Şimdi Ara

SNOPY SG-506 GAMEPAD KULLANICILAR KULÜBÜ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
10.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet arkadaslar forumda bir miktar kullanıcısı olan bu gamepad in kullanıcılar kulübünü acmaya karar verdim böylece hem sorunlara cözüm bulmus oluruz hemde alıcak arkadaslara yardımcı olmus oluruz ...

benim sorum ise macro yazan tusa pc mousesindeki gibi makro atayabiiyormuyuz birde pesteki sut tusu vs nin hassaslıgını ayarlayabiliyormuyuz?

• hayatımda ilk defa böyle bir oyun aparatı kullanacam.
    tabi gta yıda ilk defa oynayacam.
    oyunu açtığımda klavyeden hareket mümkün ancak bu aletin bütün tuşlarına bastım çalışmadı??
    öneriniz nedir??
  • quote:

Orijinalden alıntı: salarili

hayatımda ilk defa böyle bir oyun aparatı kullanacam.
    tabi gta yıda ilk defa oynayacam.
    oyunu açtığımda klavyeden hareket mümkün ancak bu aletin bütün tuşlarına bastım çalışmadı??
    öneriniz nedir??

hangi gta once driveri kur kurmadiysan sonra oyunu ac options a gel oradan gamepad i aktif et tekrar olmuyorsa tus yerlerini gamepad dan duzenle
  • 1,5 Ay ömür veriyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NukaRa

1,5 Ay ömür veriyorum.

goruruz bakalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: resat_resat

arkadaşlar oyun ayarları nasıl oluyor keyboard mouse setting bunlara ne yazılacak oyuna girdiğimde ateş ediyor bazende yürümüyor karışık oluyor tam harfleri nedir tşk ederim

hangi oyundan bahsediyorsun?
  • ben gta 4 ten:)) oynadığınz bir oyunsa ayarlarını yazarmısınız.siz oynaya oynaya ezberlediniz bu kelimeleri.bende ingilizce yokta.

oyun aparatının içinden cd çıktı kurdum o cdyi yapmam gereken başka bişey yk herhalde.denetim masasında bi yerden tuşlarının ayar yeri gibi bi yer var.orda herbi tuşu çalışıyodu.demekki bende var sorun.saatlerce uğraştım olmadı bende kolayı buldum.bozuk herhalde diyip attım kenara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salarili -- 8 Şubat 2012; 1:04:31 >
  • internet cafeye götürdüm gta 4 ayarları yapılamıyor.yani oyun ürünü görmüyor.futbol oyunlarında anında gözüküyo ama.
  • ben bu joysticki kullanıyorum fakat sormam gereken bir şey var; bende bunun joystick kollarını sağa çevirince yarış oyunlarında direksiyonu hafif değilde birden çeviriyor. bu sizde de böyle mi?

edit: ortadaki büyük tuşa basınca oluyormuş ve oldukça kaliteli bir cihaz gibi duruyor; dokusu filan epey hoşuma gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abandonware -- 25 Ağustos 2017; 14:3:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 16hakan16

quote:

1,5 Ay ömür veriyorum.

goruruz bakalim

Hocam aradan 6 gibi süre geçti. Durum nedir?

Edit: Bende bu kolu almayı düşünüyorum çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dhizm -- 26 Ağustos 2012; 18:33:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dhizm

quote:

Orijinalden alıntı: 16hakan16

quote:

1,5 Ay ömür veriyorum.

goruruz bakalim

Hocam aradan 6 gibi süre geçti. Durum nedir?

Edit: Bende bu kolu almayı düşünüyorum çünkü.

kol hala tas gibi saglam ınun dısında bir degisikşik yok o makro tusuna bisi atayamadım bir türlü

• Arkadaşlar bana lütfen snopy sg 506 driver indirme linki atın lütfen kaç saattır arıyorum bilgisayarımminibook cd takamıyorum lütfen yardım edin yardım edenlerden şimdiden allah c.c. razı olsun

• Konu için teşekkürler. Aynı zamanda her türlü görüş ve sorularınızı burdan sorabilirsiniz.
  • SnopyDriverxxx S kullanıcısına yanıt
    Cihazın driverını şu linkten indirebilirsinhttp://www.segment.com.tr/urunler/snopy-sg-506-usb-light-joypad-vibdu/
  • 3 ay omurlu yarim duzine mevcut bende..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hala sağlam hic degistirmedim
  • merhaba arkadaşlar ben bugün bu oyun kolundan aldımama bir türlü olmadı.işletim sistemi win 8.1 orjinal mağzadan asphalt 8 indirdim oyun kolu seçeneği var ama görmüyor yardım edebilirisiniz inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NENYAS

merhaba arkadaşlar ben bugün bu oyun kolundan aldımama bir türlü olmadı.işletim sistemi win 8.1 orjinal mağzadan asphalt 8 indirdim oyun kolu seçeneği var ama görmüyor yardım edebilirisiniz inşallah.

driver yükledinizmi acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi P.Escobar -- 27 Şubat 2014; 20:17:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: P.Escobar

quote:

Orijinalden alıntı: NENYAS

merhaba arkadaşlar ben bugün bu oyun kolundan aldımama bir türlü olmadı.işletim sistemi win 8.1 orjinal mağzadan asphalt 8 indirdim oyun kolu seçeneği var ama görmüyor yardım edebilirisiniz inşallah.

driver yükledinizmi acaba ?

yükledim pc görüyor ama mağazadan indirdiğim oyunlarda görmüyor
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.