Şimdi Ara

*** SAMSUNG GALAXY Y S5360 *** (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.781
Cevap
12
Favori
229.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: melizcia

Konuda 2.5 gün ile 6 gün arası şarj dayandığını yazanları gördüm ama sürekli mesajlaşan, video izleyen, müzik dinleyen, oyun oynayan,internette duran,kamerayı kullanan biri için ne kadar dayanır ? Bir yerde okudum günde 2 kere şarj ediyorum şarja doymuyor diye yazmış birisi siz ne diyorsunuz?

Kamerası sizce ne kadar tatmin edici ?

Ayrıca ekranda çatlama,kırılma,kabında ciddi hasarlar olursa garanti karşılıyormu ?Ve sizce tamir ettirirken bazı telefonlara onun parçası yok diyip çıkıyolar parçası kolay bulunan bir telefonmu?

Mesaj yazması kolaymı?

Tuş kilidi olmuyor diye duydum birinden yada tuş kilinde hatamı ne varmış sizdede öylemi?

Sorularım çok olduysa kusura bakmayın ama uzun zamandır almayı düşünüyorum bu telefonu çeşitli tanıtım videoları felanda izledim konuyuda okudum android olmasıda ayrı bi güzellik.Cevaplayabildiğiniz kadar cevaplarsanız sevinirim.

şarj olarak çok yoğun kullanımda 1 günü rahat çıkartır çünkü sistem çok güçlü değil üstelik çözünürlük düşük şarj olarak kendim günde 1 saat radyo gerektiğinde mesajlaşma (ort 30-40 adet günlük) hava durumu widgeti açık 1 saatte bir güncelliyor haliyle internet sürekli açık şebeke olarak edge kullanıyorum bu şekilde 3 gün idare ediyor beni cihaz...

kamera olarak ise 2mp nasıl çekiyorsa öyle yani artı eksi yok iş görüyor bana göre sonuçta profesyonel fotolar çekmiyoruz

ekran kırılma vs zaten tüm markalarda garanti dışı onarım yapılıyor...parça olarak ise cihaz öyle nadir bulunan cihaz değil çoğu kişi biliyor ve satılıyor yani parçasını bulursunuz bi şekilde zaten serviste mecbur olması lazım parçaların...mesaj yazarken swype klavye kullanıyorum çok kullanışlı ve eğlenceli mesaj konusunda pek sıkıntı yaşamıyorum ben tuş kilidi zaten olmaz çünkü cihaz dokunmatik ekran kilidi oluyor şaka bir yana tuş kilidi sorunu vs yok cihazda android olarak en ucuz cihaz 337 tlye vatanbilgisayar indirim günlerinde satıyor bu paraya daha ne olsun dedirtiyor cihaz...yazılım olarak çok stabil hiçbir kasma donma vs yok ben çok memnunum tavsiye ederim telefonu

başka sorunuz olursa özelden sorabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bsliali -- 1 Kasım 2012; 18:16:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bsliali

quote:

Konuda 2.5 gün ile 6 gün arası şarj dayandığını yazanları gördüm ama sürekli mesajlaşan, video izleyen, müzik dinleyen, oyun oynayan,internette duran,kamerayı kullanan biri için ne kadar dayanır ? Bir yerde okudum günde 2 kere şarj ediyorum şarja doymuyor diye yazmış birisi siz ne diyorsunuz?

Ayrıca ekranda çatlama,kırılma,kabında ciddi hasarlar olursa garanti karşılıyormu ?Ve sizce tamir ettirirken bazı telefonlara onun parçası yok diyip çıkıyolar parçası kolay bulunan bir telefonmu?

Mesaj yazması kolaymı?

Tuş kilidi olmuyor diye duydum birinden yada tuş kilinde hatamı ne varmış sizdede öylemi?

Sorularım çok olduysa kusura bakmayın ama uzun zamandır almayı düşünüyorum bu telefonu çeşitli tanıtım videoları felanda izledim konuyuda okudum android olmasıda ayrı bi güzellik.Cevaplayabildiğiniz kadar cevaplarsanız sevinirim.

şarj olarak çok yoğun kullanımda 1 günü rahat çıkartır çünkü sistem çok güçlü değil üstelik çözünürlük düşük şarj olarak kendim günde 1 saat radyo gerektiğinde mesajlaşma (ort 30-40 adet günlük) hava durumu widgeti açık 1 saatte bir güncelliyor haliyle internet sürekli açık şebeke olarak edge kullanıyorum bu şekilde 3 gün idare ediyor beni cihaz...

kamera olarak ise 2mp nasıl çekiyorsa öyle yani artı eksi yok iş görüyor bana göre sonuçta profesyonel fotolar çekmiyoruz

ekran kırılma vs zaten tüm markalarda garanti dışı onarım yapılıyor...parça olarak ise cihaz öyle nadir bulunan cihaz değil çoğu kişi biliyor ve satılıyor yani parçasını bulursunuz bi şekilde zaten serviste mecbur olması lazım parçaların...mesaj yazarken swype klavye kullanıyorum çok kullanışlı ve eğlenceli mesaj konusunda pek sıkıntı yaşamıyorum ben tuş kilidi zaten olmaz çünkü cihaz dokunmatik ekran kilidi oluyor şaka bir yana tuş kilidi sorunu vs yok cihazda android olarak en ucuz cihaz 337 tlye vatanbilgisayar indirim günlerinde satıyor bu paraya daha ne olsun dedirtiyor cihaz...yazılım olarak çok stabil hiçbir kasma donma vs yok ben çok memnunum tavsiye ederim telefonu

Valla çok yardımcı oldu yazdıklarınız Allah razı olsun.

