Şimdi Ara

Samsung Galaxy S III resmi destek sayfasında ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
1
Favori
13.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung Galaxy S III resmi destek sayfasında ortaya çıktı

Samsung'un bu sıralar en fazla gündeme gelen modeli Galaxy SIII. 4 çekirdekli ARM Cortex-A9 tabanlı Exynos 4412 işlemci ve Mali-604 grafik birimi barındıracağı belirtilen Galaxy SIII modelinin resmi olarak da firmanın sayfalarına yerleştirildiği ortaya çıktı.

Samsung'un Global İndirme Merkezi'ndeki Mobil Cihaz ve Akıllı Telefon kategorisinde GT-I9300 numaralı bir modele rastlandı. Model numarası Samsung'un bugüne kadar kullandığı mobil cihaz numaralarının da üzerinde olması Galaxy SIII modeline işaret ettiği iddialarını güçlendiriyor. 

Galaxy SIII modelinin gelecek ay MWC 2012 fuarında tanıtılacağı iddia edilmişti. Ancak daha sora gelen bilgiler MWC 2012'de Samsung'un yeni bir akıllı telefon tanıtmak istediği ancak 3G ve LTE versiyonlarını aynı anda piyasaya sürmek için tanıtımı biraz daha erteleyebileceği yönünde. Ancak tahmini piyasaya çıkış tarihi olan 2012 yılı ikinci çeyrek döneminde bir değişiklik yok.

Samsung'un büyük bir etkinlikle tanıttığı en son modeli ise Google ortaklığı ile ortaya çıkan Android 4.0 yüklü ilk akıllı telefon Galaxy Nexus oldu.

• Kim ne derse desin samsung

bomb has planted
  • İyiymiş tanıtılması güzel gelişme kaydettiğini herkezin görmesini istiyor Samsung. :)
  • Önce destek sayfasında çıkması güzel birşey mi? Gösteriyor ama elletmiyor :DD
  • Samsung güzel hoş cihazlar yapıyorsun bu hız fazla çıkartığın modeller hemen eskio valla diğer markaları geçtin cihaz cıkarma konsunda nokiada senin izinden gidiyor sonunuz hayır olsun not:galaxy note kullanıcısıym :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: isyankar_emre

İyiymiş tanıtılması güzel gelişme kaydettiğini herkezin görmesini istiyor Samsung. :)

kardeş bide noktalama işaretleri kullansaydın süper olacakdı yarım saattir senin cümleni çözmeye çalışıyorum :) telefonada gelince : ben güzele güzel demem güzel benim olmayınca :)
  • bakalım nasıl bir donanımla gelicek.ICS bıde S2 lere gelse rahatlıyacagım.ICS ICS dıyerek can vericeğiz artık.devamlı yeni modeller çıkıyor iyi guzel ama bu şirketlerin yazılım departmanında acaba 2,3 kişimi çalışıyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kımyasal -- 29 Ocak 2012; 0:09:59 >
  • 4 çekirdek mi? Çekirdekler havada uçuşmaya başladı lakin önemli olan bataryası .1 gün bile gitmeyen çok batarya gördük...
  • samsung iyi hoşta telefonlarını ve telefondaki yazılımlarını apple benzetmese daha iyi olur.süper donanımlı telleri resmen iphone çakması...
  • quote:

Orijinalden alıntı: aziz77

samsung iyi hoşta telefonlarını ve telefondaki yazılımlarını apple benzetmese daha iyi olur.süper donanımlı telleri resmen iphone çakması...

söyleriz bi dahakine üçgen tasarım felan yaparlar
  • 1.5 ghz çift çekirdek kimin nesine yetmiyor anlamıyorum.Telefon sonuçta bu.Göz boyamak adına işlevsellik yok oluyor.Batarya azalıyor,fiyat artıyor.Telefonda yapılabilecek şeyler zaten kısıtlı iken ben gereksiz buluyorum.Ama herzaman dediğim gibi çeşit iyidir.S2 kullanıcısı olarak hiç mi hiç merak etmiyorum ve telefona imrenmiyorum.
  • Kim ne derse desin Goldmaster!
  • ben barda unuturlar diye düşünüyodum.
  • Kim ne dese desin; bence BMC

Vay be eski reklamlar gedik aklıma :-))
  • Sadece kağıt üstünde verilerle yorum yapmak pek mantıklı değil, hele ki konu samsung ise. Malumunuz s2'de sensation ile kafakafayaydı ama video-web-genel kullanımda daha iyiydi sadece video izletmede az bi farkla sensation öndeydi. Burda isterse 1ghz yazsın sonuçta samsung o dönemki rakiplerine göre de üretici firma olma avantajını kullanıp gerek kağıt üstünde gerek kullanımda rekabeti koruyacaktır. Kullanımda fark bile açabilir...
  • Adamlar cihazları neresinden çıkarıyor arkadaş durun daha yeni note çıktı biraz para sayın sonra cihaz sürün :) yeni cihaz alanlarında hevesini kursağında bırakmayın :) Haksızmıyım ?
  • Yıllık oldu çoğu şey yahu.
  • Güncellemesi İyi Bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pmert

Adamlar cihazları neresinden çıkarıyor arkadaş durun daha yeni note çıktı biraz para sayın sonra cihaz sürün :) yeni cihaz alanlarında hevesini kursağında bırakmayın :) Haksızmıyım ?

oo sen geç kalmışsın yaa , .çekik gözlüler paraları çoooktan saydılar bile . paranın sıcaklığından olsa gerek gaza geldiler 4 çekirdekle telefonu iyice ısıtacaklar :)

şaka bir yana samsung aldı başını gidiyor , bence önümüzdeki sene tüm telefon satışlarında liderliğe oturur.
  • Kim Ne Derse Desin Yarım Elma
    http://www.diziler.com/resimler/4000/4708.jpg
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.