Şimdi Ara

YENİ PASSAT 1.6 TDİ 7 İLERİ DSG ŞANZIMAN PLATFORMU (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
1
Favori
30.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.4 tsi 122 hp 7 ileri dsg yi kaldırıyorsa 1.6 tdi 105 hp hayli hayli kaldırır.
    tabiki 2 tdi tadını vermez.
    1.4 tsi alanlar o zaman niye 1.8 tsi gelmiyor diye bağırmıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykutpafuli

1.4 tsi 122 hp 7 ileri dsg yi kaldırıyorsa 1.6 tdi 105 hp hayli hayli kaldırır.

1.4 TSI 160 HP geldi 1.8 TSI'a kim bakar ki.
  • quote:

D SINIFI EN BAZ MODEL VE MANUEL ARAÇLARIN FİYAT LİSTELERİ

VW Passat 1.6 TDI 105 PS BlueMotion Technology Trendline 68.300,00 TL
    RENAULT LATİDUDE Expression 1.5 dCi 110 bg Euro5 64.900 TL
    FORD MONDEO Trend 1.6TDCI 115PS 4K 71.490 TL
    SKODA SUBERB Active1.6 TDI CR 105 HP 62.500 TL
    TOYOTA Avensis Dizel 2.0 D-4D Premium* 98,200 TL
    CİTROEN C5 1.6 HDİ CONCORD 67.780 TL
    OPEL İNSİGNİA 2CDTİ kmpanyalı 78.000 tl

üst premium sınıflar hariç.
    bence en mantıklı araçlar passat veya insignia

Passat'ın boşline ında sis farı bile yok, ayıptır.

• quote:

1.4 tsı, 1.6tdi'ı adam yerine koymaz sana öyle diyeyim. Hayli hayli derken neyi kast ediyorsun?
  • quote:

1.4 TSI ancak kasayı idare edebiliyorken nasıl oluyor 1.6 TDI 105 hp daha zayıf olmasına rağmen hayli hayli kaldırıyor ?

Arabayı kaldırmaktan kastınız yerinden oynatmaksa tabi haklısınız, her motorlu her araba yerinden oynar illa ki...
  • 2011 1.6 LPG'ye uyumlu sıfır ayarında Passatlar çok mantıklı.(45-50.ooo tl bandında..)
  • Bence fiyat çok abartı oluyo. Performans olarak zaten beklentisi düşük bir motor. Ayrıca duyduklarım ve bildiklerim doğrultusunda 6ileri yağlı DSG şanzımana nazaran 7 ileri kuru DSG şanzımanın sorunlu bir yapıya sahip olduğu söyleniyo.
  • bir araca yüklü bir ödeme yapacaksam eğer , özellikle böyle geniş büyük konforlu bir araca ( D segment sanırım) , arabanın klimasının açık olup olmadığını ancak tuş takımına baktığımda anlayabilmeliyim . Bilmem anlatabildim mi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ridleyscott

bir araca yüklü bir ödeme yapacaksam eğer , özellikle böyle geniş büyük konforlu bir araca ( D segment sanırım) , arabanın klimasının açık olup olmadığını ancak tuş takımına baktığımda anlayabilmeliyim . Bilmem anlatabildim mi.

güç anlamında demek istediyseniz aynen katılıyorum. Bence D segmenti araçlar 2.0 motor hacmi ile daha hoş oluyor
  • evet alan arkadaş varmı acaba bu aracı?
    veya test eden var mı?
  • evet alan kullanan var mı
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakkagan -- 1 Mart 2016; 23:24:14 >
  • Passat iyi araba. Boş beleş konuşmayın.
  • Arkadaşlar; 1,6 Otomatik dizel araç arıyoruz.

Skoda Octavia makul fiyata geliyor. Passat'ın fiyatı fazla. Üstelik motor o kasayı çeker mi endişesi var? Jetta desen Allah'a emanet. Neredeyse 1 yıl bekletiyor. Peugeot 508 hakkında hiç bir fikrim yok.

Tavsiye edebileceğiniz bir araç var mı?
  • cuma günü aracı erzincan akkarlardan aldım..daha önce jetta 1.6 tdi dsg comfort vardı..beyaz passatimizi cuma günü aldık.birkac video yukledim elimden geldigince.hızlanmasi jettadan farkedilir derecede daha iyi gibi geldi bana nasıl oluyorsa?? rahatlıkda golfden daha rahat.jettayı rahatsız buldugum icin sattıydım.passat gercekten hakkını veren bir arac..

• vıdeo ya göre 13 sn de 100 km cıkıyor.hadı olsun 12sn.jetta dan ıyı ıse jetta kaç sn cıkıyor kı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: manda kasa

vıdeo ya göre 13 sn de 100 km cıkıyor.hadı olsun 12sn.jetta dan ıyı ıse jetta kaç sn cıkıyor kı?

araba yeni öyle hızlanma icin basmadım ve kenardan yola giriyorum..ara hızlanma olsun normal hızlanma olsun jettadan iyi geldi bana..fabrika jetta 11.7 passat 12.2 diyor zaten..belkide yanılıyorum ama bana daha iyi ivmeleniyor gibi geldi yada jettayı satalı 1.5 ay oldu passatı bulana kadar sormadıgım yer kalmadı zor zor buldum jettanın hızlanmasını unuttum

• quote:

Orijinalden alıntı: ademkont

quote:

Orijinalden alıntı: manda kasa

vıdeo ya göre 13 sn de 100 km cıkıyor.hadı olsun 12sn.jetta dan ıyı ıse jetta kaç sn cıkıyor kı?

araba yeni öyle hızlanma icin basmadım ve kenardan yola giriyorum..ara hızlanma olsun normal hızlanma olsun jettadan iyi geldi bana..fabrika jetta 11.7 passat 12.2 diyor zaten..belkide yanılıyorum ama bana daha iyi ivmeleniyor gibi geldi yada jettayı satalı 1.5 ay oldu passatı bulana kadar sormadıgım yer kalmadı zor zor buldum jettanın hızlanmasını unuttum

gaz tepkisinde fark olabilir. Farklı bir yazılım kullanıyor olabilir...

• quote:

Orijinalden alıntı: akifsari

Doğuş vw ne söylesin bu motor bu kasaya yetersiz

biraz beygir bekliyoruz.dünkü çocuk hyundai bile 1.6 dizel 126 hp

yanılıyorsunuz 105 beygir olmasına bakmayın. bu motor 250 tork ile çok keyifli ve turbo ile gayet seri bir sürüş keyfi sunuyor. Kullanmayan bilemez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pritt31

quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Passat 1.6 TDI 105 PS BlueMotion Technology Tiptr. DSG Comfortline 80.300,00

bu aracın metalik grisi için artı trafik sigortası 80.000 tl fiyat aldım

aracımı sattığım adama kredisi onaylanmadı 200 tl korası yandı

bekliyorum sattığım an hemen alıcam

1.4 TSI DSG Passat çekmiyor hocam 1.6 TDI hiç yürümez.

common rail teknolojili 1.6 tdi Passat mı yürümez yapmayın ayrıca 1.4 tsi 1.6 tdi den performanslı değil biraz dikkat ! 1.4 tsi ların araba sollarken bazen s ye almak zorunda kaldıklarını duymuştum ama 1.6 tdi için böyle bir şey söz konusu değil.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.