Şimdi Ara

İPHONE 4S HAKKINDA SAMİMİ BİR İTİRAF

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
1
Favori
8.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar samimi bir itirafım olacak bana inanmayabilirsiniz belki
    valla bu benim ilk iphone m sanırım son kullandığım ıphone olucak
    aslına bakarsanız beni fazlaca memnunda etmedi desem yeridir
    adam sırf kendi ürünlerinin esiri yapmış
    görüntülü görüşme anca ıphoneden ıphone ye yapıyorsun istediğin zil seslerini atayamıyorsun buluetohtla keza aynı telefondan çalışıyor
    ve en büyük eksisi pil olayı verdiğim paraya acıdım doğrusunu söylemek gelirse alamayanlar sakın almasınlar derim ayrıcada hiç merak edip üzülmesinler
    vallahide billahide değmez bu paraya
    bakın yaşım 54 bu ıphone denen telefon sırf fantezi sadece işte ıphonemi ıphone
    elimiz mahkum kullanıcaz artık telefon geberene kadar neyseki e 72 ve n86 nokıalarım var

bu fikir benim şahsi görüşümdür katılan olur katılmayan olur herkese saygı duyarım herkesinde benim fikrime saygı duymasını isterim
    eleştirilerinizi saygı içersinde yaparsanız çok iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kafkaslı57 -- 28 Ocak 2012; 0:54:39 >

• zil sesini i tunes kullanarak yapabilirsiniz sarkiyi secip istediginiz 45 sn lik bolumu i tunes tan keserseniz zil sesi yapabilirsiniz
  • bir apple kullanıcısı olarak doğru buluyorum dediklerinizi. -türkiye'de- bu ürünlere o para hakikaten verilmez. yazık olacağını düşünüyorum. kaldı ki artık ülkemizde bir çok kişinin elinde iphone var. ama şunu unutmayalım, apple işini en iyi yapanlardan biri.
  • Hocam e72 ve n86'yı iphone'a tercih ettiğin için gelecek yorumlara hazırlıklı olmalısın

telefon yada başka bir elektronik alet alırken, beklentiler doğru belirlenmezse bu tatminsizliğin ortaya çıkması çok normal bence. 1,5 senedir iphone 4 kullanıyorum ve verdiğim parayı 10'larca kez çıkartmıştır benim gözümde. Bir kaç örnek vermek gerekirse; istanbul içinde navigasyonuyla, arabada-yemek yedirirken oğluma sunduğu youtube'yla, geceleri nöbetçi kaldığımda iş yerinin her yeri kısıtlı internetine alternatif yaratarak.... ve daha bir çoğu...

görüşünüze saygı duyarım ama %1 bile katılmam, almak isteyenlerede Beklentilerine uymak kaydıyla kesinlikle öneririm

• Siz zaten iphone'u tanımadan edinmişsiniz ve sunduklarını da lehinize kullanamıyorsunuz maalesef. Adam kendi ürünlerinin esiri yapmış diyorsunuz, kendine güvenmeyen bir firma bu dediğinize teşebbüs dahi edemez. Apple biraz böyledir gerek imessage desteği olsun gerek facetime vs.. Sizin de izlerinden gittiğiniz zihniyet apple'ın eninde sonunda flashın önünde diz çökeceğini falan iddia ediyordu işte durum ortada;adobe elini mobil ortamdan çekiyor. size nokialarınızla hayatta başarılar, seçimlerinize saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin9103 -- 28 Ocak 2012; 1:05:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayyaayya

bir apple kullanıcısı olarak doğru buluyorum dediklerinizi. -türkiye'de- bu ürünlere o para hakikaten verilmez. yazık olacağını düşünüyorum. kaldı ki artık ülkemizde bir çok kişinin elinde iphone var. ama şunu unutmayalım, apple işini en iyi yapanlardan biri.

evet işini kendine bağımlı ve mecbur bırakarak çok iyi yapıyor hep kendi ürünleri arasında aksuata oluyor neden acaba

zil sesine gelince ben herşeyi buldum ayrıcada yapıp telefonuma yükledim ama ya uğraşamayanlar bir sürü gıvır zıvır
    2500 tl gibi bir 3d led tv parası veriyorsun el kadar şeye valla almış bulundum tanımaya başladıkça içim cız etti
  • quote:

Orijinalden alıntı: cantosman

quote:

Orijinalden alıntı: ayyaayya

bir apple kullanıcısı olarak doğru buluyorum dediklerinizi. -türkiye'de- bu ürünlere o para hakikaten verilmez. yazık olacağını düşünüyorum. kaldı ki artık ülkemizde bir çok kişinin elinde iphone var. ama şunu unutmayalım, apple işini en iyi yapanlardan biri.

evet işini kendine bağımlı ve mecbur bırakarak çok iyi yapıyor hep kendi ürünleri arasında aksuata oluyor neden acaba

zil sesine gelince ben herşeyi buldum ayrıcada yapıp telefonuma yükledim ama ya uğraşamayanlar bir sürü gıvır zıvır
    2500 tl gibi bir 3d led tv parası veriyorsun el kadar şeye valla almış bulundum tanımaya başladıkça içim cız etti

dedinkerinize bir şey ekleyeyim, apple kendi iphone'u için ayrı bir iletişim ağı kurmayı düşünmüş bir şirket. yani sim mim falan yok dünya çapında kendi ağı olsun istiyor. evet dediklerinize katılıyorum ama kullanıcı arayüzü kolaylığı ve verdiği zevk konusunda onlara hak veriyorum.

