Şimdi Ara

Twitter 1 Şubat'tan itibaren Marka Sayfaları uygulamasını genişletiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Twitter 1 Şubat'tan itibaren Marka Sayfaları uygulamasını genişletiyor

Milyonlarca kişiye hitap eden sosyal ağlarda reklam imkanları arttıkça markalara özel sayfalar açma zorunluluğu ortaya çıkıyor. Facebook ve Google+'ın yanında mikroblog servisi Twitter da Marka Sayfaları uygulamasıyla firmaların kullanıcılarla daha fazla etkileşime geçmesini istiyor.

Twitter üzerinde yapılan çalışmaların en önemlisi Marka Sayfaları olarak kabul ediliyor. Bu uygulama ile Twitter'daki firmalar, kendi sayfalarındaki banner reklamları düzenleyebiliyor, videolar sunabiliyor, en üste sabit tweet'ler ekleyebiliyor ve tweet'leri otomatik olarak genişletebiliyor. Twitter'ın amacı firmaların insanları daha kolay web adreslerine ve Marka Sayfaları'na yönlendirmesini sağlamak. Çünkü @örnek etiketi tam internet adresi girmekten daha kolay.

Twitter bu hizmet için elbette belirli bir ücret alıyor. Firmalara gönderilmeye başlanan maile göre kendi sayfasını oluşturmak isteyenler 25000$ ödemek zorunda. Tabi öncelikle firmanın kabul edilmesi gerekiyor. Bazı firmalar hali hazırda sayfasına sahip. 1 Şubat'tan itibaren de yeni firmaların başvuruları alınmaya başlanacak. Bazı firmaların Twitter reklamları için 2 milyon doları gözden çıkardığı belirtiliyor.

Twitter daha fazla gelir elde etmek adına atılımlarına devam ediyor. Ancak Facebook kadar reklam fırsatlarına sahip olmadığı da bir gerçek. Facebook'a göre daha sade bir yapıda olan Twitter'ın reklamcılık konusunda işi biraz daha zor.

• yeni twitter'a nasıl geçiş yapıcaz bir blen var mı ?

Edit: Hiç okumadan yorum yaptım
  • Daha fazla sayfa,marka, firmalara sağlanan olanaklar=$$$ Para .:)
  • bencede aynı face gibi uygulamalar falan olmalı mıllet zeten faceye oyun oynamak ıcın gırıyor
  • Twitter'ı kendine has sadeliği için seviyor ve kullanıyorum.Ancak bazı yenilikler artık sadeliği bitirmiş durumda.Bu yenilikte onlardan bir tanesi.
  • twittera önceden ısınamasam ve anlamsız bulsam da artık ben de mecburen kullanıyorum gerçekten iyiymiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeYaBaN.

yeni twittera nasıl geçiş yapıcaz bir blen var mı ?Edit: Hiç okumadan yorum yaptım

Galiba cep telefonundan güncelleyince yeniye geçiyor
    .
  • Telefondan girmese bile geçenler var yeni twitter bende bazen geçiyo sonra geri dönüyo bunun bi yolu varmı yeni üyelerin hespi otomatikman yeni twiterde
  • yeni twittera geçmek için android yada ios telefondan bir kez giriş yapıp 1hafta beklemek. kendi geçiyor.
  • Görsel olarak veyahut reklam olarak iyi olabilir fakat bi türlü alışamadığım site
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.