Şimdi Ara

Citroen C5 niye Ucuz? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
2
Favori
32.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serkan99

tata ya daha fazla donanım koysunlar onuda alın ozaman

tatadan citroeni aynı kefeye koydun yaa helal olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgam23

quote:

sen yazdıklarımı bir daha oku.ben aynı model yılındaki araçların fiyatlarını kıyasladım.

2002 fiyatları ile şimdiki fiyatları arasında c5 in jet hızıyla düşen fiyatı insanları almaktan vazgeçiriyor demek istedim

eğer 2002 model polomu c5 mi alacam diye düşünsem elbette gidip c5 alırım. sizin gibi düşünenler yüzünden bu araçların fiyatı yerlerde sürünüyor.
    bizim milletimiz az yaksın az vergi verelim dediği için poloya biniyor. araba sürmekten ve arabanın özelliklerinden zevk alan insanlarsa c5 gibi arabalara yöneliyor. Bu araçların tutulmamasından dolayıda fiyatlarının düşük olması bence çok iyi. böylelikle araba sürmek isteyen insanlar uygun fiyata böyle konforlu bir arabaya binebiliyor. yok beni burdan oraya taşısın diyenlerse arabacıklara binmeye devam ediyor.
    bu arada c5 arabam yok hatta citroen marka araç bugüne kadar hiç almadım .

Eline koluna sağlık. Eğer içinde almak varsa Allah nasip etsin.

• Sırf hidropnomatik süspansiyonu için bile c5 alınır. İçine ses alıyormuş (ki almaz), parçası pahalıymış diyenler acaba kendi araçlarının parçalarını bedavaya mı buluyorlar? Aynı modeldeki Polo'nun zamanında yarı fiyatına alınıp şu anda aynı fiyattan satılması Polonun daha sağlam yada ve güvenilir olduğunun işareti değil, Türkiye'deki saçma VW takıntısı ve piyasasının sonucudur.
    Benim de ne VW'nim ne de citroen'im oldu ancak bugün fabrikadan yeni çıkmış ayarında bir XM'i VW'nin hiçbir aracına değişmem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çekomastik -- 1 Şubat 2012; 12:28:47 >
  • D segmenti bir aracın tutulması için, 2.elinin para edebilmesi için isminin Passat olması gerek.
    Edit:İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onder46 -- 1 Şubat 2012; 13:35:51 >
  • Niye ucuz?

- çünkü 3 tekerlek üzerinde gidebilirsiniz. Yüksek süratte lastiklerinizden bir patlasa güvenle durabilirsiniz ve en yakın lastikçiye kadar 3 tekerlekle devam edebilirsiniz.

- hydractive süspansiyonlu olduğu için uçan halıda gibi seyahat edersiniz. Ama hala yol konforu zayıf diye yorum yazan bırakın c5'e binmeyi c5 göster deseniz tanımayacak tipler olduğu için ucuz

-yol tutuşu sınıfına göre çok yukarıda olduğu halde, zayıf olduğunu düşünenler olduğu için düşüktür.

- teknoloji ve donanım açısından çok zengin olduğu için düşüktür.

Sonuç olarak C5 herkesin hak edemeyeceği kadar iyi bir otomobildir.

Bırakın herkes anlamasın, herkes almasın. Hoşaftan herkes anlamayabilir.

• Sadece ve sadece tipsiz olduğu için. Ama gerçekten çok tipsiz ya... Ama hidropnomatik süspansiyon meselesi olağanüstü bir olay. Eğer azıcık tipi benim açımdan kabul edilebilir olsaydı kesin şu an arabam hidropnomatik süspansiyonlu c5 ti. Ama sonuçta aracını biraz da beğenmen lazım diye düşünüyorum. Zevkler göreceli olduğu için beğendiysen al derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karabatak58 -- 1 Şubat 2012; 22:00:00 >
  • tİp yok Tippp
  • yaptırın bir bugatti maketi koyun kapının önüne o zaman biner biner oynarsınız tip varya nasılsa
    bizim milletimiz akıllanmaz
  • C5'lerin yedek parça fiyatları nasıldır ve kolay bulunur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: D-dokuzyüz

tİp yok Tippp

sırf yazmış olmak için yazıyorsunuz ya pes
  • Citreoen Olduğu içindir
  • hidropnomatik süspansiyon arıza yapsa bozulsa kime yaptırıcan kaça yaptırıcan.?
  • Bir aracın değerini ölçmek için 2. el fiyatları daha gerçekçidir.

Aracı 0 satarken donanım derler vergi derler, marka derler fiyatını ona göre belirlerler. ama araç 2. ele düştüğünde

gerçek arz talepler ve çıkaracağı masraflar karşısında daha gerçekçi bir fiyata satılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sissil

bizim milletin 3 takıntısı var...
    1cisi araba dedigin alman olacakmış
    2ciside arabanın konsolu falan guzel duracakmış
    3cusu özellikle ön tarafta kullanılan malzemenin kalitesi iyi olacakmış...

ne konforuna bakar bizimkiler
    ne yakıtına
    ne saglamlıgına
    ne ucuzluguna

adamın arabası şanzıman arızası yapar gene alman arabası alır
    adamın arabası taşa çarpar karter delinir koruma olmadıgı için motor yakar gene gider alman alır
    adamın arabası anormal yakar gider gene alman alır
    .

adam alışmış don durmuyorki...

yukarda bi arkadaş yazmış bırakın c5 ler bizde kalsın...

Citroen C5 niye Ucuz?

Bu yazdıkların her araçta olur ki saçma bir yorum yapmışsın.

Alman arabası alır çünkü Alman kaliteli... Bizim şu ana kadar tek Alman aracımız Opel Astra idi, bir sürü marka ve model sahibi olduk, ben hala onun tadını bulamadım hiçbir araçta.

• quote:

hidropnomatik süspansiyon arıza yapsa bozulsa kime yaptırıcan kaça yaptırıcan.?

Bozulacak bir sistem değil hydractive sistem belli periyotlarda sifer değiştirip azot gazı bastırırsınız. Sistem yağ kaçırmaya başladığı zaman en fazla 35-40 tl'lık 3-4 tane hortum değiştirirsiniz. Hala yollarda 90-91 model BX'ler dolaşıyor aynı sistemi kullanan. Eğer sistem bozulsaydı BX'ler ve onun hastaları kalmazdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shuma II -- 2 Şubat 2012; 18:50:20 >
  • 2003 Model c5 sıfır iken 75.000 TL idi. Şimdi en temizi en fazla 25.000 TL alınabiliyor. Bu bir alım fırsatı olarak değerlendirilmeli.
  • f/p oranı piyasadaki en iyi araç sınıfında c5 dizel bence. 42 bin tl seviyelerinde 2010 model temizini bulabiliyorsun.

daha ne olsun?
  • quote:

sen kamyona bin ozaman o daha büyük

Hıh, laf! Kel alaka

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Laguna , Mondeo , 407 neden ucuzsa C5 de ondan ucuz.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.