• Bu saydiklarinizi bilmeden mi aldiniz! Ben sahsen iphone almadan once tam bir sene arastirmistim. Her ozelligini ogrenip kabul ederek aldim. Yani diger ozelliklerinin yaninda saydiklariniz acikcasi cok onemli gelmedi bana. İphone sade, şık ve estetik tasarimini kaliteli malzemeyle yaparken ios' un appstor'un arayuzunun muhtesem olmasi gibi ozellikler kendini kabul ettiriyor. Tabi bide jailbreak olayi var. Ona hic girmiyorum bile.
  • Sen bi jailbreak yap kardes kafandaki tum sorularin cevabini alacaksin
  • quote:

Orijinalden alıntı: engin9103

Siz zaten iphone'u tanımadan edinmişsiniz ve sunduklarını da lehinize kullanamıyorsunuz maalesef. Adam kendi ürünlerinin esiri yapmış diyorsunuz, kendine güvenmeyen bir firma bu dediğinize teşebbüs dahi edemez. Apple biraz böyledir gerek imessage desteği olsun gerek facetime vs.. Sizin de izlerinden gittiğiniz zihniyet apple'ın eninde sonunda flashın önünde diz çökeceğini falan iddia ediyordu işte durum ortada;adobe elini mobil ortamdan çekiyor. size nokialarınızla hayatta başarılar, seçimlerinize saygılar

benim izinden gittiğim bir zihniyet falan yok dikkat edersen ilk defa kullanıyorum diye belirttim ayrıca nokıayıyı falanda asla övmem
    ben sadece edere değeri kadar değer veririm ürünüde ayrıca on gündür araştırıp aldım

ayrıca facede twitırda hesaplarım var daha bir çok sitedede siz değerli kardeşimin bilemediği kadar karamürsel sepeti değilim yaşım 54 sede
    neyin ne olduğunu neyin beklentisinde olduğumu belirttim
    bu yaşıma kadar hiç bir şeyin fanı olmadım Fenerbahçemin dışında

• Yaşınızı görür görmez hak verdim. 54 yaşında keşke Iphone yerine başka bir telefon alsaydınız. Iphone daha ziyade uygulamalarla,oyunlarla şenlendiği için gençlere hitap eder. 1100 işinizi çok rahat görür
  • quote:

arkadaşlar samimi bir itirafım olacak bana inanmayabilirsiniz belki
    valla bu benim ilk iphone m sanırım son kullandığım ıphone olucak
    aslına bakarsanız beni fazlaca memnunda etmedi desem yeridir
    adam sırf kendi ürünlerinin esiri yapmış
    görüntülü görüşme anca ıphoneden ıphone ye yapıyorsun istediğin zil seslerini atayamıyorsun buluetohtla keza aynı telefondan çalışıyor
    ve en büyük eksisi pil olayı verdiğim paraya acıdım doğrusunu söylemek gelirse alamayanlar sakın almasınlar derim ayrıcada hiç merak edip üzülmesinler
    vallahide billahide değmez bu paraya
    bakın yaşım 54 bu ıphone denen telefon sırf fantezi sadece işte ıphonemi ıphone
    elimiz mahkum kullanıcaz artık telefon geberene kadar neyseki e 72 ve n86 nokıalarım var

bu fikir benim şahsi görüşümdür katılan olur katılmayan olur herkese saygı duyarım herkesinde benim fikrime saygı duymasını isterim
    eleştirilerinizi saygı içersinde yaparsanız çok iyi olur

dürüst olmak gerekirse bahsettiğiniz beklentileri gerçekten karşılamıyor. kesinlikle haklısınız, özellikle pil performansı ve facetime olayı yani görüntülü görüşme

• quote:

Orijinalden alıntı: erdem03

Sen bi jailbreak yap kardes kafandaki tum sorularin cevabini alacaksin

jb ps3 deki gibi illegal bir yol değilmi acaba
    ayrıca telefonun garantisi var artı birde kasko yaptırdım fazladan 270 tl verip en azından 3 ncü sene içinde pilini değiştiriyorlarmış
    bedavadan
    jb telefon çok eskidiğinde belki olur tabi kalırsa elmasını yemessem
  • amca haklı. dediklerin doğrudur,ama jb bu noktada devreye giriyor. ha ben jbden ne anlarım diyebilirsin saygım var. ama jb olmasaydı bu telefon bu kadar çok satılmaz,kimse katlanmazdı bu çilelere.

