Şimdi Ara

Microsoft: '2012'de Yeni Xbox Yok'

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Şu son dönem içerisinde duyduğumuz yeni nesil Xbox konsol söylentileri, bizleri böyle bir konsolun varlığına direk olarak inandırdı. Fakat bugün Microsoft'un Fransa ayağı, yeni Xbox'ı yalanladı.

Le Point sitesine konuşan Microsoft Fransa'nın pazarlama lideri Cedrick Delmas'a söylentiler ile ilgili bir soru sorulduğunda Delmas'dan, "Çok konuşan, söylenti çıkarmayı seven bir endüstrinin içindeyiz. Bu şeylerin bu sene olacağından pek emin değilim. Xbox 360'ın devri daha sona ermedi. Bu yıl fiyat indirimine gitmeden aldığımız başarı da bunun kanıtı." şeklinde bir cevap geldi.

Sözlerinin devamında Cedrick Delmas, "Söylentiler Haziran ayındaki E3'ü gösteriyor. Şuan konuşmak için çok erken fakat açık olan şeyler var, 2012'de pek yenilik olmayacak. Eğer Nintendo'ya karşılık vermek istesek, acilen yeni şeyler çıkarmak isterdik. Fakat durum böyle değil." açıklamalarını yaptı.

• Yine yarım ağız konuşmuşlar
  • adamlarda biliyor süper grafik ve kinect ile nintendoya karşılık veremeyeceklerini belliki artık nintendoyu yenmenin yolunu anlamışlar nintendo gibi yenilik yapıp diğerlerinden farklı bişe piyasaya sürecekler yada sony gibi diğer konsolların piyasaya çıkmasını bekleyip aynısını kopyalayıp piyasaya sürecekler
  • 1 senesi daha var anca bidaki e3te duyurulur.
  • arkadaşlar sizce yeni xbox'ı mı beklim yoksa bi tane kapim mi ne diyosunuz?
  • bu sefer güldürmedi
  • Allah aşkına adam neden şimdiden yeni konsol geliyor diyip mevcut satışlarını düşürsün.her zaman iddia ettiğim gibi bu sene black friday zamanı yeni konsol gelecek
  • Bence 2012 sonlarına doğru duyurular gelir. 1 sene sonrasında da konsol gelir.
  • arkadas x degilde ps3 kap derim xD
  • Konsollardan 1 gram zevk almıyorum artık. Kafanı çevirdiğin yer DLC, multiplayer zırvalarıyla dolu. Herkes bir telaş içinde. Gruplar kuruluyor. Değişik amaçlar var. Oyunlar artık yarım yamalak. Dilim dilim satılıyor. Eskiden bir oyun vardı. Bu oyunun bir yerinde takılırdı millet ve forumlarda sayfalarca konuşulurdu. Amaç basit, oyundan alınan haz en yüksek seviyedeydi. Şimdi bir oyunun 10 konsola 10 farklı versiyonunun 100 farklı DLC'si çıkıyor. Ne hikayeden bir şey anlayabiliyorsun ne oynadığın oyundan. Her yeni konsolda da oyun sektörü maalesef batıyor bana göre. Yenilik yapacam diye saçmalıyor firmalar. Yok efendim neymiş hareketimi algılayacakmış kaplan sevecekmişim, neymiş elime lightsaber alacakmışım da kaç yıllık lightsaber'ı odun gibi sağa sola sallayacakmışım. Yazık.
  • 2013 holiday nokta
  • bence 2 yıl daha cıkmaz ve cıkmamalıda. şu an orta-üst düzey pc standartında bir konsol yapmaya kalksalar maliyetinin altından kalkamazlar ve fazla bir oyuncu kitlesine ulaşamazlar. 2 yıl beklemek lazım...
  • 2013 E3'ünde duyururlar, 2014 sene sonu gibi de çıkar..
  • 2014'den önce ne ps 4 nede xbox 720 çıkar...
  • Benim için hiç sorun değil ama 'grafik , grafik' diye bağıran arkadaşlar için sorun olabilir.
  • Lord of the Games=PC
  • Q4 2013 de tamamdır bu iş.
  • HAli hazırda en iyi detayda en yüksek çözürnülükte oyun oyantabilen Pc lerini bile binelrce dolar verip güncelleyen PC oyuncuları;
    Hala konsoldaki grefiklerle teknolojiyle mutlu olan konsol oyuncuları olduktan sonra.ne konsol çıakr ne adam gibi oyun..
  • Tipik toptancı ağızları ...:D ,alışageldik Microsoft pazarlama ayakları..
    Wii U pazar yüzü görsün o zaman bakın ,her gün x720 haberleri söylentileri resimleri...
  • çıkartın artık ya şu konsoları...ömrümüzü yediniz ömrümüzü bu arada arkadaşa slim aldık 250 gb,ona çökmeye çalışıyorum şu exc'leri oynamak için

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.