Şarj konusunada çözüm bulduysak diğer sorularımada hep güzel cevaplar aldığıma göre para bulur bulmaz alamya çalışıcam teknosada 389 liraya buldum başka yerlere pek sormadım internetten ziyade burdan elden almak istiyorum çünkü biliyorumki internetten alırsam sabırsızlanırım kargo gelene kadar patlarım Çok teşekkürler.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bsliali

quote:

Mesaj yazması kolaymı?

Valla çok yardımcı oldu yazdıklarınız Allah razı olsun.

Şarj konusunada çözüm bulduysak diğer sorularımada hep güzel cevaplar aldığıma göre para bulur bulmaz alamya çalışıcam teknosada 389 liraya buldum başka yerlere pek sormadım internetten ziyade burdan elden almak istiyorum çünkü biliyorumki internetten alırsam sabırsızlanırım kargo gelene kadar patlarım Çok teşekkürler.

teknosada 379 tl olması lazım yanlış hatırlamıyorsam son gördüğümde öyle idi bende oradan almıştım zaten

• ben telefonu yurtdışından aldım kaydettirmeden önce güncelledim2.3.6 ya sonra kaydettirdim 100 tl yi ödedim. şimdi telefona güncelleme gelirse imei gitme gibi birşey olur mu (yasal olarak kendi imeisini kaydettirdim)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cihazı güncellersem imei gidermi (yurtdışı yasal olarak kayıtlı )

• quote:

Orijinalden alıntı: cakababa7

cihazı güncellersem imei gidermi (yurtdışı yasal olarak kayıtlı )

imei neden gitsin kardeş onu anlamadım ben ?? imei telefona kayıtlı güncelleme ile alakası yokki
  • herkese merhabalar..
    ben galaxy s5360'dan almayı düşünüyorum. navigasyon olayı hoşuma gittiği için tercih ediyorum aslında. yalnız size sormak istediğim, bu telefonda google maps uydu modunda da görüntülenebiliyor mu? yani satellite view özelliği var mı acaba?

herkese teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: meida_23

herkese merhabalar..
    ben galaxy s5360'dan almayı düşünüyorum. navigasyon olayı hoşuma gittiği için tercih ediyorum aslında. yalnız size sormak istediğim, bu telefonda google maps uydu modunda da görüntülenebiliyor mu? yani satellite view özelliği var mı acaba?

herkese teşekkürler..

uydu görüntüsü şeklinde gösterebilirsiniz. fakat navigasyon olarak kullanamazsınız. navigasyon için igo, sygic, ndrive, route66 gibi programlar yüklemeniz gerekir.
  • arkadaşlar bu telde 3g var mı yokmu çözemedim yeni aldım yardımcı olur musunuz??
  • quote:

Orijinalden alıntı: gizemimsin794

arkadaşlar bu telde 3g var mı yokmu çözemedim yeni aldım yardımcı olur musunuz??

3g var telefonda
  • quote:

Orijinalden alıntı: gizemimsin794

arkadaşlar bu telde 3g var mı yokmu çözemedim yeni aldım yardımcı olur musunuz??

3g den kastınız görüntülü görüşme ise yok.
  • birisi root linki verebilirmi

• Telefonun görüntü kalitesinde sorun yaşayan var mı? Telefonun renk kalitesi arada sırada düşüyor, 8 bit oluyor. Bir süre sonra düzeliyor ve sonra gene bozuluyor. Var mı bu konuda bir fikri olan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

birisi root linki verebilirmi

http://forum.androidturkiye.net/showthread.php?5079-ROOT-Unlock-Root-ile-Neredeyse-T%FCm-Android-Cihazlar%FDn%FD-Rootlay%FDn!

teşekkürler hocam

• quote:

quote:

quote:

http://forum.androidturkiye.net/showthread.php?5079-ROOT-Unlock-Root-ile-Neredeyse-T%FCm-Android-Cihazlar%FDn%FD-Rootlay%FDn!

teşekkürler hocam

buda varhttp://forum.androidturkiye.net/showthread.php?6058-Root-izni-nas%FDl-yap%FDl%FDr

• quote:

Orijinalden alıntı: atkinsons

Telefonun görüntü kalitesinde sorun yaşayan var mı? Telefonun renk kalitesi arada sırada düşüyor, 8 bit oluyor. Bir süre sonra düzeliyor ve sonra gene bozuluyor. Var mı bu konuda bir fikri olan?

nasıl 8 bit kardeş ?? o anda ekran görüntüsü alıp koyabilirmisin foruma
  • quote:

quote:

quote:

quote:

teşekkürler hocam

buda varhttp://forum.androidturkiye.net/showthread.php?6058-Root-izni-nas%FDl-yap%FDl%FDr

hocam çok teşekkürler 2. verdiğinizi deneyeceğim

• Arkadaşlar kılıf düşünen varsa ilanıma bakabilir
    http://forum.donanimhaber.com/m_64092256/mpage_1/f_/key_//tm.htm#ilan13
  • quote:

uydu görüntüsü şeklinde gösterebilirsiniz. fakat navigasyon olarak kullanamazsınız. navigasyon için igo, sygic, ndrive, route66 gibi programlar yüklemeniz gerekir.

çok teşekkürler cevabınız için..
    bu durumda benim anladığım igo, route66 gibi programları yüklersek google earth görünümünde navigasyon olarak kullanabiliyoruz. umarım yanlış anlamamışımdır.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.