şuan benim için 2 sıkıntı var. 1 görüşmelerin sesli kayıt olmaması. 2 ekran boyutu.
  • Birde şöyle birşey var konu apple iphone olunca beklentiler çok daha fazla oluyor haliyle bundan dolayı sorunlar çıkabiliyor ama memnun olan çok insan tanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.B.V.

Yaşınızı görür görmez hak verdim. 54 yaşında keşke Iphone yerine başka bir telefon alsaydınız. Iphone daha ziyade uygulamalarla,oyunlarla şenlendiği için gençlere hitap eder. 1100 işinizi çok rahat görür

canım arkadaşım ben bir oyun delisiyim yazımın altında ps3 idim var dikkat edersen

ta 30 yaşımdan beri karakutu atarilerden sırasıyla sega-comador64-amiga500-ps1-ps2 ve ps3 kullanırım
    hele ps3 de Gt5 için kendime g27 direksiyon alıp set yaptırdım hiç acımadım büyük keyif alıyorum ıphonede neymiş bu saydıklarımın yanında
    hani beklentiler diyorlar ya o yüzden yazdım canım arkadaşım

• quote:

quote:

Siz zaten iphone'u tanımadan edinmişsiniz ve sunduklarını da lehinize kullanamıyorsunuz maalesef. Adam kendi ürünlerinin esiri yapmış diyorsunuz, kendine güvenmeyen bir firma bu dediğinize teşebbüs dahi edemez. Apple biraz böyledir gerek imessage desteği olsun gerek facetime vs.. Sizin de izlerinden gittiğiniz zihniyet apple'ın eninde sonunda flashın önünde diz çökeceğini falan iddia ediyordu işte durum ortada;adobe elini mobil ortamdan çekiyor. size nokialarınızla hayatta başarılar, seçimlerinize saygılar

benim izinden gittiğim bir zihniyet falan yok dikkat edersen ilk defa kullanıyorum diye belirttim ayrıca nokıayıyı falanda asla övmem
    ben sadece edere değeri kadar değer veririm ürünüde ayrıca on gündür araştırıp aldım

ayrıca facede twitırda hesaplarım var daha bir çok sitedede siz değerli kardeşimin bilemediği kadar karamürsel sepeti değilim yaşım 54 sede

zihniyetten kastım sarfettiğiniz sözler.. yani zil sesini zor yapmak yahut kişilerle görüntülü konuşmak gerçekten bu kadar önemli mi. kendimden pay biçiyorum nokia n70im vardı görüntülü konuşma çıktığında hiç kullanmamıştım 1 yıl boyunca, kez zil seslerim de hep orjinal olmuştur iphone da bile bu şekilde kullanıyorum. uygulamalar olsun oyunlar olsun tam bir cennet iphone. yine de görüşlerinize saygılıyım ama siz nasıl ki görüşlerinizi kendi beklentilerinize göre dile getiriyorsunuz bizler de düşündüklerimizi belli çerçevelerde dile getiriyoruz

• JBli olarak deneyin bir de
  • quote:

quote:

quote:

zihniyetten kastım sarfettiğiniz sözler.. yani zil sesini zor yapmak yahut kişilerle görüntülü konuşmak gerçekten bu kadar önemli mi. kendimden pay biçiyorum nokia n70im vardı görüntülü konuşma çıktığında hiç kullanmamıştım 1 yıl boyunca, kez zil seslerim de hep orjinal olmuştur iphone da bile bu şekilde kullanıyorum. uygulamalar olsun oyunlar olsun tam bir cennet iphone. yine de görüşlerinize saygılıyım ama siz nasıl ki görüşlerinizi kendi beklentilerinize göre dile getiriyorsunuz bizler de düşündüklerimizi belli çerçevelerde dile getiriyoruz

tabiki kardeşim saygı çerçevesinde tartışıyoruz zaten formun amacıda budur herkes fikrini yazar
    beğenilir beğenilmez ama saygı içinde herksin fikrine boynumuz kıldan ince güzel kardeşim
    bende ısınamadım tuttum samimi olarak foruma fikrimi yazdım belki benim gibi düşünüpte
    yanılmasınlar diye istisnalar kaideyi bozmazlar.

jb benden uzak allaha yakın olsun heleki yeni sıfır alınmış bir telefonda kesinlikle böyle eskitirim

• Smart phone'lari konsol ile karsilastirmak

Iphone'u almadan once iyi arastirmak lazim. Bazi seyleri yapmak icin jb idi dosya sistemine girme idi vs ugrasmak gerek yani. Acikcasi yasinizi katarak bunlarla ugrasacaginizi sanmiyorum. Bluetooth deniliyor hala halbuki gereklide degil. Boylece gereksiz virusde girmiyor. Ayrica isi bildikten sonra cokta guzel bluetooth kullanilabiliyor. Celeste ile vs. ama dedegim gibi ugrasacak kisilere gore bu telefon daha basitini istiyorsaniz zaten nokia falan alinir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.