Şimdi Ara

PowerPad 16 ile 16 adet iOS cihazı USB üzerinden şarj etmek mümkün

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • PowerPad 16 ile 16 adet iOS cihazı USB üzerinden şarj etmek mümkün

Eğer birden fazla USB üzerinden şarj edilen iOS cihazınız varsa en büyük sorunlardan birisi aynı anda hepsini şarj edememek oluyor. Datamation Systems firması ise 16 cihazı aynı anda şarj edebilen USB istasyonu PowerPad 16'yı duyurdu.

Şarj istasyonu kişisel kullanımın yanında okul, perakende mağazaları veya işletmeler gibi kalabalık grupların olduğu alanlarda da büyük kolaylık sağlıyor. PowerPad 16; iPad, iPod ve iPhone'larınız için optimum enerjiyi sağlıyor. 

PowerPad 16, bir kabin içerisinde veya yerde kullanılabileceği gibi duvara da monte edilebiliyor. Şarj istasyonu evrensel bir USB şarj edicisi değil. Firma sadece Apple'ın USB bağlantılı AC adaptörü ile şarj olabilen cihazlara hitap ettiğini belirtiyor. Evrensel USB şarj edicili model ise daha sonra piyasada olacak. 

Adaptörün çıkış tarihi ve fiyatı henüz belli değil. Damation Systems özellikle kabin formatında çoklu şarj adaptörleriyle sektörün önde gelen firmalarından birisi.

• gereksiz apple storelarda belki işe yarar
  • Bir evde 16 adet Apple ürünü olur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • priz olmayan evlerde işe yarar belki...

usb den şarj olan başka ürün de takamayacakmıyız? illa ios olması lazım hmm... neyse biz de 16 tane ios ürün alırız artık nabalım...
  • gidip 16 tane daha iphone 4s alayım boynuma asarım gelen geçene yah işte bakın statüm derim :P
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzgunSelim

Bir evde 16 adet Apple ürünü olur mu?

İlk aklıma o geldi..:):) Tamam iyi ürün falanda sayı seçeneklşeri olsa çok iyi olur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: afterlife97

Onu ben kendim de imal ederim.
    http://www.instructables.com/id/Outlets-of-the-Future-aka-in-wall-USB-Charger/

+1
  • 4 lüsü olsa alırdım :) bi yerde ikilisini buldum 40 liraya :)
  • Sizce bu ürün ev kullanıcıları için mi?:) Yorumlara koptum yaw:)
  • birden fazla ios kullanıcısı için. hmmm. şu ana kadar görmedim ama yurt dışında satılır heralde
  • Bunu yapan firma ev kullanıcıları satın alsın diye yapmamistir di mı ama cogunuz aklından geçirmiştir lazım olur mü ki lan yok yok olmaz diye :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 16 tane daha apple ürünüm olursa tam aradığım şey.

teşekkürler apple teşekkürler steve jobs

Anlamadıgım şey basit bir 16 tane usb çıkışı olan cihaz var. Neden illa içine ios ve apple reklamını yediriyorsunuz?
    Evde 4 lüsünü kullanıyorum bunun 16lısının ne teknolojik özelliği var da haber yapıldı?
    Bunu haber olarak paylaşanda da art niyet ararım açıkçası.

birden fazla android cihazımız olsa usb şarj aleti bulmak sorun olmuyor öyle mi?

Sırf apple geçti diye değerinin 2 katına satılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celalcaner2 -- 29 Ocak 2012; 16:31:10 >
  • Adamlar cok dusunceli Bende 16 apple cihazını nasıl sarrj edicem diye dusunuyordum

Mesut abiiii Nerdesin Videolarını ozledik....:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: celalcaner2

16 tane daha apple ürünüm olursa tam aradığım şey. teşekkürler apple teşekkürler steve jobs Anlamadıgım şey basit bir 16 tane usb çıkışı olan cihaz var. Neden illa içine ios ve apple reklamını yediriyorsunuz? Evde 4 lüsünü kullanıyorum bunun 16lısının ne teknolojik özelliği var da haber yapıldı? Bunu haber olarak paylaşanda da art niyet ararım açıkçası. birden fazla android cihazımız olsa usb şarj aleti bulmak sorun olmuyor öyle mi? Sırf apple geçti diye değerinin 2 katına satılır.

Haberi Ekrem Çukurca yazıyorsa, ios veya Apple mutlaka kendine yer bulur. Bu adam ya Apple'den para alıyordur, yada insanları kıl etmek için yazıyordur, veya dünya ya tek pencereden bakıyordur.
  • Hemen gereksiz diye atlamayın istinye Park'ta görenler olabilir bir internet kısmı var İpad vb cihazlar var yoğunlukla oralarda kullanılıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.