Şimdi Ara

Toshiba'nın yeni nesil televizyonları ve dizüstü bilgisayarlarını konuştuk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
12.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Teknoloji Gündemi'nin yeni bölümünde Toshiba'nın gözlüksüz üç boyut deneyimi yaşatan yeni nesil televizyonlarını ve ultrabook modeli Portege Z830'un da dahil olduğu yeni dizüstü bilgisayar modellerini Türkiye distribütörü TNB A.Ş'nin genel müdürü Aytaç Biter ile konuştuk.

• toshiba bu işi biliyor çok güzel ve kaliteli malzeme kullanıyor.Laptoplarını kesinlikle tavsiye ederim.
  • En başta Toshıba'nın hedeflerinin büyük olduğu yaptığı çalışmalardan da anlaşılıyor..3D üzerine çok çalışılıp üretilmesi Toshıbanın bir ilki olarak bir avantaj bence..Başarıların devamını gelicektir Toshıba için 2012'de.
  • Dürüst ve tutarlı bir insan, hiç boş konuşmadı, kendisini tebrik ederim ve her zaman da görmek isterim.
  • hem 4k hem gözlüksüz 3d büyük yenilik
  • güzel bir söyleşi olmuş zevkle izledim.
  • Aytaç Bey hürmetler

O bahsettiğiniz ZL2 gönderilecek 5 kişiden birisi ben değilim herhalde!
    Yoksa bir sürprizmi gelecek bana "TNB" den bilemiyorum

Ama ben çok iddialıyım bazı Tosh Serileri için!

"Z" lerin bir efsanesi vardı,umarım bu CEVOEngine onu geçiyordur!
    "Onu geçiyorsa",ben panelin fiyatı ne kadar yüksek olursa olsun(hatta bayağı yüksek
    olmasını istiyorum!)çok rahat satarım!

Saygılar
  • Adam ruh gibi ya, dinlerken ninni gibi geldi valla. Bu saattede ne uyurum bunun üstüne varya.
  • Toshiba güzel bir marka fakat Türkiye'de servislik anlamında markayı zedeliyorlar. Şikayetleri bir araştırınca görebilirsiniz.
  • 4 dk dayanabildim adam sanki silah zoruyla cıkmış ruh gibi orda konusuyor
  • Yine aynı şey; millet tanıtılan ürünleri bırakmış o ürünleri tanıtan insana odaklanmış...

Nedir şimdi bu?

Bu şekilde Toshiba'nın yeni ürünlerinin eleştirisi mi yapılmış oluyor?
  • Yurt dışında 1000 usd satılan Qosmio X775-Q7170 türkiye de 3500 - 4500 tl satılıyor ne zaman fiyat 2000 tl ye inecek

TOSHIBA Qosmio X775-Q7170 Notebook Intel Core i5 2450M(2.50GHz) 17.3" 6GB Memory DDR3 1333 640GB HDD 7200rpm DVD Super Multi NVIDIA GeForce GTX 560M Switches Graphics
    http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16834214604
  • Yabancı bir forum sitesinde Portege z830 kullanıcısının fan gürültüsünden aşırı derecede rahatsız olduğunu okudum.Tam almayı düşündüğüm bir ultrabook modeliydi.Geldiği zaman incelemek lazım.
  • Aytaç bey bu sektörün duayenidir yıllardır tanımırım ben markasını bu kadar seven birini görmedim..Ürünler harika notebookda Toshibanın üstüne tanımam ama bu 3d gözlüksüz olayıda iyimis çok merak ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Aytaç bey bu sektörün duayenidir yıllardır tanımırım ben markasını bu kadar seven birini görmedim..Ürünler harika notebookda Toshibanın üstüne tanımam ama bu 3d gözlüksüz olayıda iyimis çok merak ettim

Bu gözlüksüz 3D TV ye iyi demek biraz tevazu olur... Bu cihaz tam anlamıyla iyi ötesi; tek kelime ile "HARİKA"
  • Yok abi bu işler eskisi gibi değil artık.
    Samsung her alanda hepsini ezdi geçti.
    Tüm markaları doldurdu çuvala vurdu duvara :-)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yenerbalcı

Yurt dışında 1000 usd satılan Qosmio X775-Q7170 türkiye de 3500 - 4500 tl satılıyor ne zaman fiyat 2000 tl ye inecek

TOSHIBA Qosmio X775-Q7170 Notebook Intel Core i5 2450M(2.50GHz) 17.3" 6GB Memory DDR3 1333 640GB HDD 7200rpm DVD Super Multi NVIDIA GeForce GTX 560M Switches Graphics

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16834214604

Çok haklısın cihaz Türkiye'ye geliyor KDV sonra TNB daha sonra tnbden mağazaya gidiyor bir de orada ZAM oldumu sana
    1000usd=2500usd aynı fiyata 2 tane laptop alırsın 500 usd para kalır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Proph -- 31 Ocak 2012; 22:55:55 >
  • Evet maalesef Toshiba Türkiye'nin önündeki en büyük handikap uyguladığı fiyat politikası...

Evet cihazlar iyi... Ama bu kadar da olmaz ki...

TV fiyatları nispeten idare eder olsa da notebookların fiyatları tam bir felaket...

Buna bir çözüm bulunması şart...
  • Samsungda çalışan yada satan arkadaşların rakipleri takip edip b.. atması güzel onlarında olayı bu işte:) Mış gibi yapmak....Rakamlarla ilklerle, teknoloji ile konuşmak lazım yoksa yaz yaz gitsin nolcak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dammak

Yine aynı şey; millet tanıtılan ürünleri bırakmış o ürünleri tanıtan insana odaklanmış...

Nedir şimdi bu?

Bu şekilde Toshiba'nın yeni ürünlerinin eleştirisi mi yapılmış oluyor?

Pazarlama herseyin üstündedir !!!
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.