var:http://forum.donanimhaber.com/m_57944086/tm.htm
  • Reset sorunu hiç yaşamadım.Ama sim kartsız kullanıyorum.Tuş aydınlatma sistemi olduğunu sanıyordum.Gittim aldığım yere eğer arızalı ise servisten rapor alın dediler.Gönderdim cihazı.Aydınlatma sistemi yokmuş.+Telefonumda problem yokmuş.
  • bende bu tel. kullanıyorum marketten birşeyler indirdim kurdum sildim , sd kartı pc bağladım içine birşeyler yükledim sildim ,daha sonra birşey dikkatimi çekti tel. sinyal aldığı halde çekmiyordu, sd kartı tarayıp duruyor ara donuyordu. marketten kurduğum bir çok uygulamayı sildim sd kart taraması devam ediyor ama çekme sorunu yaşamıyorum şu ara .bence bütün sorun sd karttan oluyor donma sorunu nu çözemedim,kies programında tel görmüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: lilolilo

bende bu tel. kullanıyorum marketten birşeyler indirdim kurdum sildim , sd kartı pc bağladım içine birşeyler yükledim sildim ,daha sonra birşey dikkatimi çekti tel. sinyal aldığı halde çekmiyordu, sd kartı tarayıp duruyor ara donuyordu. marketten kurduğum bir çok uygulamayı sildim sd kart taraması devam ediyor ama çekme sorunu yaşamıyorum şu ara .bence bütün sorun sd karttan oluyor donma sorunu nu çözemedim,kies programında tel görmüyor

Her açılıp kapandığında sd kart taraması yapar.
  • SD kartı biçimlendirin, sorununuz çözülecektir.
  • Kronik bazı sıkıntılar bendede var sd kart beklenmedik şekilde çıkarıldı diye hata alıyorum bazen ama kurulu programlarımda sorun yok .Telefon çektiği halde aramaya çalıştığım kişileri aramaya çalışsamda olmadı Ekrana geliyor ama ses dahi yoktu.Tabi bu durum iki yönlü sizede ulaşılamıyor.Şu ara bu hatayı vermiyor nedense.2 tane aldım.Birinde çok daha fazla bu hatayı verdi .Servise yolladık yazılım aynı ama telefon geri geldiğinde bazı ikonlar değişmiş .Şuanlık sıkıntı çözüldü gibi ama benimkide aynı hatayı verirse diğeri gibi servise yollamak zorunda kalıcam.Bu saydıklarım haricinde herşey çok güzel ve sorunsuz.
  • Arkadaşlar bende bu telefonu almayı düşünüyorum sesi yüksekmi?Şimdiden teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: monster9

Arkadaşlar bende bu telefonu almayı düşünüyorum sesi yüksekmi?Şimdiden teşekkürler...

öyle çok çok yüksek değil ama yeterli gibi. Ama adroidler için ses yükselten programlar var
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: monster9

Arkadaşlar bende bu telefonu almayı düşünüyorum sesi yüksekmi?Şimdiden teşekkürler...

öyle çok çok yüksek değil ama yeterli gibi. Ama adroidler için ses yükselten programlar var

Verdiğin bilgi için teşekkürler
  • Dealextreme'den bu cihaz için pil sipariş ettim. Dün geldi, 1500 mah değerinde ve gerçekten de üzerinde gelen pile göre daha uzun süre idare ediyor cihazı, fiyatı da sadece 8.5 TL. Almak isteyenler için link:
    http://www.dealextreme.com/p/3-7v-1500mah-rechargeable-battery-for-samsung-galaxy-y-s-5360-black-107728
  • Artık ben de Galaxy Y kullanıcısıyım. Bir tane de kendime aldım.

quote:

Orijinalden alıntı: maytere

Dealextreme'den bu cihaz için pil sipariş ettim. Dün geldi, 1500 mah değerinde ve gerçekten de üzerinde gelen pile göre daha uzun süre idare ediyor cihazı, fiyatı da sadece 8.5 TL. Almak isteyenler için link:
    http://www.dealextreme.com/p/3-7v-1500mah-rechargeable-battery-for-samsung-galaxy-y-s-5360-black-107728

Ürün ne kadar zamanda ulaştı acaba?Bu arada yeni bir güncelleme daha çıkmış.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.