Şimdi Ara

google chrome neden kasıyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
34.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • chrome çok fazla resim olan sayfalarda hep kasıyor. sadece bende mi yapıyor acaba herkeste böyle bir sorun var mı? son sürüm yüklü anlamsızca kasıyor. ie bile nokta kadar kasmıyor aşırı seri iken chrome çıldırttı resmen. sayfayı aşağı yukarı bile kaydıramıyorum :S
    http://d1201.hizliresim.com/t/u/24gq6.png

• Örnek bir link verebilir misiniz?
  • firefox kurdum şimdi o da kasmıyor.
    http://viking-tattoo.com/resim.php
  • Verdiğiniz linkle her iki tarayıcıda deneme yaptım.Chromede ciddi derecede firefoxa göre kasma mevcut.Bende bilmiyordum ilk defa denedim.Ama yine de chrome
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackkedi

Verdiğiniz linkle her iki tarayıcıda deneme yaptım.Chromede ciddi derecede firefoxa göre kasma mevcut.Bende bilmiyordum ilk defa denedim.Ama yine de chrome

denediğin için saol. ben de illede chrome diyenlerdenim :D o yüzden neden kasıyor çözmem lazım bunu. böyle resimin çok olduğu sayfalarda çok sıkıntıya sokuyor beni. google a geribildiirm yapabileceğimiz bir link var mıdır acaba? gönderelim bir de onlar denesin :D
  • Önemli değil.Neden kastığını malesef bilemicem:).Ama iyi kasıyor orası kesin hatta anlık donmalarda oldu sayfada...
  • Az önce ben de denedim, hakkaten de kasıyor. Garip
  • aynı sorunu bende yaşıyorum ama forum SS yüklememe izin vermediği için resim koyamıyorum. 7 tane tab açık, 12 process'de toplam 450 mb işlem yürütüyor. Program çığırından çıktı lütfen yardım edin.
  • Bende de kasma var. Genelde çok resim olan bir sitede kasma oluyor bide 4-5 sekme açıkken youtube'da video yürütürken kasıyor sonra donuyor tarayıcı. Sıfırlamayı düşünüyorum acaba düzelir mi
  • oyun kadar kasıyor gerçektende
  • chromeyi tümden komple silip yeniden yükle bnde girdim baktımda biraz flash uygulamalrı var onlardanda kasma mevcut oluyor
  • Gerçekten kasmaya başladı ayrıyetten bazen sekmelerden birini kapattığımda sayfa donuyor.Video varsa ses devam ediyor gelmeye ancak görüntü donuyor bir süre sonra programı kapat seçeneği çıkıyor.Nedenini bende anlamadım bu sıralar bi garipleşmeye başladı. Şu donma sorununu nasıl çözerim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

Gerçekten kasmaya başladı ayrıyetten bazen sekmelerden birini kapattığımda sayfa donuyor.Video varsa ses devam ediyor gelmeye ancak görüntü donuyor bir süre sonra programı kapat seçeneği çıkıyor.Nedenini bende anlamadım bu sıralar bi garipleşmeye başladı. Şu donma sorununu nasıl çözerim?

bndede aynı arada bir video izlerken flash player kitleniyor yapabilcegimz bi çözüm yok chromenin yeni sürümüyle düzeltilir inş
  • al benden de o kadar işte.eskiden böyle değildi bu.5 sayfa açık acaip kasıyor.hem de youtubede falan birşey izlerken kasıp donup kalıyor.shockwave flash has crashed gibi şeyler yazıyor.tuhaf ne yapmalı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihad861

chrome çok fazla resim olan sayfalarda hep kasıyor. sadece bende mi yapıyor acaba herkeste böyle bir sorun var mı? son sürüm yüklü anlamsızca kasıyor. ie bile nokta kadar kasmıyor aşırı seri iken chrome çıldırttı resmen. sayfayı aşağı yukarı bile kaydıramıyorum :S

Firefox Kur Onu Dene Sorun Çözülür Belki

• quote:

Orijinalden alıntı: cihad861

chrome çok fazla resim olan sayfalarda hep kasıyor. sadece bende mi yapıyor acaba herkeste böyle bir sorun var mı? son sürüm yüklü anlamsızca kasıyor. ie bile nokta kadar kasmıyor aşırı seri iken chrome çıldırttı resmen. sayfayı aşağı yukarı bile kaydıramıyorum :S

son güncellemeden sonra chromeda bazı sorunlar çıktı bunlardan birkaçı chrome un sık sık donup çökmesi ve internette video izlerken videonun donup sesin çıkmaması/kesik kesik çıkması/kısık çıkması gibi yeni bi chrome güncellemesi bulunana kadar farklı bi tarayıcıdan surf yapmak daha mantıklı bence

• ben sorunu çözmüştüm o zaman, yani sorun tam olarak benden kaynaklı değildi.
    Sorunun kaynağı, çok büyük çözünürlükteki resimlerin prettyphoto içinde kullanılması.
    normalde resmin küçük hali olur tıklayınca büyüğü açılır, o web sitesinde resmin büyük çözünürlüklü hali width - height verilerek küçültülmüştü. aynı sayfa içinde 5 ten fazla resimde bu olunca chrome sapıtıyordu. O aralar baya karşılaşıyordum bu sorunla, sonralardan sıkıntı çıkmamaya başladı.

• yeni güncellemeden sonra bendede böyle bi problem oluştu chrome kaynaklı bişey sık sık çöküyor/flash videolarda problem çıkarıyor/kasıyor yani buna benzer sorunlar var tek çare yeni güncellemeyi beklemek gibi gözüküyor
  • Evet arkadaşlar, işim gereği emlak ilanlarını hergün dolaşıyorum.

Evdeki bilgisayarımdan önceden tıklamış olduğum bir link'e, ofisteki bilgisayardan tekrar tıklamak istemiyorum.

Yani evden tıklamış olduğum link, ofisteki bilgisayarımda da karşıma çıktığında mor renk'te gözüksün istiyorum.

Google senkronizasyon ve opera senkronizasyon ile beceremedim bu işi, başka fikri olan ???
  • kardeşim google chrome yeni sürümleri pc yi kastırıyor eski sürümlerini yüklemeni tavsiye ederm eğer eski sürüm bulamazsan ben yüklerm
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.