- x
Beğendiklerim, yorum yaptıklarım başkalarının duvarında görünmesin?
5 Cevap8064 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

6788 Mesaj
30 Ocak 2012; 3:36:00 

Beyler ben beğenilerim ve yorumlarımın başkalarının duvarında " "harun" ... fotoğrafına yorum yaptı" diye çıkmasını istemiyorum. Bunu nasıl ayarlarım?

1848 Mesaj
31 Ocak 2012; 14:25:04 

Sanırım sağ üst köşede durum güncellemelerinden bahsediyorsun. Onu kapatmanın yolu yok diye biliyorum. Bilen biri varsa da yazar, mesajım bulunsun.

F.C. INTERNAZIONALE MILANO 1908

●1 Handanoviç| ●2 Jonathan | ●4 Zanetti (c) |●5 Jesus | ●6 Andreolli | ●7 Belfodil | ●8 Palacio | ●9 Icardi | ●10 Kovaçiç | ●11 Ricky | ●12 Castellazi | ●13 Guarin | ●14 Campagnaro | ●16 Mudingayi | ●17 Kuzmanoviç | ●19 Cambiasso | ●20 Obi | ●22 Milito | ●23 Ranocchia | ●25 Samuel | ●26 Chivu | ●30 Carrizzo | ●31 Pereira | ●33 D'Ambrossio | ●55 Nagatomo |

●Forumdaki Inter'lilerin Buluşma Noktası -> Tıkla

273 Mesaj
21 Şubat 2012; 9:07:29 

ne yazık ki insanlar artık yorum yapmaktan resim beğenmkten korkar hala geldi bende bu konuyu cok araştirdim ama onun bir yolu yok maalesef

BİM Fan Club

639 Mesaj
26 Temmuz 2012; 15:29:35 

evet yaaa

gizlilk ayarlarını hepsini sadece ben
diye ayarladığım halde... herkes görüyor

CIA işi bu

P.E.T.YAPIM

316 Mesaj
26 Temmuz 2012; 19:33:42 

Beyler bunu hiç araştırmayın heryere baktım girmediğim site kalmadı kapatılmıyor en son facebook'a bile yazdım onlarda benimle aynı fikirde çıktı Yani artık sadece önemsediğiniz kişilerin fotolarını beğenip yorum yapın :) Ama yine de bi açık bulursanız yazın pls :D

Kocaeli BOTE 1

1 Mesaj
12 Kasım 2012; 23:23:12 

Bir başkasının haberi hakkında yorum yaptığınızda veya haberini beğendiğinizde ya da zaman tüneline yazdığınızda, hedef kitleyi o kişinin seçmiş olduğu ayarlar belirler. Örneğin, bir arkadaşınız Herkese Açık bir haber paylaşırsa ve siz bu habere bir yorum yaparsanız, yorumunuz Herkese Açık olur. Genellikle, yorum yapmadan önce birisinin haberi için seçtiği hedef kitleyi görebilirsiniz; ancak haberi paylaşan kişi sonradan hedef kitlesini değiştirebilir.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [İnternet] » Sosyal Medya ve Mesajlaşma » Facebook » Beğendiklerim, yorum yaptıklarım başkalarının duvarında görünmesin?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.281