Şimdi Ara

[ARŞİV] ***iPHONE 5 TAKİP ANA KONU (TÜM YORUMLAR BURAYA!)*** [ARŞİV] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.409
Cevap
78
Favori
402.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • o zaman yakında ''iphone 4 sahipleri yeni model için telefonları satmaya başladı'' haberi gelecek demektir :)
  • çizilmeyen cam isityorum appleden bide ekranı abartmasınlar son olarak ciddi anlamda haziranda çıkarsa 4s sahiplerine ciddi anlamda üzüldüm ama bi yandan da düşünüyorum 4s tanıtıldıktan sonra bi çok tepki geldi çıkma ihtimali %70 bence
  • iyiki girdik 2012 ye. ardı arkası kesilmez artık bu haberlerin:D
  • ağustos tan önce çıkmaz benden söylemesi. kimse boşuna beklemesin. kaynak sağlam beyin bedava :)
  • Ne gibi degisiklikler olcak acaba
  • Aciyorum size gercekten cikmamis telin kavgasi
  • Güzel kardeşim, hiç bir firma salak değil bir an önce çıkarıyım daha çok kazanıyım mantığı olmaz. Zaten GSIII ile tarihleri uyuşmuyor. 4S'in satmasını beklerler biraz
  • quote:

Orijinalden alıntı: theraptorx

quote:

Orijinalden alıntı: Saydam

Apple in reklama ihtiyacı var yani himmm anladım. Bence bu haberleri yayan siteler bu isten cok daha fazla karlı cikiuor

Hangi firmanın reklama. İhtiyacı yok, anlamadım. Haberi yapan sitenin ismine bakmadım bile, asıl amac merak uyandırıp, talebi canlı tutmak.

Noktalama işaretleri böyle kullanılmaz.
  • haziran lansmanından umutluyum. iphone5 gelecek
  • Bir sonraki iphoneda ekran boyutunun değişeceğini hiç düşünmüyorum.
  • Bu Sene Çıkıcak İşte Amma Kafa Yordunuz Mübarekler
  • iphone 5 mevzusu twitter da trend topic olmuş, piyasa çalkalanıyor. Bu haber iphone 4s satışlarını bıçak gibi kesebilir. Nisan'da amerikadan iphone 4s almayı düşünüyordum ama bu halde almam sanırım... Apple lansmanı da öne çeker umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oksit

iphone 5 mevzusu twitter da trend topic olmuş, piyasa çalkalanıyor. Bu haber iphone 4s satışlarını bıçak gibi kesebilir. Nisan'da amerikadan iphone 4s almayı düşünüyordum ama bu halde almam sanırım... Apple lansmanı da öne çeker umarım.

aynen öyle sanırım doğruluk payı var.

belki sırf bu sızıntı yüzünden hazirandaki tanıtımı erteleyebilirler.
  • Bu iPhone 5 haberleri gerçekse sıradaki kahkaham gıcır iPhone 4'lerini satıp 4s alanlara gelsin...
  • Mesajım bulunsun 4S almayı düşünüyorum 15 gün içinde eğer 5 gelirse beklerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: engin9103

Her zaman olduğu gibi haziranda tanıtılır eylülde dağıtımına başlanır aralık ayında da türkiye'ye gelir.yalnız ara model olmadığı için stok sıkıntısı 4s e göre x2 büyüklüğünde olucaktır, iphone 3Gs / 4 sahipleri yüklenecektir bu cihaza daha çok.

Herzaman oldugu gibi haziran mi ?

4s ne zamn tanitildi?

Bu sene cikmayak bence 2013 ocakta cikar buyuk bi ihtimal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya haziranda tanıtılacak ya ekimde tanıtılacak ama bu sene kesin çıkacak 4S alırsam ekimde, almazsam haziranda çıksın (egoya gel)
  • iphone 5 4" ekranlı olacakmış. iphone 6 da ne yapacaklar acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: REMDER

iphone 5 4" ekranlı olacakmış. iphone 6 da ne yapacaklar acaba

7'de nasıl olur
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.