Şimdi Ara

4.000 - 5.000 arası şahin

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
1
Favori
1.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Almayı düşünüyoruz , yalnız eskidir çok masraf çıkarır diyorlar.

90 model bir şahine yıllık sigortası vs ne kadar ödeniyor , kaç ayda bir.
    Toplam kaç para ?
    Beni bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim.

Not: Maddi durumumuz o kadar iyi değil bu yüzden bunu tercih ettik.
    Yerli malı arabanın parçası'da ucuzdur diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Düşbaz -- 30 Ocak 2012; 18:54:21 >

• Yok mu 2-3 kelime yazacak olan?
  • ??????????????
  • Uplayalım.
  • Kapali kutu kardes. Arac var az sorun cikartir baska arac cok sorun cikartir. Mekanigi temiz bulursan, gorunumune pek onem verme. ayrica sahinin parcasi ucuzdur cok can yakmaz.
  • 1987-1988 arası Eski kasa Doğan tavsiye ederim o fiyata.

Oldukça temizleri var.Ömürlük binersiniz...
  • Mekanikleri sağlammıdır bilmem ama olsa bile kaporta kaynak-ek yerlerinden çürüyor. Özellikle sütunlarından kaza yaparsanız Allah korusun .Şüpheci gözle bakıyorum ben
  • Kardeş bunda düşünmeyi gerektirecek çok fazla birşey yok. Parçası bundan ucuz araç da bulamazsınız zaten. O paralara çok temiz 90 yılına kadar olan bir doğan alınır. Yalnız şahin almayin , doğan alın mümkünse. Çok masraf çıkartır diyenler gitsin passat alsın.
  • temizini buldun mu alacaksın. şahinde modele bakılmaz, temiz oldumu alınır. yalnız 90 model için 5 bin fazla, 95 falan olsun en az.
  • model cok fark etmez sahinde öncelikle temiz olmalı.Ben cok olumlu bakamıyorum bir 500 600 ayırmalı kenara boyle bir araç alırken ne olur ne olmaz
  • Öncelikle Tercih edeceğin modelin mümkün olduğu kadar pas olmamış olanlarını tercih edebilirsen daha faydalı olur. Otomobil sonuçta A noktasından B noktasına ulaşım için tercih edilen bir eşyadır. Mekanik olarak Tofaş serileri, kolay toplanır yedek parça maliyetleri oldukça uygundur. Babam 92 yılında ki kazaya kadar almanyadan hep otomobille getirirdi bizi. Kazadan sonra O yıl bir Serçe almıştı. 11 ay amcam kullanırdı. Biz türkiye ye gelince 1 ay kullanırdık.Serçe yide seçeneklerin arasına eklemeni öneririm. O zaman alınmış olan serçe hala amcam tarafından kullanılmakta. Serçenin tek handikapı 4 vites ve 1.3 litrelik motoru.94 yılına kadar imal edilmiş serçeler var. Bence bir kullanıcının işini görür.Kolay gelsin.
  • dostum lada samara öneririm şahinden daha iyi bu fıyatlara guzel 92 93 model alınabılır. Parçasıda şahınle aynıdır hatta daha ucuzada bulunabılır.
  • Öncelikle ilginize teşekkürlerimi sunuyorum
    Bir çoğunuz olumlu yorum verdi , söylediğiniz kısımları arabayı alırken bakacağım baktıracağım.
    Bir kaç şüphem vardır sayenizde öğrenmiş oldum , tercihim olacak.
  • Lada da bakabilirsiniz şahine göre daha sağlamdır.
  • Lada Samara onerisine katiliyorum. En azindan kaporta-yurur aksam bakimindan daha saglam bir arac. Benzer butce ile daha yuksek model yili alinabilir.
  • Lada görünüş bakımından hoşuma gitmediği için onu tercih edemiyorum , şahin vs görünüş olarak daha hoş oluyor yalnız modifiye olarak bulursam neden olmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: SowFB

Lada görünüş bakımından hoşuma gitmediği için onu tercih edemiyorum , şahin vs görünüş olarak daha hoş oluyor yalnız modifiye olarak bulursam neden olmasın

1 milyar daha kat bunu alhttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-lada-orjinal-tertemiz-kalmis-bir-lada-vega-lpg-isli-73057065/detay şahin felan hikaye bizde 93 şahin var her ay sanayideyiz araba fazla kullanılmadığı halde(senede 20.000km) arabanın görünüşüne kanma derim sonra canın çok yanar
    lada parça bakımından şahinle hemen hemen aynı yakıt dersen lada daha ii performans dersende lada daha iyi bence lada al bende şahini satıp lada almayı düşünüyorum
  • Tanıdıgım biri yanılmıyorsam 94 model şahin ini satıcagını söylemişti geçenlerde . km si de 89 bin , aracın neresınde nesi var onu bilmiyorum ama 5.500 e filan vericek sanırım.Aracın üzerinde doğan resterasyonları var , bir nevi doğan görünümlü şahin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sametm3

quote:

Orijinalden alıntı: SowFB

Lada görünüş bakımından hoşuma gitmediği için onu tercih edemiyorum , şahin vs görünüş olarak daha hoş oluyor yalnız modifiye olarak bulursam neden olmasın

1 milyar daha kat bunu alhttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-lada-orjinal-tertemiz-kalmis-bir-lada-vega-lpg-isli-73057065/detay şahin felan hikaye bizde 93 şahin var her ay sanayideyiz araba fazla kullanılmadığı halde(senede 20.000km) arabanın görünüşüne kanma derim sonra canın çok yanar
    lada parça bakımından şahinle hemen hemen aynı yakıt dersen lada daha ii performans dersende lada daha iyi bence lada al bende şahini satıp lada almayı düşünüyorum

quote:

Orijinalden alıntı: blacksea533

Tanıdıgım biri yanılmıyorsam 94 model şahin ini satıcagını söylemişti geçenlerde . km si de 89 bin , aracın neresınde nesi var onu bilmiyorum ama 5.500 e filan vericek sanırım.Aracın üzerinde doğan resterasyonları var , bir nevi doğan görünümlü şahin.

Gösterdiğiniz araba gerçekten hoş , bilgilerinize dayanarak bu tip de tercihim olabilir teşekkür ediyorum .

blacksea533
    Gerçekten korkuttu beni şahin , lada düşünüyorum o zaman. :=)
  • bu tür araçlarda muayene olayına dikkat etmek gerekli . mümkünse muayenesi geçmemiş bir araç bakın ayrica 16 sene önce babam sonra bana yadıgar şahine bınmıs bırı olarak şahin bende sevdadır.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.